Navigatie overslaan

Ben jij een speurneus met interesse voor Vredesactivisme en geschiedenis?

Ben jij een speurneus met interesse voor Vredesactivisme en geschiedenis?

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

Flexibele uren
Vanuit huis

Contactpersoon

Vredesmuseum

of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0157850137.

Museum voor Vrede en Geweldloosheid

#59441
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Vredesmuseum/activiteiten/Ben-jij-een-speurneus-met-interesse-voor-Vredesactivisme-en-geschiedenis/59441 om je aan te melden

Wij hebben een virtueel museum, dat jaarlijks zo'n 80.000 bezoekers trekt. Maar hebben jou nodig om informatie te vinden bij het materiaal dat wij hebben.

Met het Vredemuseum willen wij bijdragen aan een cultuur van vrede en geweldloosheid. Dat doen wij door de geschiedenis zichtbaar te maken.


Wij hebben nog veel materiaal waar uitzoekwerk op zit. Dus je hebt b.v. een foto van een grote kerndemonstratie. Dan ga jij uitzoeken wanneer dat was, waar het was, je zoekt persberichten erbij enz.


Als geschiedenis je hobby is.

En je plezier hebt in (internet) speurwerk.

Dan is dit helemaal iets voor jou!


Je kunt het vanuit huis doen. Chris zal je begeleiden, je kunt veel hem hem leren. Interesse?? Bel hem!

Gerelateerd aan

Computer
Administratie
Buurt & omgeving
Vrede, justitie en sterke publieke diensten

Over Museum voor Vrede en Geweldloosheid

Wij zijn een vredesmuseum op internet. Je kunt achter het beeldscherm kleurrijke tentoonstellingen en documentaires bekijken, zoals 'Zicht op Vrede'. Wij maken o.a. de vredesactivisten zichtbaar. Zo willen wij bijdragen aan een cultuur van vrede en geweldloosheid.

Bekijk meer activiteiten van Museum voor Vrede en Geweldloosheid

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · 6—18 uur/week

Delft

Keuken en Barmedewerkers Clubhuis

Ben jij gastvrij, praktisch ingesteld en houd je van een sportieve en gezellige omgeving? Concordia zoekt extra keuken en barmedewerkers voor ons clubhuis.

Geplaatst door DSV Concordia

Vaste activiteit · 2—4 uur/week

Den Haag

Help het verhaal van EnergieKas groeien, word vrijwilliger communicatie!

Help mee het verhaal van EnergieKas te vertellen. Onze community groeit, onze agenda stroomt vol, en de verhalen verdienen het om gedeeld te worden.

Geplaatst door EnergieKas

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Word vrijwilliger bij EnergieKas!

Help mee het Haagse daklandschap te vergroenen en verduurzamen. Word vrijwilliger groen, bar of bouw bij EnergieKas!

Geplaatst door EnergieKas

Vaste activiteit · 2—4 uur/week

Den Haag

Creatieve Vrijwilliger voor Flyers en Social Media

Ben jij creatief en handig met Canva? Wij zoeken iemand die ons wekelijks helpt met het ontwerpen van flyers en het beheren van onze social media.

Geplaatst door Stichting Schets

Vaste activiteit · 8—16 uur/maand

Den Haag

Sadies Kitchen

Ben je netjes, help je graag in de keuken en wil je daarmee een bijdrage aan de bewoners van Laak leveren?

Geplaatst door Incluzio Haags Welzijn Laak

Vind Trainingen (denhaagdoetacademie.nl) die bij jou passen

Jul

5

Nieuw

Training · 5 jul, 11:00 — 26 jul, 12:30

Den Haag

De Praatclub met thema: De tweede helft van je leven (reeks van 4)

Stap in een open ruimte voor echte gesprekken, deel ervaringen en ontdek samen hoe je in de tweede helft kunt loslaten, herzien en opnieuw richting kan geven.

Geplaatst door Stichting De Praatclub

Mei

27

Training · €20 · 27 mei, 14:00 - 14:00

Den Haag

Basiscursus Stichting Haagse Levensboeken

Maak kennis met onze Stichting en het vrijwilligerswerk in Den Haag, Rijswijk, Leidschendam-Voorburg als levensboekenschrijver via de verplichte basiscursus.

Geplaatst door Stichting Haagse Levensboeken

Mei

27

Training · 27 mei, 10:00 — 3 jun, 16:00

Den Haag

Kom jij gezinnen coachen bij het Eigen Toekomst Plan in Den Haag of Delft?

Wil jij gezinnen leren coachen bij het Eigen Toekomst Plan? Volg dan nu onze training en sluit je aan bij ons team!

Geplaatst door Eigen Toekomst Plan

Jul

6

Nieuw

Training · 6 jul, 13:30 — 27 jul, 15:00

Den Haag

De Praatclub met thema: Ouder worden - Een nieuwe levensfase (reeks van 4)

Ouder worden brengt nieuwe vragen en veranderingen met zich mee. In deze Praatclub-reeks is er ruimte om je ervaringen te delen en samen te verkennen.

Geplaatst door Stichting De Praatclub

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

Flexibele uren
Vanuit huis

Contactpersoon

Vredesmuseum

of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0157850137.