Navigatie overslaan
Den Haag Doet Home
  • Nieuws
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Haags Ontmoeten

Haags Ontmoeten

Non-profit

Haags Ontmoeten is een plek in de wijk waar alle ouderen en hun mantelzorgers vrij binnen kunnen lopen. Het is een plek om te ontmoeten, ervaringen te delen en te ontspannen. U kunt er samen iets ...

Ouderen
Kwaliteitsonderscheiding Goed GeregeldVrijwilligersbeleidVrijwilliger kan meedoen aan trainingsprogramma’s
Activiteiten
Foto's

Contact

  • Riviervismarkt 2, 2513 AM Den Haag, Nederland
  • [email protected]
  • 070 - 302 44 44
Den Haag Doet

Den Haag Doet

  • Den Haag Doet Academie
  • PEP Den Haag
  • Volunteer The Hague

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Algemene Voorwaarden

Powered by Deedmob tools (opent in een nieuw venster)

Medeorganisator Museumuitstapjes voor HO Archipel Willemspark

Medeorganisator Museumuitstapjes voor HO Archipel Willemspark

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

2—5 uur/maand
Burgemeester Patijnlaan 1900, 2585 Den Haag, Nederland

Contactpersoon

Yasmine Abalhof

of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0642067617.

Haags Ontmoeten

#77986
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Haags-Ontmoeten/activiteiten/Medeorganisator-Museumuitstapjes-voor-HO-Archipel-Willemspark/77986 om je aan te melden

Elke maand organiseren we een museumuitje voor een enthousiaste groep, in Den Haag en om de maand buiten de stad, dan maken we gebruik van Florence busjes.

Wij zijn op zoek naar vrijwilligers die willen helpen met museumbezoekjes organiseren, het gaat om een paar uurtjes inzet per maand. Degene die het nu doet wil graag wat ondersteuning en zal u ook alle ins- en outs van de organisatie leren. Het is veelal praktisch, dan kunt u denken aan: selecteren museum, tentoonstellingen, uitzoeken toegankelijkheid, reserveren, uitnodiging maken en mee naar het museum.


We doen dit vanuit Rijker Leven, een netwerk van senioren in de buurt die samen bedenken wat we graag willen doen. Onze locatie is het Schakelpunt in de wijk Archipel en Willemspark, en vanuit Florence begeleid een coördinator het Rijker Leven.


Dankzij vrijwilligers worden de volgende activiteiten ondernomen met Rijker Leven: bioscoop- en musea bezoekjes, yoga/gym op de stoel, gespreksgroepen, koffie ochtenden, gezamenlijke maaltijden, lezingen door en voor wijkbewoners met happy hour om na te praten, Draadcafé (brei, haak etc.) leesclub, filmmiddag, wandelingen in park, bustochten en Literair Café Atelier a Gogo. Geregeld hebben we gezellige middagen in het Schakelpunt met een quiz, bingo, lunch of muzikaal optreden.


Zonder nieuwe vrijwilligers kunnen wij niet al deze activiteiten draaien. Mocht iets anders uw interesse wekken, mag u uiteraard ook reageren.

Gerelateerd aan

Activiteiten begeleiden
Evenement & festival
Begeleiding
Creatief
Ouderen

Hoe kom ik er?

Over Haags Ontmoeten

Haags Ontmoeten is een plek in de wijk waar alle ouderen en hun mantelzorgers vrij binnen kunnen lopen. Het is een plek om te ontmoeten, ervaringen te delen en te ontspannen. U kunt er samen iets drinken en/of meedoen aan allerlei activiteiten.

Bekijk meer activiteiten van Haags Ontmoeten

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Volunteer Support Worker for Migrant Mothers

Vaste activiteit · 5—15 uur/week

Den Haag

Volunteer Support Worker for Migrant Mothers

Vrijwillige Ondersteuningswerker voor Migrantenmoeders

Geplaatst door Stichting Vital Aid foundation
Actieve en ontspannen middagen beleven met bewoners in Huize Royal - Saffier

Vaste activiteit · 2—3 uur/week

Den Haag

Actieve en ontspannen middagen beleven met bewoners in Huize Royal - Saffier

Vrijwilliger gezocht voor ontspanningsmiddagen in Huize Royal! Begeleid bewoners bij activiteiten en bezorg hen een fijne middag. Ma en/of Do 13:30-16:00 uur.

Geplaatst door Saffier
Ben jij een Creatieve alleskunner voor onze schilder- en crea ochtenden?

Vaste activiteit · 2—3 uur/week · Start vanaf 1 sep 2026

Den Haag

Ben jij een Creatieve alleskunner voor onze schilder- en crea ochtenden?

Als creatieve alleskunner ben je zeer gewenst bij onze schilder-, teken- en creaclub. Dat je met liefdevolle aandacht onze de bewoners op weg kan helpen.

Geplaatst door Florence, Woonzorgcentrum Oostduin
Locatie Op de Laan zoekt: Een vrijwilliger voor ondersteuning bij activiteiten.

Vaste activiteit · 2—4 uur/week · Start vanaf 4 dec 2023

Den Haag

Locatie Op de Laan zoekt: Een vrijwilliger voor ondersteuning bij activiteiten.

Wij zijn op zoek naar vrijwilligers die het leuk vinden te helpen bij activiteiten zoals de gym, bingo maar ook bij uitstapjes.

Geplaatst door HWW Zorg
Help jij ons bij het ophalen van mooie herinneringen?

Vaste activiteit · 3—4 uur/week

Den Haag

Help jij ons bij het ophalen van mooie herinneringen?

Help jij ons bij het ophalen van mooie herinneringen bij de ouderen tijdens de Verborgen Schatten, sessies met literaire activiteiten?

Geplaatst door BedtimeStories
Nieuw
Help mee met het ontbijt bij Bosch en Duin in Den Haag

Vaste activiteit · 3—6 uur/week

Den Haag

Help mee met het ontbijt bij Bosch en Duin in Den Haag

Help mee, met een gezellig ontbijt voor bewoners van Bosch en Duin in Den Haag. Je bent welkom op maandag en/of donderdag van 08.00 tot ongeveer 11.00 uur.

Geplaatst door Respect Zorggroep

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

2—5 uur/maand
Burgemeester Patijnlaan 1900, 2585 Den Haag, Nederland

Contactpersoon

Yasmine Abalhof

of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0642067617.