Over ons
Het Wereldhuis is een project van Stek, Stichting voor Stad en Kerk . Het is een ontmoetingsplek en een advies- en kenniscentrum voor ongedocumenteerden (migranten zonder geldige verblijfsvergunning) ...



Word jij de coördinator voedselbank bij Den Haag Wereldhuis?



Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Den-Haag-Wereldhuis/activiteiten/Word-jij-de-coordinator-voedselbank-bij-Den-Haag-Wereldhuis/59301 om je aan te melden
Contactpersoon
Samenvatting
Wil je graag iets betekenen voor anderen en vind je het leuk om activiteiten goed te regelen? Ben je geïnteresseerd in andere culturen?Uitgebreide omschrijving
Wil je graag iets betekenen voor anderen en vind je het leuk om activiteiten goed te regelen? Ben je geïnteresseerd in andere culturen? Kom ons dan helpen als coördinator van de voedselbank in het Wereldhuis .
De coördinator van de Voedselbank in het Wereldhuis houdt de cliëntenlijst bij en de communicatie met de Uitdeel Punten (UP) en rapporteert aan de projectleider van het Wereldhuis.
En verder verzorgt de coördinator de administratie.
We zoeken iemand die:
- Minimaal HBO denk- en werkniveau
- Affiniteit met ongedocumenteerden, vreemdelingen en vreemdelingen problematiek
- Nauwkeurige administratievoering en communicatieve vaardigheden (mondeling en schriftelijk)
- Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal (andere talen zijn een pré)
- Zelfstandig en in een team kunnen werken
- Flexibliteit en creativiteit
- Om kunnen gaan met vertrouwelijke informatie
- Beschikbaarheid van minimaal 1 jaar
We bieden:
Een leuke werkplek met interessante ontmoetingen, ruimte voor eigen verantwoordelijkheid, werkervaring bij een ideële instelling waar iedere dag gewerkt wordt aan concrete resultaten en natuurlijk begeleiding, training en coaching.
Verder:
jaarlijks een gezellige activiteit voor vrijwilligers
· leer je onwijs leuke, nieuwe mensen kennen;
· je wordt er vrolijk van, het geeft je energie;·
· je leert dingen die je wellicht later kunt gebruiken;
· je maakt echt het verschil
En is het gewoon leuk en dankbaar!
Dus meld je aan via deze site en dan kunnen we zo snel mogelijk een kennismaking plannen.
Over Den Haag Wereldhuis
Bij het Wereldhuis kunnen zij advies en ondersteuning en advies krijgen op verschillende terreinen. Wij helpen hen om de rechten die ze wel hebben te benutten. Ongedocumenteerden verkeren vaak in een geïsoleerde positie. Om dit isolement te doorbreken organiseert het Wereldhuis diverse activiteiten.