Navigatie overslaan

🌿 Vacature: Maak het verschil in de Heesterbuurt – als nieuw bestuurslid

🌿 Vacature: Maak het verschil in de Heesterbuurt – als nieuw bestuurslid

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

2—3 uur/week
2e Braamstraat 9, 2563 HJ Den Haag, Nederland

Contactpersoon

Samantha Nieuwpoort

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 061254515.

Stichting wijkberaad Heesterbuurt

#106890
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Wijkberaad-Heesterbuurt/activiteiten/-Vacature-Maak-het-verschil-in-de-Heesterbuurt--als-nieuw-bestuurslid/106890 om je aan te melden

Wij zoeken een nieuw bestuurslid! Woon je in de wijk en wil je iets betekenen voor jouw buurt als vrijwilliger? Sluit aan bij ons bestuur en zet jouw talent in!

Als algemeen bestuurslid van het Wijkberaad Heesterbuurt draag je bij aan de leefbaarheid en veiligheid in de wijk. Je denkt actief mee over wijkontwikkelingen, ondersteunt bij lopende projecten en werkt samen met andere bestuursleden aan activiteiten, plannen en bewonerscommunicatie.

Je kunt jouw eigen interesses en talenten inzetten. Denk aan:

  • Meedenken over wijkzaken zoals bestemmingsplannen, werkzaamheden of buurtinitiatieven
  • Helpen organiseren van activiteiten zoals het Voetbaltoernooi, het Kerst- en Lichtjesfeest en de Dodenherdenking
  • Bijdragen aan de wijkkrant Het Heesterblad
  • Contact met bewoners en het versterken van de verbinding in de buurt
  • Meewerken aan gemeentelijke overleggen en bewonersvragen
  • Ondersteuning bij subsidie- en fondsenaanvragen en verantwoording

Je wordt natuurlijk goed ingewerkt door het team. Je bent van harte welkom bij onze maandelijkse bestuursvergaderingen!

Gerelateerd aan

Evenement & festival
Financiën
Bestuur
Coördineren
Fondsenwerving
Sociale media
Marketing & Communicatie
Administratie
Sociaal contact
Website maken
Buurt & omgeving
Geen armoede
Betaalbare en duurzame energie
Duurzame steden en gemeenschappen
Geschikt voor jongeren

Hoe kom ik er?

Over Stichting wijkberaad Heesterbuurt

Het Wijkberaad Heesterbuurt zet zich in voor de leefbaarheid en veiligheid in de Heesterbuurt. Zo zijn wij de vraagbaak voor de bewoners rondom bestemmingsplannen, werkzaamheden of veranderingen. Ook zijn wij de intermediair richting Gemeente. Daarnaast organiseren wij ook een aantal activiteiten, zoals een Voetbaltournooi, Kerst- en Lichtjesfeest en de Dodenherdenking. En wij brengen 4 x keer jaar een eigen wijkkrant uit: Het Heesterblad.

Bekijk meer activiteiten van Stichting wijkberaad Heesterbuurt

Ben je erbij?

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · 5—15 uur/week

Den Haag

Volunteer Support Worker for Migrant Mothers

Vrijwillige Ondersteuningswerker voor Migrantenmoeders

Geplaatst door Stichting Vital Aid foundation

Tijdelijke activiteit · 1—3 uur/week

Den Haag

Promotiemedewerker Vrijwillige diensten in Escamp (Wijkcentrum)

Stap je met gemak op iemand af en weet je op enthousiaste wijze mensen te prikkelen en inspireren? Dan is deze rol voor jou!

Geplaatst door Wijkz Escamp, Wijkcentrum Escampade

Vaste activiteit · 5—15 uur/maand

Den Haag

Verbindende penningmeester

Ons, zeer diverse, team zoekt versterking van het bestuur. Met name in de financiën. Word jij onze nieuwe penningmeester?

Geplaatst door Stichting Kleurrijk Segbroek

Vaste activiteit · 10—24 uur/maand · Start vanaf 1 jan 2025

Den Haag

Baliemedewerkers gezocht: word het gezicht van De Haagse Toren!

Word vrijwilliger baliemedewerker bij De Haagse Toren! Ontvang bezoekers, verkoop tickets en zorg voor een geweldige ervaring op deze iconische plek in Den Haag

Geplaatst door Dagje Den Haag

Vaste activiteit · 4—16 uur/week

Den Haag

Geen dag hetzelfde! Help bij activiteiten, evenementen of kleine klussen en maak

Vind jij het leuk om te helpen en afwisseling te hebben? Geen dag hetzelfde! Help bij activiteiten, evenementen of kleine klussen en maak het verschil!

Geplaatst door Buurtkamer de Luyk

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Vrijwilliger gezocht voor tuinonderhoud bij ouderen

Lijkt het je leuk om een oudere te helpen met het opknappen en onderhouden van de tuin?

Geplaatst door Wijkz Segbroek, De Regenvalk

Vind Trainingen (denhaagdoetacademie.nl) die bij jou passen

Mei

27

Training · 27 mei, 10:00 — 3 jun, 16:00

Den Haag

Kom jij gezinnen coachen bij het Eigen Toekomst Plan in Den Haag of Delft?

Wil jij gezinnen leren coachen bij het Eigen Toekomst Plan? Volg dan nu onze training en sluit je aan bij ons team!

Geplaatst door Eigen Toekomst Plan

Mei

27

Training · €20 · 27 mei, 14:00 - 14:00

Den Haag

Basiscursus Stichting Haagse Levensboeken

Maak kennis met onze Stichting en het vrijwilligerswerk in Den Haag, Rijswijk, Leidschendam-Voorburg als levensboekenschrijver via de verplichte basiscursus.

Geplaatst door Stichting Haagse Levensboeken

Jul

5

Nieuw

Training · 5 jul, 11:00 — 26 jul, 12:30

Den Haag

De Praatclub met thema: De tweede helft van je leven (reeks van 4)

Stap in een open ruimte voor echte gesprekken, deel ervaringen en ontdek samen hoe je in de tweede helft kunt loslaten, herzien en opnieuw richting kan geven.

Geplaatst door Stichting De Praatclub

Jul

6

Nieuw

Training · 6 jul, 13:30 — 27 jul, 15:00

Den Haag

De Praatclub met thema: Ouder worden - Een nieuwe levensfase (reeks van 4)

Ouder worden brengt nieuwe vragen en veranderingen met zich mee. In deze Praatclub-reeks is er ruimte om je ervaringen te delen en samen te verkennen.

Geplaatst door Stichting De Praatclub

Mei

28

Nieuw

Training · 28 mei, 18:30 - 21:00

Den Haag

Haagse Helpers Kerntraining / CARE

Hoe maak je écht contact? In deze workshop leer je oa- °wat jouw houding en non-verbale communicatie doen °hoe je luistert zonder direct te hoeven oplossen

Geplaatst door Netwerk Haagse Helpers

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

2—3 uur/week
2e Braamstraat 9, 2563 HJ Den Haag, Nederland

Contactpersoon

Samantha Nieuwpoort

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 061254515.