Creatief lid voor het Sponsor & Donatie team.
Vaste activiteit · Flexibele uren
Flexibele locatie
Evenement & festivalMarketing & CommunicatieCreatief
Kunst & cultuurBuurt & omgeving



Contactpersoon
Michel KesterStel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of +31648787012.
Stichting Zeeheldenfestival
#76412
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Zeeheldenfestival/activiteiten/Creatief-lid-voor-ons-Sponsor--Donatie-team-die-helpt-bij-promotiemateriaal/76412 om je aan te melden
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Zeeheldenfestival/activiteiten/Creatief-lid-voor-ons-Sponsor--Donatie-team-die-helpt-bij-promotiemateriaal/76412 om je aan te melden
Samenvatting
Creatieve vrijwilliger met Canva of vergelijkbare ervaring voor het maken van promotie materiaal voor onze lokale sponsoren.Uitgebreide omschrijving
Sponsor & Donatie Team zoekt een creatieve vrijwilliger om te helpen met de werving van sponsoren en realisatie van het Zeeheldenfestival.
Met als specialisatie het maken van spandoeken voor op het plein of promotie materiaal voor op de website en meewerken aan de aankleding van het plein. Dit alles in goed overleg en samenwerking met de sponsoren, publiciteitscommissie en vormgever.
Meld je aan via deze site en dan plannen we snel een kennismaking!
Over Stichting Zeeheldenfestival
Al meer dan veertig jaar is het Prins Hendrikplein in Den Haag ieder jaar het toneel voor muziek, straattheater, kinderactiviteiten en gezelligheid, voor en door bewoners van het Zeeheldenkwartier. Vier dagen lang vieren we dat het Zeeheldenkwartier een heerlijke plek is om te wonen, te werken, te leven. Klein maar groots en gratis en voor niets! Geheel georganiseerd door vrijwilligers in samenwerking met andere buurtorganisaties.