Word een gids voor de pracht van het Westbroekpark!

Contactpersoon
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Stichting-ArtJazz-Scheveningen-en-Den-Haag/activiteiten/Word-een-gids-voor-de-pracht-van-het-Westbroekpark/70013 om je aan te melden
Samenvatting
Ben jij een enthousiaste natuurliefhebber met een passie voor kunst en geschiedenis? Word dan een vrijwillige gids voor onze boeiende beeldenwandeling!Uitgebreide omschrijving
Het Westbroekpark is één van de mooiste parken van Den Haag. Het park heeft grote speelweiden, vijvers en watergangen. Door de losstaande boomgroepen en de schilderachtige doorkijkjes doet het denken aan een Engels park. Het Westbroekpark staat vooral bekend om de prachtige rozentuin: het in 1960 aangelegde Internationaal Rosarium. Hier bloeien tussen juni en eind oktober 20.000 rozenstruiken op ongeveer 300 bedden. Het zijn de nieuwste soorten die door de kwekers uit de gehele wereld gewonnen en vrijwillig ingestuurd worden.
Ook telt het Westbroekpark 18 prachtige beelden van kunstenaars uit de 1e helft en het midden van de 20e eeuw. De kunstenaars hebben allen een relatie met Den Haag.
Art&Jazz verzorgt elke woensdag om 11.00 uur in samenwerking met Restaurant Greens een wandeling en daarvoor zoeken wij gidsen.
Wat vragen wij van jou?
Enthousiasme voor kunst, geschiedenis en de natuur: bereidheid om je kennis te delen en te leren en daarvoor verzorgen wij voor onze gidsen een “opleiding” om gedegen het verhaal te vertellen.
Verder natuurlijk een gastvrije en vriendelijke houding naar bezoekers en ben je beschikbaar voor een paar uur per week, natuurlijk in overleg.
Wat bieden wij?
De kans om je passie voor kunst en natuur te delen: een inspirerende vrijwilligerservaring in een betoverende omgeving; training en begeleiding om een deskundige gids te worden en een kleine vergoeding en je gaat deel uitmaken van een gezellig en gepassioneerd team van medegidsen. Verder is er geen leeftijd aan verbonden maar voorkeur boven 25 jaar.
Interesse?
Meld je dan - met een korte motivatie - aan via deze site of rechtstreek naar: Theo Schouten / Secretaris Art&Jazz / 06-36135862.
Wat wij vrijwilligers aanbieden
💸 VrijwilligersvergoedingOver Stichting Art&Jazz Scheveningen en Den Haag
Daarnaast organiseren wij, meestal in samenwerking met restaurant Greens die verzorgen een kunstlunch in the Park, bij de Westbroekpark Beeldenwandelingen.
In het Westbroekpark staan 18 vaste beelden gemaakt door meestal Haagse kunstenaars in de 50 en 60 van de vorige eeuw en 1 jaarlijks wisselbeeld.