Telefonist(e) / online reserveringshulp


Contactpersoon
Mariëlle van der Zwan
Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 070 720 08 90.
#86741
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Stichting-Participatie-Keuken/activiteiten/Telefoniste--online-reserveringshulp/86741 om je aan te melden
Samenvatting
Wil jij vanuit huis onze gasten helpen die ergens willen reserveren of informatie geven als ze vragen hebben over onze organisatie?
Uitgebreide omschrijving
Wat we zoeken:
Vrolijke vrijwilligers met een beetje geduld, die met een computer om kunnen gaan, op details letten en to the point kunnen komen. Jij biedt namelijk telefonische/online hulp aan mensen die zich willen aanmelden voor een Aanschuiftafel ergens in de stad. Ook worden er aanvragen voor evenementen gedaan of iets over vrijwilligerswerk gevraagd.
Wat ga je doen:
- Vanuit je eigen huis neem je de Participatie Keuken-telefoon op. Die wordt doorgeschakeld naar jouw privé telefoon;
- Jij biedt telefonische en/of online ondersteuning aan onze gasten zodat ze verder kunnen in onze reserveringsmodule of jij boekt ze zelf in;
- Je bent onze telefonische ambassadeur en geeft antwoord op vragen over evenementen of wat onze organisatie allemaal doet;
- Alle vragen, opmerkingen, klachten en oplossingen houd je bij in een Excel bestand en draag je over aan collega's.
Wat we bieden:
- Waardevol vrijwilligerswerk vanuit huis;
- Een gezellig team waar jij onderdeel van wordt;
- Flexibele tijden waarop jij inzetbaar bent;
- De mogelijkheid om je netwerk te vergroten;
- Soms gratis mee eten als dank voor je inzet;
- Een goed gevoel, want door jouw ondersteuning bestrijd je indirect eenzaamheid in de stad;
- Uitnodigingen voor sociale evenementen.
Interesse?
Meld je aan via deze site of mail ons via [email protected] en vertel ons waarom jij graag onderdeel van ons reserveringsteam wilt zijn. We kijken er naar uit om van je te horen!
Met onze Aanschuiftafels veranderen buurtkamers, wijkcentra of huiskamers in ontmoetingsplekken. In de ontmoeting schuilt een enorme kracht: door met elkaar te eten, praten en werken komen mensen uit alle lagen in de samenleving elkaar tegen. Het doel: via 10.000 tot 15.000 ontmoetingen per week de veerkracht van mensen versterken.
Wat wij vrijwilligers aanbieden
🤝 Extra begeleiding
Over Participatie Keuken
De initiatiefnemer van de Participatie Keuken is Ben Lachhab. Als kind van een Marokkaanse gastarbeider had hij een droom: een community vormen waarin mensen elkaar helpen en elkaar versterken. In een ideale samenleving doet iedereen mee. In de realiteit lukt dat niet voor iedereen. De Participatie Keuken wil dat iedereen zich welkom voelt en meedoet.
Met onze Aanschuiftafels veranderen buurtkamers, wijkcentra of huiskamers in ontmoetingsplekken. In de ontmoeting schuilt een enorme kracht: door met elkaar te eten, praten en werken komen mensen uit alle lagen in de samenleving elkaar tegen. Het doel: via 10.000 tot 15.000 ontmoetingen per week de veerkracht van mensen versterken.






