WZH Nieuw Berkendael - Ben jij iemand die graag waardevolle aandacht geeft?

WZH Nieuw Berkendael - Ben jij iemand die graag waardevolle aandacht geeft?

Vaste activiteit · 2 uur/week
Burgemeester Waldeckstraat 80, 2552 TX Den Haag, Nederland
Sociaal contactMaatje & buddy
OuderenMensen met een beperkingWelzijn
3 Goede gezondheid en welzijn

Contactpersoon

Erna de Rooij

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0707561800.

5 plaatsen over.

Activiteit Delen
WoonZorgcentra Haaglanden

#38467
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/WoonZorgcentra-Haaglanden/activiteiten/WZH-Nieuw-Berkendael---Ben-jij-iemand-die-graag-waardevolle-aandacht-geeft/38467 om je aan te melden

Samenvatting

Het dagactiviteitencentrum van WZH Nieuw Berkendael zoekt maatjes voor haar cliënten. Een maatje kan de de initiatieven van de cliënten stimuleren.

Uitgebreide omschrijving

Een maatje kan de de initiatieven van de cliënten stimuleren. Een persoonlijk gesprek, samen lachen en samen dingen doen, doet wonderen. Het is fijn om een maatje te hebben en te weten dat er speciaal iemand voor jou op bezoek komt. 


Het Dagactiviteitencentrum is open van 10.00-16.00 uur. De deelnemers van het Dagactiviteitencentrum zijn cliënten met Niet Aangeboren Hersenletsel ( NAH). er zijn ook mogelijkheden buiten de uren van het Dagactiviteitencentrum.


Bezit jij de volgende kernwoorden: empathisch, zelfstandig, geduldig, een luisterend oor en ondernemend? Reageer dan snel!


Voor deze vacature hanteren wij een minimum leeftijd van 18 jaar!




Wat wij vrijwilligers aanbieden

💸 Vrijwilligersvergoeding

🤝 Extra begeleiding

Hoe kom ik er?

5 plaatsen over.

Activiteit Delen

Over WoonZorgcentra Haaglanden

Met 14 woonzorgcentra, thuiszorg en meerdere woonzorgprojecten in de regio Haaglanden is WZH op het gebied van ouderenzorg één van de grotere organisaties in de regio.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Ben jij die vrouw die zorgt voor wat gezelligheid voor deze mevrouw?

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Den Haag

Ben jij die vrouw die zorgt voor wat gezelligheid voor deze mevrouw?

Mevrouw met lichte psychische kwetsbaarheid zoekt een vrouw die met haar uitstapjes doet. Liefst een vrouw 50+. Ze houdt van muziek en kletsen.

Geplaatst door Stichting Anton Constandse
fietsen op de Duo Fiets

Vaste activiteit · 4—8 uur/week

Den Haag

fietsen op de Duo Fiets

Hou je van Fietsen ? lijkt het je leuk om de uitdaging aan te gaan op een Duo fiets met 1 van onze bewoners?? dan zijn we op zoek naar jou !!

Geplaatst door Stichting Eykenburg
Praatjesmaker!!!!!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Praatjesmaker!!!!!

Voor deze activiteit zoeken wij iemand die bekend is op het gebied van dementie. Wij zoeken iemand die lekker wil wandelen, babbelen, en van gezelligheid houd.

Geplaatst door HWW Zorg
Locatie Houtwijk - Heb je even voor mij, maak wat tijd.....................

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Den Haag

Locatie Houtwijk - Heb je even voor mij, maak wat tijd.....................

Als individuele bezoeker heeft u individueel contact met bewoners van het verpleeghuis. U brengt ze een bezoekje en biedt ze een luisterend oor.

Geplaatst door HWW Zorg
Wie kan mij helpen bij hand en span diensten?

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Wie kan mij helpen bij hand en span diensten?

Soms kunnen ouderen niet meer zelfstandig naar de supermarkt of naar een winkel. Hier voor vragen we iemand die dan onze ouderen graag begeleid en ondersteunt.

Geplaatst door Saffier
Bewoner met dementie gezelschap houden

Vaste activiteit · 4—5 uur/week

Den Haag

Bewoner met dementie gezelschap houden

Een bewoner met dementie heeft soms meer aandacht nodig dan gegeven kan worden. Een vrijwilliger kan hier waar mogelijk meer in betekenen.

Geplaatst door Cardia: Hart voor Zorg