Sociale maatjes gezocht!

Sociale maatjes gezocht!

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren
Stortenbekerstraat 201, 2525 SE Den Haag, Nederland
ZorgMaatje & buddySociaal contact
WelzijnOuderenBuurt & omgeving
1 Geen armoede3 Goede gezondheid en welzijn10 Ongelijkheid verminderen
Geschikt voor Maatschappelijke Stage / DiensttijdGeschikt voor bedrijfsvrijwilligersGeschikt voor jongerenGeschikt voor mensen met gevoeligheid voor overprikkeling

Contactpersoon

Miriam HärtingStel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0702052600.
4 plaatsen over.
Activiteit Delen
Wijkz, Centrum
#98166
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Vrijwilligersbureau-Zebra/activiteiten/Sociale-maatjes-gezocht/98166 om je aan te melden

Samenvatting

Hou je van een praatje maken en wil je een oudere buurtbewoner blij maken? Maatjes gezocht, ook voor wandelen of een spelletje doen!

Uitgebreide omschrijving

Voor een aantal ouderen in de wijk die wat eenzaam zijn, zoeken wij sociaal ingestelde mensen die het leuk vinden af en toe een praatje te maken, soms een stukje te wandelen met de oudere (als dat lukt) of misschien samen een spelletje te doen. Het contact is steeds 1-op-1.

Je kunt hiermee een wereld van verschil maken voor iemand!


Inzet:

Het hoeft maar weinig tijd te kosten, vanaf ongeveer 1,5 uur per 2 weken is een inschatting. Het kan tijdelijk zijn, voor een periode die jou uitkomt, of misschien word je wel hele goede vrienden.


Wat breng je verder mee?

Je bent sociaal ingesteld, begripvol, kunt goed luisteren en bent betrouwbaar. Je vindt het leuk om nieuwe mensen te leren kennen.


Je wordt eerst gematched door de Burenhulp en kunt altijd je vragen stellen. Het is maatwerk bij wie jij ingezet kan worden. We houden rekening met je wensen.


Wat krijg je ervoor terug?

  • hele blije oudere(n)!
  • ervaring met iemand in een andere situatie dan jijzelf, of juist herkenning
  • jaarlijks feest van Wijkz
  • goede begeleiding en matching


Je kunt je ook eerst vrijblijvend aanmelden voor een gesprek als je nog vragen hebt.

Meer informatie bij ons Vrijwilligerspunt XL Centrum

Hoe kom ik er?

4 plaatsen over.
Activiteit Delen

Over Wijkz, Centrum

In 2022 zijn Mooi, Voor en Zebra welzijn samen verder gegaan onder de naam Wijkz. Onze dienstverlening blijft zoals je van ons gewend bent. Op onze locaties kun je dagelijks bij jou in de buurt terecht voor activiteiten, hulp en ondersteuning. Via onze Servicepunten kan er gemakkelijk contact worden gelegd met de jongerenwerkers, opbouwwerkers, ouderenconsulenten en andere professionals in de wijk.

Ik wil hier werken is hét platform voor vrijwilligerswerk bij Wijkz, MEE ZHN, JESS, JongLeren en Xtra. Deze organisaties zetten zich samen in voor alle inwoners van regio Haaglanden.

Meer weten over vrijwilligerswerk binnen Wijkz, MEE ZHN, JESS, JongLeren of Xtra? Kom dan langs op een Servicepunt XL bij jou in de buurt. We vertellen je meer over de mogelijkheden en helpen je graag om het juiste vrijwilligerswerk te vinden. Er wordt altijd rekening gehouden met je persoonlijke voorkeuren, kennis, ervaring en talent. Binnen onze openingstijden ben je altijd welkom en kun je zonder afspraak terecht.

Onze locaties vind je terug op https://servicepuntxl.nl/locaties/servicepuntxl/

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Spreek jij Turks of Berbers? Maatjes gezocht voor ouderen, vooral vrouwen!
Tijdelijke activiteit · Flexibele uren
Den Haag
Spreek jij Turks of Berbers? Maatjes gezocht voor ouderen, vooral vrouwen!
Voor onze ouderen in de wijk die slecht ter been zijn of eenzaam, zoeken wij maatjes die Turks of Berbers spreken. Momenteel zoeken wij vooral vrouwen.Geplaatst door Wijkz, Centrum
Eetgezelschap (& kokers) voor onze mannen- en vrouwenopvang
Vaste activiteit · 0–2 uur/week · Start vanaf 10 jun 2025
Den Haag
Eetgezelschap (& kokers) voor onze mannen- en vrouwenopvang
Koken is een liefdevolle daad, en liefde gaat nou eenmaal door de maag. Kom jij onze bewoners een bordje eten voorzetten?Geplaatst door Stichting 488
Hou jij van tuinieren? Maak oudere buurtbewoners blij met jouw hulp!
Tijdelijke activiteit · Flexibele uren
Den Haag
Hou jij van tuinieren? Maak oudere buurtbewoners blij met jouw hulp!
Voor de Burenhulp Centrum zoeken wij mensen met groene vingers die een paar uurtjes per week of maand tuinklusjes willen doen bij vooral oudere mensen thuis.Geplaatst door Wijkz, Centrum
Volunteer Support Worker for Migrant Mothers
Vaste activiteit · 5–15 uur/week
Den Haag
Volunteer Support Worker for Migrant Mothers
Vrijwillige Ondersteuningswerker voor Migrantenmoeders

Geplaatst door Stichting Vital Aid foundation
Koffie of spelletjes met onze bewoners
Vaste activiteit · 2–4 uur/week
Den Haag
Koffie of spelletjes met onze bewoners
Vind jij het leuk om tijd met anderen door te brengen die het nodig hebben? Kom ons dan versterken!Geplaatst door Stichting 488
MDT Community Resilience
Tijdelijke activiteit · 4–8 uur/week · Start vanaf 1 sep Voor ongeveer 6 maanden
Den Haag
MDT Community Resilience
Zet je in voor kwetsbare Hagenaars met een MDT bij Haagse Helpers! Kies je doelgroep en help via een organisatie die bij je past. Doe mee en maak impact!Geplaatst door Netwerk Haagse Helpers