Kom je helpen met koken bij Schevenings Ontmoeten in het Trefpunt?

Kom je helpen met koken bij Schevenings Ontmoeten in het Trefpunt?

Vaste activiteit · 4 uur/week
Westduinweg 38D, 2583 EH Den Haag, Nederland
Koken & etenOndersteunend werkSociaal contact
OuderenWelzijnBuurt & omgeving
3 Goede gezondheid en welzijn17 Partnerschap om de doelstellingen te bereiken

Contactpersoon

Chloé Caron

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0643767417.

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen
Vrijwilligerspunt Scheveningen

#82750
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Vrijwilligerspunt-Scheveningen/activiteiten/Help-jij-een-handje-mee-bij-het-Schevenings-Ontmoeten-bij-de-Mallemok/82750 om je aan te melden

Samenvatting

Kom je gezellig helpen in ons kookteam bij het Schevenings Ontmoeten op vrijdag in het Trefpunt op Scheveningen!

Uitgebreide omschrijving

Het Sociaal werk van Welzijn Scheveningen heeft verschillende diensten waar buurtgenoten gebruik van kunnen maken. Eén daarvan is het Schevenings Ontmoeten, onderdeel van het Haags Ontmoeten, dat een initiatief is van de gemeente Den Haag. Hier komen zelfstandig wonende senioren wekelijks bijeen voor sociaal contact, een afwisselend activiteitenaanbod en een lunch. Zo wordt in het Trefpunt op vrijdagochtend bijeen gekomen met +/- 20 senioren. Zij bewegen met elkaar en genieten van een (warme) lunch.


Bij het Schevenings Ontmoeten is er plek voor een nieuwe vrijwillige hulp kok die samen met andere vrijwilligers de maaltijd bereidt. Hierbij werk je samen in een team met enthousiaste vrijwilligers die ervoor zorgen dat de maaltijd opgediend wordt.


Verder:

  • Je bent beschikbaar op vrijdag tussen 9.00 en 13.30 uur;
  • Je bent handig in horeca werkzaamheden;
  • Je zorgt dat alles netjes en schoon is en je waakt over jouw persoonlijke hygiëne;
  • Je bent klantvriendelijk en communicatief en sociaalvaardig en houdt ervan om een praatje te maken.
  • Je hebt geen bezwaar tegen het aanvragen van een Verklaring Omtrent Gedrag (de kosten hiervan worden door Welzijn Scheveningen vergoed).


Wij bieden:

• een boeiende en afwisselende functie in de Mallemok;

• verschillende activiteiten en voordelen (waaronder een verjaardagattentie, kerstreceptie en een kerstattentie) en gewoon een leuke tijd;

• begeleiding door een verantwoordelijk medewerker;

• een WA- en ongevallenverzekering op het tijdstip van het vrijwilligerswerk;

• desgewenst een getuigschrift na beëindiging van de overeenkomst.



Wat vrijwilligers nodig hebben

😇 Verklaring Omtrent Gedrag

Hoe kom ik er?

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen

Over Vrijwilligerspunt Scheveningen

Het Vrijwilligerspunt Scheveningen biedt binnen stadsdeel Scheveningen praktische, vraaggerichte ondersteuning aan zowel bewoners die vrijwilligerswerk willen doen, als aan maatschappelijke organisaties die met vrijwilligers samenwerken.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vrijwilliger Huiskamer & Maaltijdbegeleiding – Jonker Frans

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Vrijwilliger Huiskamer & Maaltijdbegeleiding – Jonker Frans

Hou je van gezelligheid? Kom koffie schenken, een spelletje doen en helpen bij de maaltijd. Als vrijwilliger maak jij echt verschil!

Geplaatst door Florence, Woonzorgcentrum Jonker Frans
De Heldenhoek zoekt nog buffetmedewerker!

Vaste activiteit · 3—4 uur/week

Den Haag

De Heldenhoek zoekt nog buffetmedewerker!

Houd je van mensen ontmoeten en ben je vriendelijk? Wij zoeken buffetmedewerkers voor de donderdag en de vrijdagochtend in het buurthuis De Heldenhoek.

Geplaatst door Wijkz, Centrum
Actieve en ontspannen middagen beleven met bewoners in Huize Royal - Saffier

Vaste activiteit · 2—3 uur/week

Den Haag

Actieve en ontspannen middagen beleven met bewoners in Huize Royal - Saffier

Vrijwilliger gezocht voor ontspanningsmiddagen in Huize Royal! Begeleid bewoners bij activiteiten en bezorg hen een fijne middag. Ma en/of Do 13:30-16:00 uur.

Geplaatst door Saffier
Keukenmedewerker gezocht voor ons eetcafé!

Vaste activiteit · 3—4 uur/maand

Den Haag

Keukenmedewerker gezocht voor ons eetcafé!

Voor ons eetcafé op donderdagavond (tot ongeveer 20.00 uur) zijn wij op zoek naar iemand die ons team in de keuken komt versterken.

Geplaatst door YMCA Scheveningen
Telefooncirkel - belmaatje

Vaste activiteit · 1 uur/week

Den Haag

Telefooncirkel - belmaatje

Voor jou een momentje van gezelligheid, voor Haagse senioren die graag meer contact willen met anderen.

Geplaatst door Wijkz Segbroek, ’t Lindenkwadrant
Volunteer Support Worker for Migrant Mothers

Vaste activiteit · 5—15 uur/week

Den Haag

Volunteer Support Worker for Migrant Mothers

Vrijwillige Ondersteuningswerker voor Migrantenmoeders

Geplaatst door Stichting Vital Aid foundation