koffie/thee schenken



Contactpersoon
Andrea Jobse
Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0613378270.
#107623
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Saffier/activiteiten/koffiethee-schenken/107623 om je aan te melden
Samenvatting
Wat: koffie/thee schenken op gangen Wanneer: elke avond tussen 19:30 - 20:30 (mag ook 1 avond per week) Waar: woonzorgcentrum Swaenesteyn, Nieuwendamlaan 1
Uitgebreide omschrijving
Even een koffierondje doen ‘s avonds, maakt voor bewoners groot verschil. Zij zien nog even iemand, en kunnen nog even genieten van een kopje thee op hun kamer.
Help jij mee? Al is het 1 avond per week, we zijn sowieso blij met je!
Over Saffier
Wonen bij Saffier is zoveel mogelijk genieten van de gewone dingen die het leven zo bijzonder maken. Een praatje maken, een drankje met een goede vriend of vriendin, doezelen in het zonnetje, een kaartavondje organiseren……. Zo lang mogelijk de dingen blijven doen die u kunt doen. Voor uzelf en voor anderen. Op uw eigen manier. Samen met de mensen om u heen. Familie, vrienden, buren… Saffier ondersteunt daarbij. Saffier heeft oog voor wat voor u telt.





