Navigatie overslaan

Hou jij van planten / bloemen / tuin?

Hou jij van planten / bloemen / tuin?

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

Flexibele uren
Luiksestraat 17, 2587 AL Den Haag, Nederland

Contactpersoon

Annelies van Staveren

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0612505463.

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Stichting Anton Constandse

#87211
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/De-Stichting-Anton-Constandse/activiteiten/Hou-jij-van-planten--bloemen--tuin/87211 om je aan te melden

Vind jij het leuk om met één van onze bewoners wat dingen in de tuin te doen? Er komt 2 keer per jaar iemand die het grote werk doet.

Vind je het leuk om met plantjes in de weer te zijn én ben je attent en empathisch, neem dan even contact op, ik vertel je graag meer.

Hoeft niet iedere week, 1 keer per 14 dagen is ook al fijn.

Gerelateerd aan

Ouderen
Welzijn
Mensen met een beperking
Goede gezondheid en welzijn
Ongelijkheid verminderen

Hoe kom ik er?

Over Stichting Anton Constandse

Bij Anton Constandse helpen we mensen met psychische kwetsbaarheid op weg. Samen kijken we naar wat iemand in het dagelijks leven nodig heeft voor zijn/haar herstel. Zij hebben zelf het voortouw en onze medewerkers ondersteunen hen daarbij. We werken samen aan dromen en doelen. Onze vrijwilligers leveren een bijdrage aan het herstel; door bijv; samen te werken in één van onze tuinen, te musiceren, op bezoek te gaan, te koken, een spelletje te spelen, mee uit te nemen enzovoort. Neem gerust contact op; voor iedereen die vrijwilliger wil worden is er wel een plek in onze organisatie. We vragen wel een VOG; maar ook dat regelen we gezamenlijk, zonder kosten.


Bekijk meer activiteiten van Stichting Anton Constandse

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · 1—2 uur/maand

Den Haag

Bezorg jij mevrouw een gezellig moment ?

Voor een lieve mevrouw van rond de 70 zijn wij op zoek naar een maatje.Mevrouw zou graag willen wandelen, fietsen, of gezellig kletsen en muziek luisteren.

Geplaatst door Stichting Anton Constandse

Vaste activiteit · 2—3 uur/maand

Den Haag

Rij jij ons op zondag naar de kerk? 1 x per maand?

2 a 3 bewoners willen graag 1 x per maand naar de kerk; bijvoorkeur naar Antonius Abt in Scheveningen. Wil jij hen rijden; auto aanwezig.

Geplaatst door Stichting Anton Constandse

Vaste activiteit · 2—4 uur/week

Den Haag

Project Slim Wonen met Zorgtechnologie - Saffier, locatie Maison Gaspard

Heb jij interesse in zorgtechnologie? Maak jij (oudere) mensen enthousiast? Ga je graag met mensen in gesprek? Vind je het leuk om problemen op te lossen?

Geplaatst door Saffier

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Word jij als secretaris de spin in het web bij de Zonnebloem in Segbroek?

Ben jij administratief ervaren en op zoek naar een zinvolle vrijwilligersfunctie waarbij je het verschil kunt maken voor mensen met een beperking?

Geplaatst door De Zonnebloem

Vaste activiteit · 2 uur/week

Den Haag

Word jij penningmeester bij onze hartverwarmende community in Segbroek?

Ben je op zoek naar een leuke (vrijwillige) bestuursfunctie als penningmeester in een mooie, gezellige, hartverwarmende organisatie met veel ambitie?

Geplaatst door De Zonnebloem

Vaste activiteit · 2 uur/week

Den Haag

Wil jij een unieke leiderschapservaring als voorzitter bij ons in Segbroek?

Zonnebloem locatie Segbroek zoekt een voorzitter die met het bestuur zorgt dat mensen met een beperking bezoek krijgen en kunnen meedoen aan activiteiten

Geplaatst door De Zonnebloem

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

Flexibele uren
Luiksestraat 17, 2587 AL Den Haag, Nederland

Contactpersoon

Annelies van Staveren

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0612505463.

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag