Navigatie overslaan

Lucas, een stoere jongen van 9 jaar, zoekt een stoer maatje!

Lucas, een stoere jongen van 9 jaar, zoekt een stoer maatje!

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

1—3 uur/week
Flexibele locatie
2 plaatsen over

Contactpersoon

VTV Den Haag

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 070 3051919.

Wat wij bieden

Vrijwilligersvergoeding

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
VTV Vrijetijdsbesteding,Thuismaatjes en Vormingsactiviteiten

#111163
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/VTV-VrijetijdsbestedingThuismaatjes-en-Vormingsactiviteiten/activiteiten/Lucas-een-stoere-jongen-van-9-jaar-zoekt-een-stoer-maatje/111163 om je aan te melden

Lucas is een jongen van 9 jaar oud met een licht verstandelijke beperking en ADHD. Hij zoekt een maatje die met hem kan voetballen en houdt van gekkigheid.

Maak jij graag plezier buiten en kun je goed omgaan met een flinke dosis energie? Dan is Lucas op zoek naar jou!


Lucas is een stoere jongen van 9 jaar met een licht verstandelijke beperking en ADHD. Hij woont samen met zijn moeder en zijn trouwe hondje in Den Haag en gaat naar een speciale basisschool. Stilzitten? Dat is niks voor Lucas. Hij is het liefst buiten te vinden: in de speeltuin, op de kinderboerderij of lekker uitwaaien op het strand.


Voor zijn moeder is het niet altijd mogelijk om mee naar buiten te gaan. Daarom zoeken we een enthousiast thuismaatje dat af en toe met Lucas op pad wil. Iemand die net zo actief is als hij, maar ook duidelijk en rustig grenzen kan aangeven. Jij staat stevig in je schoenen en weet structuur te bieden, ook als Lucas even over de kop gaat.


Wanneer?

Lucas kan afspreken op:

  • maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag na 16.00 uur
  • woensdagmiddag
  • eventueel ook in het weekend


Wie ben jij?

  • Je hebt energie voor tien
  • Je houdt van buitenactiviteiten
  • Je bent geduldig, duidelijk en betrouwbaar
  • Je vindt het leuk om écht iets te betekenen voor een kind


Wat krijg je ervoor terug?

  • Veel gezelligheid, nieuwe contacten en dankbaarheid
  • Een introductiecursus, scholing en begeleiding vanuit VTV
  • Reis- en onkostenvergoeding
  • Een WA- en ongevallenverzekering op het tijdstip van het vrijwilligerswerk


We vragen altijd een VOG aan.


Lijkt dit jou wat? Meld je aan via deze site, dan brengen wij je graag in contact met Lucas!


Bekijk hier de teaser van Een Wereld Van Verschil



Gerelateerd aan

Maatje & buddy
Sport
Sociaal contact
Nederlands
Welzijn
Mensen met een beperking
Kinderen
Jongeren
Goede gezondheid en welzijn
Ongelijkheid verminderen
Geschikt voor jongeren

Over VTV Vrijetijdsbesteding,Thuismaatjes en Vormingsactiviteiten


VTV biedt mensen met een beperking diverse vormen van vrijetijdsbesteding aan in de regio van Den Haag. Dit doen we door middel van groepsactiviteiten voor jongeren en volwassenen, een beweegcoach en thuismaatjes. Thuismaatjes biedt praktische ondersteuning voor gezinnen met een gehandicapt kind door inzet van oppashulp, speelhulp, logeeradressen en hulp bij vervoer. Daarnaast worden vrijwilligers ook ingezet bij volwassen mensen met een beperking.

Bekijk meer activiteiten van VTV Vrijetijdsbesteding,Thuismaatjes en Vormingsactiviteiten

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · Flexibele uren

Rijswijk

Vrijwilliger bij Don Bosco Rijswijk

Ben jij iemand die niet graag stil zit en graag onder de mensen en kinderen is? Dan is werken bij Don Bosco Rijswijk iets voor jou!

Geplaatst door Stichting Don Bosco Rijswijk

Vaste activiteit · 4—16 uur/week

Den Haag

Geen dag hetzelfde! Help bij activiteiten, evenementen of kleine klussen en maak

Vind jij het leuk om te helpen en afwisseling te hebben? Geen dag hetzelfde! Help bij activiteiten, evenementen of kleine klussen en maak het verschil!

Geplaatst door Buurtkamer de Luyk

Vaste activiteit · 3—6 uur/week

Den Haag

Wil jij wekelijks impact maken in Den Haag en daarbij jezelf ontwikkelen?

Wil jij impact maken, jezelf ontwikkelen en nieuwe vrienden maken? Sluit je aan bij het Maatschappelijke Diensttijd (MDT) YourCube programma van Haagse Helpers!

Geplaatst door Netwerk Haagse Helpers

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Welke gezellig, sportieve persoon vindt mij?

Ik, man van 30 houd van sporten, maar vindt het lastig contact te maken. Zou weleens tijdens het sporten met jou en andere willen praten. Wie is hier goed?

Geplaatst door Stichting Middin
Nieuw

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Word vrijwilliger bij Sportief Plus

Vanuit Sportief Plus hebben wij het project G-sportmaatjes. In dit project helpen wij mensen met een licht verstandelijk beperking naar sport- en beweegaanbod.

Geplaatst door Sportief plus

Vaste activiteit · 5—15 uur/week

Den Haag

Volunteer Support Worker for Migrant Mothers

Vrijwillige Ondersteuningswerker voor Migrantenmoeders

Geplaatst door Stichting Vital Aid foundation

Vind Trainingen (denhaagdoetacademie.nl) die bij jou passen

Mei

27

Training · 27 mei, 10:00 — 3 jun, 16:00

Den Haag

Kom jij gezinnen coachen bij het Eigen Toekomst Plan in Den Haag of Delft?

Wil jij gezinnen leren coachen bij het Eigen Toekomst Plan? Volg dan nu onze training en sluit je aan bij ons team!

Geplaatst door Eigen Toekomst Plan

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

1—3 uur/week
Flexibele locatie
2 plaatsen over

Contactpersoon

VTV Den Haag

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 070 3051919.

Wat wij bieden

Vrijwilligersvergoeding

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag