Navigatie overslaan
Den Haag Doet Home
  • Nieuws
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Rode Kruis West-Nederland

Rode Kruis West-Nederland

Non-profit

Het Rode Kruis West-Nederland biedt hulp aan mensen in de regio West-Nederland die dat hard nodig hebben. Onze activiteiten zijn onderverdeeld in maatschappelijke hulp, evenementenhulp en noodhulp ...

WelzijnVluchtelingen & MinderhedenOuderen
Kwaliteitsonderscheiding Goed GeregeldOnkostenvergoedingenVrijwilligersbeleidVrijwilliger kan meedoen aan trainingsprogramma’s
Activiteiten
Foto's
10 Ongelijkheid verminderen3 Goede gezondheid en welzijn

Contact

  • Riviervismarkt 2, 2513 AM Den Haag, Nederland
  • [email protected]
  • 070 - 302 44 44
Den Haag Doet

Den Haag Doet

  • Den Haag Doet Academie
  • PEP Den Haag
  • Volunteer The Hague

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Algemene Voorwaarden

Powered by Deedmob tools

Regiomedewerker Evenementenhulp Logistiek

Regiomedewerker Evenementenhulp Logistiek

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

Flexibele uren
Zilverstraat 2, 2544 EJ Den Haag, Nederland

Contactpersoon

Adine Atzeni

of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0622143872.

Rode Kruis West-Nederland

#80148
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Rode-Kruis-afdeling-Den-Haag-Rijswijk/activiteiten/Regiomedewerker-Evenementenhulp-Logistiek/80148 om je aan te melden

Heb jij ervaring en talent op het gebied van logistieke zaken en wil je bijdragen aan een goed georganiseerd regio West-Nederland op het logistieke vlak?

Het Nederlandse Rode Kruis helpt mensen in nood, om de hoek en ver weg, vanuit ons hart en met de mouwen opgestroopt, dát is waar wij voor staan. Wij doen dit met veel vrijwilligers die zich dagelijks inzetten.  


Heb jij ervaring en talent op het gebied van logistieke zaken? Wil je bijdragen aan een goed georganiseerd regio West-Nederland? En ben jij die vrijwilliger waar we op kunnen bouwen? Lees dan snel verder!  


Wat ga je doen


Als Regiomedewerker Evenementenhulp Logistiek ben je het aanspreekpunt voor de regio West-Nederland op het gebied van logistieke zaken voor districtsevenementen. Samen met het logistieke team (op dit moment bestaande uit 5-10 actieve vrijwilligers) ga je aan de slag in de voorbereiding op grote evenementen van het district, zoals bijvoorbeeld Veteranendag, Prinsjesdag, CityPierCity Loop.


Het logistieke team bestaat uit vrijwillige medewerkers, die allemaal een bepaald gedeelte van het proces en de verantwoording daarvan dragen. Met elkaar zorg je voor de bevoorrading van geplande activiteiten zoals evenementen en opleidingen maar ook bij ad-hoc noodhulp oproepen waarbij hulpverleners van het Rode Kruis worden ingezet.  


Wat zijn jouw taken


Als regiomedewerker Evenementenhulp Logistiek


  • Ben je verantwoordelijk voor het proces van aanvraag, planning, uitvoering en voorraadbeheer, in samenwerking met de District Coördinatoren Evenementenhulp. 
  • Ben je alert op knelpunten en zie je waar (proces)verbeteringen kunnen worden doorgevoerd en ga je hiermee aan de slag 
  • Zorg je ervoor dat er voldoende materiaal aanwezig is en dit materiaal ook helemaal in orde is. Je zorgt er ook voor dat materialen op tijd gekeurd worden en meldt dit aan de Regio coördinator Logistiek
  • Neem je deel aan online en fysieke overleggen binnen locaties en de regio (veelal in de avonduren of het weekend) 
  • Help je mee bij de uitvoering. Je steekt graag jouw handen uit de mouwen.



Wat bieden wij? 

  • Boeiend en uitdagend vrijwilligerswerk met veel ruimte voor initiatief en persoonlijke ontwikkeling;  
  • Je krijgt een unieke kans om achter de schermen te kijken bij een van de grootste noodhulporganisaties ter wereld;  
  • Je werkt op vrijwillige basis. We vergoeden gemaakte reiskosten, en zorgen dat je tijdens de uitvoering van je werkzaamheden verzekerd bent. 


Wat neem je mee?

Je hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel en bent servicegericht. Je hebt een proactieve houding en werkt graag samen met anderen. En verder:

  • Heb jij ervaring of affiniteit met logistiek voor evenementen
  • Beschik je over goede organisatorische vaardigheden, een “hands-on mentaliteit” en bezit je het vermogen om te kunnen improviseren 
  • Ben je flexibel inzetbaar zowel overdag als ’s avonds 
  • Heb je een EHBO certificaat of ben je bereid deze te halen (op kosten van het Rode Kruis)
  • Ben jij bij voorkeur in het bezit van rijbewijs B 
  • Je bent beschikbaar voor 4-12 uur per week (wisselend per periode). In drukkere periodes kan dit oplopen tot 20 uur per week.


