Beeldenroute Aegonplein

Beeldenroute Aegonplein

Evenement · 26 mei 2024, 12:00 - 17:00
Aegonplein, 2591 TV Den Haag, Nederland
Evenement & festivalSociaal contactCreatiefNederlandsEngels
Kunst & cultuurBuurt & omgeving
3 Goede gezondheid en welzijn4 Kwaliteitsonderwijs11 Duurzame steden en gemeenschappen
Geschikt voor jongerenGeschikt voor bedrijfsvrijwilligers

Contactpersoon

Hubertine LangemeijerStel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of +31644758897.
U kunt zich helaas niet langer registreren voor deze vacature. Je kan hier andere vacatures vinden.
Activiteit Delen
KunstPost
#81103
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/KunstPost/activiteiten/Beeldenroute-Aegonplein/81103 om je aan te melden

Samenvatting

Kom kunst kijken bij a.s.r./Aegon, geniet van de kunst op de Aegonplein, fiets mee langs beelden in Mariahoeve en bezoek de expo in het DNA-Loket.

Uitgebreide omschrijving


Bekijk de ASR/Aegon kunstcollectie

Aegon is eind 2023 gefuseerd met ASR verzekeringen. Ter gelegenheid van deze fusie en de geplande verhuizing naar Utrecht, opent het verzekeringsbedrijf op zondag 26 mei 2024 nog één keer de deuren voor publiek om de kunstcollectie en het gebouw te komen bekijken.


Conservator Lianne Schipper van ASR/Aegon organiseert drie rondleidingen van een uur in het kantoor.

Rondleiding 1 (12:30-13:30 uur)

Rondleiding 2 (13:45-14:45 uur)

Rondleiding 3 (15:00-16:00).


Toegang is gratis maar aanmelding en legitimatie verplicht.

Mail naar [email protected], en vermeld je naam, telefoonnummer, en de rondleiding waaraan je mee wilt doen. Er is plaats voor 30 personen per rondleiding en je ontvangt een bevestiging per mail.

Neem een geldig ID bewijs mee tijdens je bezoek aan a.s.r./Aegon. Tijdens de rondleiding zullen ook trappen worden gelopen. 

  • Datum: 26 mei 2024
  • Deelnemers: max. 30 per keer       
  • Tijd:  Van 12:30 – 13 uur en 13:45-14:45 uur
  • Kosten: Gratis

---------

Fietstocht langs beelden in de wijk

DNA-Mariahoeve organiseert samen met KunstPost tegelijkertijd een kunstroute op 26 mei 2024 van 12:00-17:00 uur. We gaan kunstwerken in de wijk bekijken. Op Station Mariahoeve is het Loket van DNA-Mariahoeve geopend. Daar kunt u een tentoonstelling over de Waarde van de Wijk kunt zien, met o.a. aquarellen van bomen en gebouwen.


Sandra Spijkerman van Buiten Kunst Den Haag (www.bkdh.nl) heeft in Mariahoeve een fietstocht langs 15 beelden in de openbare ruimte samengesteld. Sandra neemt je mee langs de beelden en vertelt hier meer over. Deelname is gratis.


Meld je snel aan. Er is voor de fietstocht met Sandra Spijkerman maar een beperkt aantal plekken, maximaal 20 personen per keer. Stuur om deel te nemen aan de fietstocht een mail naar: [email protected] en vermeld hierin met hoeveel personen je komt en een telefoonnummer waarop we kunnen bellen mocht er op de dag zelf toch wat anders lopen dan gepland. Doelgroep voor deze kunstroute is 12+. Deelname is gratis, een vrijwillige eigen bijdrage wordt gewaardeerd. Met je donaties maak je projecten als deze mede mogelijk.

  • Datum: 26 mei 2024
  • Doelgroep: 12+       
  • Deelnemers: max. 20 per keer       
  • Tijd:  Van 12-17 uur
  • Kosten: Gratis

-----

Anneloes Groot leid je om 13, 14 en 15 uur rond over het Aegonplein langs de kunst die hier te vinden is. Aanmelden via [email protected]


Daarnaast is de permanent expositie van het werk van Anneloeg Groot geopend in het DNA-Loket op NS Station Den Haag Mariahoeve.


Meer weten? kijk op www.kunstpost.nl

Hoe kom ik er?

DNA-Mariahoeve is gevestigd in NS Station Den Haag Mariahoeve.
U kunt zich helaas niet langer registreren voor deze vacature. Je kan hier andere vacatures vinden.
Activiteit Delen

Over KunstPost


KunstPost maakt kunst zichtbaar in en uit Haagse Hout. We zijn een social incubator doordat we zowel kunstenaars als sociaal/maatschappelijke initiatieven werkruimte bieden met hun focus op ons stadsdeel. Daarnaast bieden we de workshops en cursussen centraal aan die aangesloten leden aanbieden zodat ze gemakkelijker vindbaar zijn. Bij KunstPost staat het samen kunst beleven en hiervan kunnen genieten in de breedste zin van het woord centraal. KunstPost verbindt met kunst als basis om elkaar te ontmoeten.

Het bevorderen van het culturele klimaat in stadsdeel Haagse Hout en regio Haaglanden. Het bevorderen van de sociale samenhang in stadsdeel Haagse Hout. Het verrichten van alle diverse handelingen om vorenstaande te bewerkstelligen.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Het leven in beweging filmen: solliciteer jij voor de rol van videograaf?
Tijdelijke activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 2 feb 2025
The Hague
Het leven in beweging filmen: solliciteer jij voor de rol van videograaf?
Als videograaf op het festival leg je dynamische beelden vast van belangrijke evenementen, interviews en momenten achter de schermen. Geplaatst door International Film Festival The Hague
Volunteer Support Worker for Migrant Mothers
Vaste activiteit · 5–15 uur/week
Den Haag
Volunteer Support Worker for Migrant Mothers
Vrijwillige Ondersteuningswerker voor Migrantenmoeders

Geplaatst door Stichting Vital Aid foundation
Taalcafé en bibliotheek
Vaste activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 18 nov 2024
Den Haag
Taalcafé en bibliotheek
Wil jij nieuwkomers ontmoeten en op een laagdrempelige manier helpen met de taal, onder genot van koffie, thee en een spelletje. Reageer dan op deze vacature!Geplaatst door COA
Vrijwilliger ondersteuner beheer gebouwen
Vaste activiteit · 4–8 uur/week
Den Haag
Vrijwilliger ondersteuner beheer gebouwen
Voor Wijkcentrum Mariahoeve zoeken wij vrijwillige ondersteuners beheer gebouwen. Het gaat o.a. om uitvoerende, technische en administratieve werkzaamheden.Geplaatst door Wijkz, Haagse Hout
Ontwerp met onze bezoekers hun perfecte dag in Den Haag!
Vaste activiteit · 4–32 uur/week
Den Haag
Ontwerp met onze bezoekers hun perfecte dag in Den Haag!
Word boekingsmedewerker bij Dagje Den Haag, bekend van o.a. De Ooievaart en de Haagse Stadsfietsen. Min. 1 dag per week, vergoeding beschikbaar.Geplaatst door Dagje Den Haag
Vrijwilliger gastvrouw/gastheer
Vaste activiteit · 4–8 uur/week
Den Haag
Vrijwilliger gastvrouw/gastheer
Ben jij als gastvrouw of gastheer hét visitekaartje van Wijkcentrum Mariahoeve?Geplaatst door Wijkz, Haagse Hout