Wil je met kinderkunst de vrede helpen bevorderen?

Wil je met kinderkunst de vrede helpen bevorderen?

Eenmalige activiteit · 2–4 uur
2511 DG, The Hague, South Holland, Netherlands
Evenement & festivalCreatiefCoördinerenNederlandsSociaal contact
Buurt & omgevingSociale rechtvaardigheidKunst & cultuur
11 Duurzame steden en gemeenschappen16 Vrede, justitie en sterke publieke diensten17 Partnerschap om de doelstellingen te bereiken

Contactpersoon

Myriam Kruisheer OrtegaStel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0686248311.
Activiteit Delen
Colors for peace
#67704
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Colors-for-peace/activiteiten/Wil-je-met-kinderkunst-de-vrede-helpen-bevorderen/67704 om je aan te melden

Samenvatting

"Colors For Peace" bereikt vrijwilligers die gepassioneerd zijn over het bevorderen van vrede terwijl ze in contact komen met kinderen tijdens onze kunstworkshops met vredesthema.

Uitgebreide omschrijving

Colors For Peace is een non-profitorganisatie die zich inzet voor samenwerking met scholen en instellingen bij het promoten van kinderkunst gericht op vrede. Met onze initiatieven streven we naar een meer inclusieve en harmonieuze wereld.


We zijn voornemens om in de maand september in samenwerking met het Zuiderpark Theater een aantal workshops te geven om een tentoonstelling te organiseren met de verzamelde tekeningen van Nederlandse kinderen (3 t/m 14 jaar) die tijdens deze workshops zijn gemaakt, waaronder de tekeningen van kinderen gemaakt op Bevrijdingsdag 2023. Daarnaast worden ook digitaal ontvangen kindercreaties van over de hele wereld tentoongesteld.


We zijn op zoek naar vrijwilligers die tijdens de workshops met de kinderen kunnen helpen. Als je denkt dat je op een vriendelijke manier met kinderen kunt omgaan en je hebt de vonk om je steentje bij te dragen aan de bevordering van vrede, sluit je dan bij ons aan!


We verwelkomen je steun bij het maken van een positieve impact op jonge geesten door middel van kunst en het bevorderen van een cultuur van harmonie. Sluit je aan bij onze missie om de boodschap van vrede te verspreiden!

Hoe kom ik er?

2511 DG, Den Haag, Zuid-Holland, Nederland
Activiteit Delen

Over Colors for peace

"COLORS FOR PEACE" is een non-profitorganisatie die kinderkunst internationaal promoot om de culturele, sociale en economische afstanden tussen rijke en arme landen te verkleinen.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Wil je shows organiseren?
Vaste activiteit · Flexibele uren
Den Haag
Wil je shows organiseren?
Impronation is op zoek naar vrijwilligers om ondersteuning te bieden bij het organiseren van verschillende shows en evenementen.Geplaatst door Impronation Stichting
Ben jij een logistieke support expert?
Vaste activiteit · Flexibele uren
Den Haag
Ben jij een logistieke support expert?
Impronation is op zoek naar vrijwilligers met expertise in het leveren van logistieke ondersteuning voor shows en evenementen.Geplaatst door Impronation Stichting
Volunteer Support Worker for Migrant Mothers
Vaste activiteit · 5–15 uur/week
Den Haag
Volunteer Support Worker for Migrant Mothers
Vrijwillige Ondersteuningswerker voor Migrantenmoeders

Geplaatst door Stichting Vital Aid foundation
Doe jij ook mee als vrijwilliger bij Move Den Haag?
Tijdelijke activiteit · 2–4 uur/week · Voor ongeveer 4 maanden
Den Haag
Doe jij ook mee als vrijwilliger bij Move Den Haag?
Word onderdeel van een studentencommissie bij Move en leid samen het project Move je Buurt op een basisschool in Den Haag!Geplaatst door Stichting Move
Mrt21
Doe mee als vrijwilliger aan het Movies that Matter Festival 2025! 🎬
Evenement · 21 mrt, 12:00 – 29 mrt, 13:00
Den Haag
Doe mee als vrijwilliger aan het Movies that Matter Festival 2025! 🎬
💛 Elk jaar helpen ongeveer 120 geweldige vrijwilligers het Movies that Matter Festival mogelijk te maken! Doe jij dit jaar ook mee?⁠Geplaatst door Movies that Matter
Het leven in beweging filmen: solliciteer jij voor de rol van videograaf?
Tijdelijke activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 2 feb 2025
The Hague
Het leven in beweging filmen: solliciteer jij voor de rol van videograaf?
Als videograaf op het festival leg je dynamische beelden vast van belangrijke evenementen, interviews en momenten achter de schermen. Geplaatst door International Film Festival The Hague