Ben jij een City Host voor onze mooie stad achter de duinen?

Contactpersoon
Ambassade van Den Haag
Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0621891360.
#55663
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Ambassade-van-Den-Haag/activiteiten/Ben-jij-een-City-Host-voor-onze-mooie-stad-achter-de-duinen/55663 om je aan te melden
Samenvatting
City Hostst zijn trotse inwoners die gastvrijheid in zich hebben, kennis van Den Haag hebben of willen opbouwen en graag in contact komen met mensen.
Uitgebreide omschrijving
Wat ga je doen?
Bezoekers welkom heten, vragen beantwoorden over de stad, evenementen en activiteiten, verstrekken van stadsplattegrond en de bezoekers adviseren hoe van A naar B te komen.
Wat verwachten wij van jou?
• Je bent 18 jaar of ouder en hebt MBO+ werk- en denkniveau.
• Je woont in de regio Haaglanden.
• Je hebt behoorlijke kennis van de stad Den Haag en je wilt deze ook verder uitbouwen
• Je beheerst bij voorkeur het Nederlands en of daarvoor in training zijn, daarnaast beheers je een buitenlandse taal.
Competenties:
- Klantgericht
Onderzoeken van wensen en behoeften van bezoekers en hiernaar handelen. Anticiperen op behoeften van bezoekers en een hoge prioriteit geven aan goede dienstverlening en klanttevredenheid.
- Sociaal
Gemakkelijk toenadering zoeken met bezoekers en eenvoudig in gezelschap mengen.
- In staat tot samenwerken
Bijdragen aan een gezamenlijk resultaat door een optimale afstemming tussen de eigen kwaliteiten en belangen en die van een groep of collega.
- Kunnen luisteren
Belangrijke informatie oppakken uit gesprekken met bezoekers. Doorvragen en ingaan op reacties.
- Willen leren
Je wilt jezelf continu verbeteren en je bent bereid om daarvoor trainingen te volgen.
Commitment:
- Je draait minimaal 10 diensten per kalenderjaar (een dienst duurt 4 uur).
- Je neemt deel aan de jaarlijkse gastvrijheidsactiviteiten
- Je houd je aan de voorschriften van de organisatie.
Wat kun je van ons verwachten?
Als City Host zet je je tijd en energie vrijwillig in om bezoekers van Den Haag gastvrij te ontvangen en doe je unieke ervaringen op. Daar krijg je ook wat voor terug:
- Je wordt getraind in gastvrijheid.
- Je krijgt een briefing voor je werkzaamheden als City Host.
- Jaarlijks wordt een gastvrijheidsactiviteit voor je georganiseerd.
- Daarnaast worden er verschillende waarderingsactiviteiten georganiseerd, waaraan je kunt deelnemen.
- Je krijgt een speciale City Host outfit.
- Je krijgt koffie/thee en een broodje aangeboden tijdens je dienst.
- Je krijgt een gratis HTM-ticket om naar je dienst te komen.
- Je kunt jezelf inroosteren
Dus ben jij diegene?
Meld je dan - met een korte motivatie - aan via deze site!

Over Ambassade van Den Haag
Ruim 200 trotse Hagenaars die zich met passie en enthousiasme inzetten voor een gastvrij Den Haag, dat is de Ambassade van Den Haag. De organisatie draait bijna volledig op vrijwilligers. De meeste vrijwilligers zijn werkzaam als City Host, maar ook zijn er enthousiaste vrijwilligers actief voor de afdeling communicatie, logistiek en bieden ondersteuning bij de kantoorwerkzaamheden. Het is een diverse groep van vrijwilligers. Jongeren en ouderen, mannen en vrouwen, studenten en werkenden. Echt een dwarsdoorsnede van de Haagse bevolking.
De missie van de Ambassade is: Het creëren van een 9+ gastvrijheidsbeleving bij bezoekers van Den Haag.
Door het vervullen van deze missie levert de Ambassade een positieve bijdrage aan:
* het welkom en gastvrijheidsgevoel van bezoekers
* het merk ‘Den Haag’
* de betrokkenheid van de stad
* de economische spin off (meer uitgaven in de stad)
* participatie van bewoners en de attitude jegens vrijwilligerswerk.