Interesse

Volg je hart en solliciteer op deze functie. Mail naar [email protected] en vertel meer over jezelf, je ervaring en motivatie. We gebruiken jouw gegevens uitsluitend voor deze specifieke sollicitatieprocedure. 


We zoeken nieuwe collega’s met talent en we laten ons niet leiden door culturele achtergrond, fysieke beperkingen, genderidentiteit, geloofsovertuiging, geaardheid of leeftijd.  

Gerelateerd aan

Evenement & festival
Klussen
Vervoer
Ondersteunend werk
Welzijn
Goede gezondheid en welzijn
Ongelijkheid verminderen

Hoe kom ik er?

Over Rode Kruis West-Nederland

Het Rode Kruis West-Nederland biedt hulp aan mensen in de regio West-Nederland die dat hard nodig hebben. Onze activiteiten zijn onderverdeeld in maatschappelijke hulp, evenementenhulp en noodhulp.

Het Rode Kruis komt op voor kwetsbare groepen onder meer door het organiseren van activiteiten voor jongeren en ouderen, asielzoekers en vluchtelingen.

Bekijk meer activiteiten van Rode Kruis West-Nederland

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Geen dag hetzelfde! Help bij activiteiten, evenementen of kleine klussen en maak

Vaste activiteit · 4—16 uur/week

Den Haag

Geen dag hetzelfde! Help bij activiteiten, evenementen of kleine klussen en maak

Vind jij het leuk om te helpen en afwisseling te hebben? Geen dag hetzelfde! Help bij activiteiten, evenementen of kleine klussen en maak het verschil!

Geplaatst door Buurtkamer de Luyk
Vrijwilliger bij de BuurtBand

Vaste activiteit · 2—3 uur/week

Den Haag

Vrijwilliger bij de BuurtBand

De BuurtBand brengt muziek dicht bij en mensen dichter bij elkaar. Iedereen kan mee doen; met of zonder muzikale ervaring! Help mee en ervaar wat muziek doet!

Geplaatst door Buurt & Shalom van Stek
Vrijwilliger gezocht – Bus & Werkplaats

Vaste activiteit · 3—7 uur/week

Den Haag

Vrijwilliger gezocht – Bus & Werkplaats

Voor onze organisatie zoeken wij een vrijwilliger die onze mensen met de bus van en naar het werk en het creatief centrum wil brengen.

Geplaatst door Saffier
Groentetuin Boerendorp zoekt teamleden voor zomer activiteiten!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Groentetuin Boerendorp zoekt teamleden voor zomer activiteiten!

Boerendorp organiseert deze zomer een aantal activiteiten in en rondom de tuin en zoekt mensen die ons daarbij willen helpen en zich aan de tuin willen binden.

Geplaatst door Stichting Boerendorp (project van Groene Matties)
Kom bij het 🌿 team van Het Mozartpark en maak deel uit van iets bijzonders!

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Kom bij het 🌿 team van Het Mozartpark en maak deel uit van iets bijzonders!

Ben jij een enthousiaste omwonende of buurtgenoot die graag een positieve impact wil hebben op onze gemeenschap? Dan zoeken wij jou!

Geplaatst door Stichting Vrienden van het Mozartpark
Op zoek naar vrijwilligerswerk als chauffeur?

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Op zoek naar vrijwilligerswerk als chauffeur?

Ben jij een toegewijde chauffeur die graag de weg op gaat? Dan zoeken we jou!

Geplaatst door Participatie Keuken

Vind Trainingen (denhaagdoetacademie.nl) die bij jou passen

Jun

17

Leergroep bij Kompassie

Training · 17 jun, 14:00 - 16:30

Den Haag

Leergroep bij Kompassie

Vind je het lastig om thuis of op drukke plekken te studeren? Dan is de Leergroep bij Kompassie misschien iets voor jou!

Geplaatst door Stichting Kompassie

Jul

5

De Praatclub met thema: De tweede helft van je leven (reeks van 4)

Training · 5 jul, 11:00 — 26 jul, 12:30

Den Haag

De Praatclub met thema: De tweede helft van je leven (reeks van 4)

Stap in een open ruimte voor echte gesprekken, deel ervaringen en ontdek samen hoe je in de tweede helft kunt loslaten, herzien en opnieuw richting kan geven.

Geplaatst door Stichting De Praatclub

Jul

6

De Praatclub met thema: Ouder worden - Een nieuwe levensfase (reeks van 4)

Training · 6 jul, 13:30 — 27 jul, 15:00

Den Haag

De Praatclub met thema: Ouder worden - Een nieuwe levensfase (reeks van 4)

Ouder worden brengt nieuwe vragen en veranderingen met zich mee. In deze Praatclub-reeks is er ruimte om je ervaringen te delen en samen te verkennen.

Geplaatst door Stichting De Praatclub
Allerlei online trainingen aangeboden door Humanitas

Training

Vanuit huis

Allerlei online trainingen aangeboden door Humanitas

Diverse online trainingen zijn te volgen die door Humanitas worden aangeboden

Geplaatst door Humanitas Haagland

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

Flexibele uren
Zilverstraat 2, 2544 EJ Den Haag, Nederland

Contactpersoon

Adine Atzeni

of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0622143872.