Over ons
In 2022 gaan Mooi, Voor en Zebra welzijn samen verder onder de naam Wijkz. Onze dienstverlening blijft zoals je van ons gewend bent. Op onze locaties kun je dagelijks bij jou in de buurt terecht voor ...



Chauffeur Begeleiden en Rijden
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Vrijwilligersbureau-Zebra/activiteiten/Chauffeur-Begeleiden-en-Rijden/39139 om je aan te melden
Contactpersoon
Samenvatting
Ben jij die leuke vrijwillige chauffeur die wij zoeken?Uitgebreide omschrijving
Begeleiden en Rijden zoekt enthousiaste vrijwilligers die 60-plussers willen begeleiden en vervoeren met een eigen auto naar bijvoorbeeld: De (tand)arts of het ziekenhuis, een begraafplaats of plechtigheid, een verjaardag of familiebezoek, een museum of de winkelstraat.
Het gaat om senioren die tijdens hun bezoek begeleiding nodig hebben en vanwege hun gezondheid of beperkte mobiliteit geen gebruik kunnen maken van het openbaar vervoer. U begeleidt een 60-plusser tijdens een bezoek en verzorgt het vervoer met uw eigen auto.
Wat ga je doen:
Je vervoert ouderen naar de plaats van bestemming en terug naar huis en je ziet toe op de veiligheid. Je signaleert probleemsituaties en rapporteert deze aan de coördinator. Je kunt deelnemen aan bijeenkomsten en meedenken over de ontwikkeling en verbetering van Begeleiden en Rijden.
Wie ben jij:
Je bent in het bezit van een auto en rijbewijs. Je bent tenminste een vast dagdeel in de week beschikbaar. Je hebt een positieve en behulpzame houding en instelling. Je bent behulpzaam bij het bij het in- en uitstappen en begeleiden van de cliënt.
Heb je interesse en ben je in het bezit van een auto en hou je er van 60-plussers van A naar B te brengen en woon je in Zeeheldenkwartier, Kortenbos, Archipelkwartier, Willemspark, Oude Centrum, Rivierenbuurt, Stationsbuurt, Schilderswijk of Transvaal, mail je reactie met motivatie en eventueel een CV onder vermelding van vacaturenummer V71 naar: Sanne Smit.
Wij bieden je als vrijwilliger:
Een boeiende en afwisselende functie. Begeleiding door een verantwoordelijk medewerker. Mogelijkheden voor het volgen van workshops en trainingen. Jaarlijks een uitnodiging voor het vrijwilligersfeest en een leuke kerstattentie.
Wat wij vrijwilligers aanbieden
🤝 Extra begeleidingHoe kom ik er?
Over Wijkz, Centrum
Doe je ook mee
Doe je ook mee is hét platform voor vrijwilligerswerk bij Wijkz, MEE ZHN, JESS, JongLeren en Xtra. Deze organisaties zetten zich samen in voor alle inwoners van regio Haaglanden.
Meer weten over vrijwilligerswerk binnen Wijkz, MEE ZHN, JESS, JongLeren of Xtra? Kom dan langs op een Servicepunt XL bij jou in de buurt. We vertellen je meer over de mogelijkheden en helpen je graag om het juiste vrijwilligerswerk te vinden. Er wordt altijd rekening gehouden met je persoonlijke voorkeuren, kennis, ervaring en talent. Binnen onze openingstijden ben je altijd welkom en kun je zonder afspraak terecht.
Onze locaties vind je terug op https://servicepuntxl.nl/locaties/servicepuntxl/
Chauffeur gezocht voor Begeleiden en Rijden in stadsdeel Centrum
Vrijwillige Chauffeur voor dienst Begeleiden en Rijden voor 60 plussers welke minder mobiel zijn. Biedt net even die ondersteunende arm en extra begeleiding.Geplaatst door Wijkz, CentrumFormule 1 coureur gezocht voor breng en haalservice Scootmobiel Pool!
Vrijwilliger voor scootmobiel breng- en haalservice gezocht!Geplaatst door Wijkz, CentrumBen jij de chauffeur voor onze rolstoelbus?
Uitzicht heeft de beschikking over 2 8-persoons (rolstoel)bussen. Hiermee worden 3 dagen per week de deelnemers van het Ontmoetingscentrum vervoerd.Geplaatst door Florence, Woonzorgcentrum UitzichtVergroot de wereld van een ander!
Heb jij nog een lege agenda de komende periode? Word buddy en doe iets voor een ander! Geplaatst door Buddy NetwerkHelp jij een handje mee in ons restaurant bij Jonker Frans?
Restaurant werkzaamheden, affiniteit met ouderen, werktijden in overleg, geen ervaring vereist, in een gezellig verantwoordelijk en betrokken facilitair team!Geplaatst door Florence, Woonzorgcentrum Jonker FransMaatjesproject 2GO: Maatje voor slachtoffers huiselijk geweld en/of mensenhandel
Word vrijwilliger bij Maatjesproject 2GO!Maatjesproject voor slachtoffers van mensenhandel en van huiselijk geweld.
Geplaatst door 2GO