Herken jij je in de idealen van het COC? Lees dan verder!
Contactpersoon
inge van de Vooren
Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0613541175.
#45997
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/COC-Haaglanden/activiteiten/Herken-jij-je-in-de-idealen-van-het-COC-Lees-dan-verder/45997 om je aan te melden
Samenvatting
Het COC heeft een grote bijdrage geleverd aan de emancipatie en zichtbaarheid van homoseksuele mannen, lesbische vrouwen en biseksuele mannen en vrouwen.
Uitgebreide omschrijving
Het COC heeft als organisatie een grote bijdrage geleverd aan de emancipatie en zichtbaarheid van homoseksuele mannen, lesbische vrouwen en biseksuele mannen en vrouwen in Nederland. Tot op de dag van vandaag speelt zij een sleutelrol bij de acceptatie en emancipatie van lesbische vrouwen, homoseksuele mannen, biseksuelen, transgenders en personen met een intersekse conditie (LHBTI’s) dan wel queers en fungeert zij als een warme, gezellige haven voor duizenden mannen en vrouwen.
Deel jij onze missie en wil je je graag inzetten om samen met ons een verschil te maken? Neem dan snel contact met ons op zodat we samen kunnen bekijken hoe je ons het best kan helpen! Vertel wat over jezelf en waarom je gemotiveerd bent om onze missie te steunen, dan komen we snel bij je terug en gaan we samen aan de slag!
Over COC Haaglanden
COC Haaglanden is de belangen organisatie van lesbische vrouwen, homoseksuele mannen, biseksuele- en transgender mensen in de regio Haaglanden. Wij zetten ons in op het terrein van: het geven van informatie, voorlichting, adviezen en maatschappelijk werk. Opkomen voor rechten door schendingen daarvan via politieke en sociale acties aan de kaak te stellen. Het leggen en onderhouden van contacten met gemeentelijke, maatschappelijke en politieke organisaties. Activiteiten in de sfeer van cultuur en ontspanning.
De doelstellingen zijn:
Het bevorderen van de maatschappelijke en sociale acceptatie van homoseksualiteit. Het bestrijden van discriminatie en het bevorderen van de emancipatie van de homoseksuele mannen, lesbische vrouwen, biseksuelen en transgenders in de regio Haaglanden.









