Folders rond brengen
Vaste activiteit · 1–4 uur/maand · Start vanaf 1 sep
Den Haag, Zuid-Holland, Nederland
Kinderen & JongerenWelzijnVluchtelingen & Minderheden
Geschikt voor jongerenGeschikt voor mensen met een auditieve beperkingGeschikt voor mensen met een verstandelijke beperkingGeschikt voor mensen met een psychische kwetsbaarheidContactpersoon
Touria AsahadStel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0618764938.
Stichting Kamers met Aandacht
#102322
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Stichting-Kamers-met-Aandacht/activiteiten/Folders-rond-brengen/102322 om je aan te melden
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Stichting-Kamers-met-Aandacht/activiteiten/Folders-rond-brengen/102322 om je aan te melden
Samenvatting
Vrijwilliger gezocht: folders rondbrengen voor Kamers met AandachtUitgebreide omschrijving
Vrijwilliger gezocht: folders rondbrengen voor Kamers met Aandacht
Wil jij je inzetten voor jongeren in Haaglanden?
Wij zoeken enthousiaste vrijwilligers die folders willen verspreiden over Kamers met Aandacht. Dit kan maandelijks of één keer per twee maanden, afhankelijk van wat jou uitkomt.
Met jouw hulp zorgen we dat meer mensen kennismaken met ons initiatief en dat er meer kamers beschikbaar komen voor jongeren die een steuntje in de rug nodig hebben.
📍 Regio: Haaglanden
📅 Frequentie: 1x per maand of 1x per twee maanden
⏱️ Tijdsbesteding: een paar uurtjes per keer
Heb je interesse? Neem dan contact op met Touria, [email protected]
Over Stichting Kamers met Aandacht
Stichting Kamers met Aandacht is een non-profitorganisatie en helpt kwetsbare jongeren op weg naar zelfstandigheid. Daarom zoeken wij mensen die een kamer willen verhuren aan jongeren tussen de 18 en 23 jaar, die op eigen benen willen staan, maar nog niet geheel zelfstandig kunnen wonen. Een kamer mét aandacht! Wij zoeken hospita (tuin)kamers voor jongeren tussen de 18-23 jaar die nog een steuntje kunnen gebruiken.