ICT kennis delen?


Contactpersoon
Annelies van Staveren
Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0612505463.
#76675
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/De-Stichting-Anton-Constandse/activiteiten/ICT-kennis-delen/76675 om je aan te melden
Samenvatting
Wil jij je ICT kennis delen met de deelnemers van ons dagactiviteiten? We kijken naar je uit!
Uitgebreide omschrijving
Voor onze dagbesteding locatie Haaitek, zoeken we vrijwilligers met ICT- software of hardware matige ervaring.
Je helpt dan deelnemers van Haaitek door uitleg te geven en ze basis kennis bij te brengen.
Meer info zie: Welkom bij Haaitek!
Het is een mooie groep deelnemers die uitkijken naar nieuwe vrijwilligers om hen bij te staan. Kom eens kennismaken! Meld je aan via deze site!

Wat vrijwilligers nodig hebben
😇 Verklaring Omtrent Gedrag
Over Stichting Anton Constandse
Bij Anton Constandse helpen we mensen met psychische kwetsbaarheid op weg. Samen kijken we naar wat iemand in het dagelijks leven nodig heeft voor zijn/haar herstel. Zij hebben zelf het voortouw en onze medewerkers ondersteunen hen daarbij. We werken samen aan dromen en doelen. Onze vrijwilligers leveren een bijdrage aan het herstel; door bijv; samen te werken in één van onze tuinen, te musiceren, op bezoek te gaan, te koken, een spelletje te spelen, mee uit te nemen enzovoort. Neem gerust contact op; voor iedereen die vrijwilliger wil worden is er wel een plek in onze organisatie. We vragen wel een VOG; maar ook dat regelen we gezamenlijk, zonder kosten.






