Kom jij ons helpen als beheerder op De Burcht?

Kom jij ons helpen als beheerder op De Burcht?

Vaste activiteit · 3—8 uur/week
Stortenbekerstraat 201, 2525 SE Den Haag, Nederland
Gastvrijheid en ontvangstReceptieOndersteunend werkEerste hulpSociaal contactNederlands
WelzijnBuurt & omgevingOuderen
1 Geen armoede3 Goede gezondheid en welzijn10 Ongelijkheid verminderen
Geschikt voor Maatschappelijke Stage / Diensttijd

Contactpersoon

Miriam HärtingStel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0702052600.
Activiteit Delen
Wijkz, Centrum
#80495
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Vrijwilligersbureau-Zebra/activiteiten/Kom-jij-ons-helpen-als-beheerder-op-De-Burcht/80495 om je aan te melden

Samenvatting

In ons Wijkcentrum De Burcht ontvangen wij bezoekers uit de Schilderswijk. Kom jij ons helpen ze wegwijs te maken en een oogje in het zeil te houden?

Uitgebreide omschrijving

Als assistent van onze vaste beheerder ben je op een vast tijdstip in de week het aanspreekpunt voor het binnenlaten en ontvangen van de bezoekers van ons Wijkcentrum. Daarnaast verzorg je ondersteunende werkzaamheden zoals: telefoon aannemen, kleine klusjes doen, contact met leveranciers of reparateurs, bijvullen van koffie en thee en post frankeren.


Als je al in het bezit bent van je BHV, is dat mooi! Anders zijn er (beperkt) mogelijkheden om dit te gaan behalen.


Wie ben jij:

Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal, je bent sociaal vaardig, je kunt omgaan met de computer en met Outlook.


Ben jij die gemotiveerde vrijwilliger en wil jij graag ons team komen versterken? Neem dan snel contact op!


Wij bieden je als vrijwilliger:

Prettige werksfeer, leuke collega’s en sociale contacten.

Je krijgt een goede inwerkperiode en begeleiding. Wijkz biedt een jaarlijks feest voor de vrijwilligers en indien mogelijk volg je trainingen (zoals BHV).


Meer informatie bij:

Mohamed Zarrad, beheerder,

Werkdagen: maandag t/m donderdag

wijkcentrum de Burcht

070-2052789

0643085383


Wat vrijwilligers nodig hebben😇 Verklaring Omtrent Gedrag

Hoe kom ik er?

Activiteit Delen

Over Wijkz, Centrum

In 2022 zijn Mooi, Voor en Zebra welzijn samen verder gegaan onder de naam Wijkz. Onze dienstverlening blijft zoals je van ons gewend bent. Op onze locaties kun je dagelijks bij jou in de buurt terecht voor activiteiten, hulp en ondersteuning. Via onze Servicepunten kan er gemakkelijk contact worden gelegd met de jongerenwerkers, opbouwwerkers, ouderenconsulenten en andere professionals in de wijk.

Ik wil hier werken is hét platform voor vrijwilligerswerk bij Wijkz, MEE ZHN, JESS, JongLeren en Xtra. Deze organisaties zetten zich samen in voor alle inwoners van regio Haaglanden.

Meer weten over vrijwilligerswerk binnen Wijkz, MEE ZHN, JESS, JongLeren of Xtra? Kom dan langs op een Servicepunt XL bij jou in de buurt. We vertellen je meer over de mogelijkheden en helpen je graag om het juiste vrijwilligerswerk te vinden. Er wordt altijd rekening gehouden met je persoonlijke voorkeuren, kennis, ervaring en talent. Binnen onze openingstijden ben je altijd welkom en kun je zonder afspraak terecht.

Onze locaties vind je terug op https://servicepuntxl.nl/locaties/servicepuntxl/

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Kom jij ons helpen bij het beheer van wijkcentrum de Parada?
Vaste activiteit · 3—5 uur/week
Den Haag
Kom jij ons helpen bij het beheer van wijkcentrum de Parada?
Vind jij het leuk om bezoekers van het wijkcentrum te ontvangen en soms kleine klusjes te doen? Wij zoeken een assistent beheerder voor wijkcentrum de Parada!
Geplaatst door Wijkz, Centrum
Kom jij ons helpen in de Julianakerk als beheerder?
Vaste activiteit · 2—4 uur/week
Den Haag
Kom jij ons helpen in de Julianakerk als beheerder?
Vind jij het leuk om bezoekers van het wijkcentrum te ontvangen en te woord te staan? Wij zoeken een assistent beheerder voor de Julianakerk.Geplaatst door Wijkz, Centrum
Spreek jij Turks of Berbers? Maatjes gezocht voor ouderen, vooral vrouwen!
Tijdelijke activiteit · Flexibele uren
Den Haag
Spreek jij Turks of Berbers? Maatjes gezocht voor ouderen, vooral vrouwen!
Voor onze ouderen in de wijk die slecht ter been zijn of eenzaam, zoeken wij maatjes die Turks of Berbers spreken. Momenteel zoeken wij vooral vrouwen.Geplaatst door Wijkz, Centrum
Kom jij ons helpen de Burenhulpvragen te matchen?
Vaste activiteit · 3 uur/week
Den Haag
Kom jij ons helpen de Burenhulpvragen te matchen?
We zoeken een enthousiaste vrijwilliger die komt helpen op ons kleine, gezellige kantoor om hulpvragen van de buurtbewoners te matchen aan de helpers. Geplaatst door Wijkz, Centrum
Vraagelkaar zoekt evenement ondersteuners
Vaste activiteit · Flexibele uren
Den Haag
Vraagelkaar zoekt evenement ondersteuners
Vraagelkaar organiseert leuke activiteiten om mensen bij elkaar te brengen. Zo zorgen we voor meer gezelligheid in de buurt en minder eenzaamheid. Geplaatst door Vraagelkaar
Vrijwilliger bakactiviteiten – Vrijdagochtend
Tijdelijke activiteit · 2—3 uur/week
Den Haag
Vrijwilliger bakactiviteiten – Vrijdagochtend
Word bak-vrijwilliger! Op vrijdagochtend maak je samen met bewoners van Jonker Frans in Den Haag heerlijke baksels en mooie momenten.Geplaatst door Florence, Woonzorgcentrum Jonker Frans