Vacature: Activiteitenbegeleider Buurthuis (Vrijwilligersfunctie)

Vacature: Activiteitenbegeleider Buurthuis (Vrijwilligersfunctie)

Vaste activiteit · 4—20 uur/week · Start vanaf 30 jan 2025
Heeswijkplein 104, 2531 HG Den Haag, Nederland
Activiteiten begeleidenGastvrijheid en ontvangstSociaal contactCreatiefNederlandsEngelsArabischTurksDuitsFrans
Sociale rechtvaardigheidBuurt & omgevingWelzijn
1 Geen armoede2 Geen honger3 Goede gezondheid en welzijn
Geschikt voor mensen met een verstandelijke beperkingGeschikt voor mensen met een psychische kwetsbaarheidGeschikt voor Maatschappelijke Stage / DiensttijdGeschikt voor bedrijfsvrijwilligers

Contactpersoon

Renate Stüger

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0630909768.

Activiteit Delen
Stichting Gewoon Sociaal

#91908
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Stichting-Gewoon-Sociaal/activiteiten/Vacature-Activiteitenbegeleider-Buurthuis-Vrijwilligersfunctie/91908 om je aan te melden

Uitgebreide omschrijving

Vacature: Activiteitenbegeleider Buurthuis (Vrijwilligersfunctie)

Ben jij sociaal, creatief en vind je het leuk om activiteiten te organiseren? Dan is deze functie iets voor jou! Gewoon Sociaal zoekt een enthousiaste vrijwilliger die graag een gezellige en inspirerende omgeving creëert voor onze bezoekers.

Wat ga je doen?

  • Organiseren en begeleiden van activiteiten zoals knutselen, spelletjes of beweging
  • Bezoekers motiveren en ondersteunen bij deelname aan activiteiten
  • Samenwerken met andere vrijwilligers om een gevarieerd programma te bieden
  • Een gezellige en veilige sfeer creëren voor alle deelnemers

Wat vragen we van jou?

  • Je hebt al langere tijd een uitkering
  • Je zoekt een plek om weer actief bezig te zijn
  • Je bent sociaal, creatief en enthousiast
  • Je kunt 1 tot 4 dagdelen per week beschikbaar zijn

Wat bieden wij?

  • Een gezellige en zinvolle vrijwilligersplek
  • Een vrijwilligersvergoeding van maximaal €180 per maand
  • Waardering, nieuwe contacten en werkervaring

Heb je interesse? Neem contact met ons op en kom kennismaken! We kijken uit naar je reactie!

Meer informatie over Gewoon Sociaal: www.gewoonsociaal.nl

Mail ons op: [email protected]

Bel of app Renate: 06.1351.15.87

Bel of app Wilco: 06.30.90.97.68

Of kom langs bij Heeswijkplein 104 in Moerwijk


Team Gewoon Sociaal

Wat wij vrijwilligers aanbieden

💸 Vrijwilligersvergoeding

Hoe kom ik er?

Activiteit Delen

Over Stichting Gewoon Sociaal

Gewoon Sociaal: ‘Herstel met respect en behoud van eigen regie’
Gewoon Sociaal begeleidt herstel, stabilisatie of re-integratietrajecten bij mensen uit Moerwijk-Oost met een ggz- of verslavingsachtergrond. Initiatiefnemer Wilco Bakker maakte zelf mee wat er in zo’n proces op iemand af kan komen. ‘Voor elk probleem is een eigen hokje, met andere hulpverleners. Dat maakt het voor mij heel ingewikkeld om te weten wat goed voor me was. Het kan simpeler én beter.’ Wilco weet na 25 jaar ervaring met hulpverlening en zaken als verslaving, afkicken, dakloos zijn en ervaringen met justitie waar hij over praat. Hij wil het anders aanpakken. Bij hem staat de cliënt en zijn of haar leven centraal in alle hulp en ondersteuning. Gewoon Sociaal wil iemand begeleiden op persoonlijke wijze. Maatwerk dus, zonder onnodige bureaucratie, labels of stigma’s. De aanpak van Gewoon Sociaal richt zich op het positiever inrichten van het dagelijks leven. Door zelf doelen te stellen en regie te nemen over het eigen leven kunnen minder wenselijke keuzes naar de achtergrond verdwijnen.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Organisatietalent en kantoortijger? Word projectmedewerker!

Vaste activiteit · 2—16 uur/week

Den Haag

Organisatietalent en kantoortijger? Word projectmedewerker!

Als projectmedewerker regel jij achter de schermen onze projecten. Jij bent de schakel tussen onze vrijwilligersgroepen en maatschappelijke organisaties.

Geplaatst door Present Den Haag
Nieuw
Houd jij van koken en verschillende culturen?

Vaste activiteit · 6—8 uur/week

Den Haag

Houd jij van koken en verschillende culturen?

Houd jij van koken en verschillende culturen? Breng smaken van over de hele wereld naar onze gezellige eetmomenten!

Geplaatst door Buurtkamer de Luyk
Nieuw
Help je ons mee met emancipatie workshops organiseren?

Vaste activiteit · 4—6 uur/week · Start vanaf 14 dec

Den Haag

Help je ons mee met emancipatie workshops organiseren?

Wil jij vrouwen en jonge meiden dichter bij elkaar brengen in Moerwijk? Organiseer inspirerende activiteiten waarin iedereen zichzelf kan zijn.

Geplaatst door Buurtkamer de Luyk
Nieuw
Help buurtbewoners om actief en gezond te blijven

Tijdelijke activiteit · 2—4 uur/week · Start vanaf 14 dec Voor ongeveer 3 maanden

Den Haag

Help buurtbewoners om actief en gezond te blijven

Vanaf januari starten we Goede Gezonde Voornemens 2026. Wil jij afvallen, stoppen met roken of gezonder leven? Wij helpen je erbij. Doe je mee?

Geplaatst door Buurtkamer de Luyk
Een vlotte babbel, sociaal dier en improvisatie-talent? Word groepenbegeleider!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Een vlotte babbel, sociaal dier en improvisatie-talent? Word groepenbegeleider!

Als groepenbegeleider ben jij degene die onze projecten in goede banen leidt. Jij gaat met diverse vrijwilligersgroepen anderen helpen en maakt daardoor impact.

Geplaatst door Present Den Haag
Nieuw
Geen dag hetzelfde! Help bij activiteiten, evenementen of kleine klussen en maak

Vaste activiteit · 4—16 uur/week

Den Haag

Geen dag hetzelfde! Help bij activiteiten, evenementen of kleine klussen en maak

Vind jij het leuk om te helpen en afwisseling te hebben? Geen dag hetzelfde! Help bij activiteiten, evenementen of kleine klussen en maak het verschil!

Geplaatst door Buurtkamer de Luyk