Begeleider naailessen voor volwassenen



Contactpersoon
Marianne van Buijten
Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0624957519.
#110994
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Mooi-Welzijn-Bouwlust/activiteiten/Begeleider-naailessen-voor-volwassenen/110994 om je aan te melden
Samenvatting
Voor de naaigroep in de avond zijn we op zoek naar een begeleider die de deelnemers kan met naai-projecten.
Uitgebreide omschrijving
Dit voorjaar wil het wijkcentrum Bouwlust starten met een naaigroep voor volwassenen in de avonduren.
Voor deze groep zijn we op zoeken naar een (vrijwillige) begeleider die deelnemers les kan geven op gebied van maken van kleding.
De naailessen vinden plaats in combinatie met de huidige crea-club die in het wijkcentrum actief is.
Graag komen wij in contact met bewoners die hier hun steentje aan willen bijdragen.
Wat vrijwilligers nodig hebben
😇 Verklaring Omtrent Gedrag
Wat wij vrijwilligers aanbieden
💸 Vrijwilligersvergoeding
Over Wijkz, Bouwlust
Wijkz staat voor Maatschappelijke Ondersteuning van Omgeving en Individu. Wij worden ondersteund door Xtra. Samen met de Servicepunten XL kunt u hier dagelijks bij u in de buurt terecht voor hulp en ondersteuning. Op onze Servicepunten werken cliëntondersteuners en maatschappelijk werkers en kan er gemakkelijk contact worden gelegd met de jongerenwerkers, opbouwwerkers, ouderenconsulenten en andere professionals in de wijk.
Met onze professionals, ondersteund door een groot aantal vrijwilligers ondersteunen wij bewoners van jong tot oud die het op eigen kracht (even) niet meer redden. Samen met onze partners in de wijk, in onderwijs, zorg, welzijn, wonen, veiligheid, met bewonersorganisaties en de gemeente leveren wij een belangrijke bijdrage leveren aan het welbevinden van de bewoners in onze wijken. Door de nauwe samenwerking, dichtbij de bewoners worden hun talenten en mogelijkheden benut en geven wij hen de kans om problemen zelf op te lossen, in en met hun sociale netwerk.







