Samen in beweging: Word onze buitenavonturier bij ons COA in Den Haag!

Samen in beweging: Word onze buitenavonturier bij ons COA in Den Haag!

Vaste activiteit · 4—6 uur/week
Regulusweg 1, 2516 AC Den Haag, Nederland
Activiteiten begeleidenSportSociaal contact
Vluchtelingen & MinderhedenSport & RecreatieWelzijn
16 Vrede, justitie en sterke publieke diensten17 Partnerschap om de doelstellingen te bereiken

Contactpersoon

Laura van der WelStel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0629284312.
De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.
Activiteit Delen
COA
#71795
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/coa-denhaag/activiteiten/Samen-in-beweging-Word-onze-buitenavonturier-bij-ons-COA-in-Den-Haag/71795 om je aan te melden

Samenvatting

Lekker buiten zijn kan het verschil maken in het leven van onze nieuwkomers! Kom jij ons een handje/voetje hiermee helpen?

Uitgebreide omschrijving

Als je houdt van de buitenlucht - denk daarbij bijvoorbeeld aan wandelen/hardlopen - en het delen van positieve energie, kom dan bij ons. Samen kunnen we avonturen beleven en kansen scheppen voor onze bewoners door lekker buiten bezig te zijn en lekker de gedachten op nul zetten!


COA Den Haag biedt onderdak en ondersteuning aan vluchtelingen en nieuwkomers. We begrijpen dat buitenactiviteiten een geweldige manier zijn om lichaam en geest te versterken.


Dus heb je interesse?

Meld je dan aan via deze site en dan gaan we lekker buiten een kennismaking plannen en zien wat we voor elkaar kunnen betekenen!



Om aan de slag te gaan bij COA is een VOG (verklaring omtrent gedrag) nodig. Aanvraag en vergoeding van de kosten ervan gaat allemaal via COA.

Wat vrijwilligers nodig hebben😇 Verklaring Omtrent Gedrag

Hoe kom ik er?

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.
Activiteit Delen

Over COA

Het COA biedt asielzoekers leefbare en veilige opvang en begeleidt hen naar een toekomst in Nederland of daarbuiten, in samenwerking met partners in de samenleving.

Wij zijn de professionals op het gebied van menswaardige en duurzame opvang en begeleiding van asielzoekers. Wij vervullen een centrale rol in het opvangproces in Nederland conform Europese standaarden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Ben jij de enthousiaste fiets docente die wij zoeken?
Tijdelijke activiteit · 4 uur/week
Den Haag
Ben jij de enthousiaste fiets docente die wij zoeken?
Jij geeft wijkbewoners fietsles. Jij geeft voorlichting over veiligheid en verkeersregels voordat je samen op pad gaat.Geplaatst door Wijkz, Laak, Wijkcentrum Cromvlietplein & De Wissel
Kom jij bij ons vrijwilligerswerk doen in Laak?
Vaste activiteit · 1—16 uur/week
Den Haag
Kom jij bij ons vrijwilligerswerk doen in Laak?
Wil jij je graag op basis van je eigen interesses iets betekenen voor een ander of je wijk?Geplaatst door Wijkz, Laak, Wijkcentrum Cromvlietplein & De Wissel
Zwem je mee?
Vaste activiteit · Flexibele uren
Den Haag
Zwem je mee?
Wekelijks komen onze deelnemers naar het zwembad om lekker te bewegen en om te ontspannen in het warme water. Vind jij het leuk om deze groep te begeleiden? Geplaatst door VTV Vrijetijdsbesteding,Thuismaatjes en Vormingsactiviteiten
Beweegmaatjes gezocht in de Rivierenbuurt!
Vaste activiteit · 2—3 uur/week
Den Haag
Beweegmaatjes gezocht in de Rivierenbuurt!
Bewegen is gezond, bewegen geeft plezier, bewegen ontspant, bewegen houd je jong,... Toch is bewegen niet voor iedereen vanzelfsprekend.Geplaatst door Buurtsportcoach Sport&Gezondheid
Help jij de Soul Surfers Club?
Tijdelijke activiteit · Flexibele uren · Voor ongeveer 10 maanden
Den Haag
Help jij de Soul Surfers Club?
Soul Surfers Club is een club voor mantelzorgers (14-27 jaar), die surftherapie sessies faciliteert ter ondersteuning van vitaliteit & duurzame inzetbaarheid.Geplaatst door Stichting Soul Surfers
Taalbomdocent, de leukste vrijwilligersbaan ooit!
Vaste activiteit · 1—2 uur/week
Den Haag
Taalbomdocent, de leukste vrijwilligersbaan ooit!
Taalbom is Nederlandse les in combinatie met aerobic. Cursisten worden gezonder, zelfverzekerder en nemen actiever deel aan de Nederlandse maatschappij.Geplaatst door Stichting Doen Doet