Vrijwilligersvacature: Engelse les

Vrijwilligersvacature: Engelse les

Vaste activiteit · 1—2 uur/week
Hoefkade 602, 2526 CM Den Haag, Nederland
Kunst & cultuurOnderwijs
17 Partnerschap om de doelstellingen te bereiken
Geschikt voor mensen in een rolstoel

Contactpersoon

Roos Biddulph

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0628291431.

Deze activiteit is vol. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen
Buurtcentrum De Mussen

#92763
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Buurtcentrum-De-Mussen/activiteiten/Vrijwilligersvacature-Engelse-les/92763 om je aan te melden

Samenvatting

Engelse les geven aan een groep gemotiveerde vrouwen

Uitgebreide omschrijving

Lijkt het je leuk om één keer per week Engels les te geven aan een groep enthousiaste vrouwen bij De Mussen? Lees dan snel verder!

 

De Mussen

De Mussen is het oudste Buurtcentrum van Nederland en bevindt zich in het hart van de Schilderswijk in Den Haag. Wekelijks wordt De Mussen bezocht door ruim 2000 buurtbewoners van alle leeftijden en verschillende etnische achtergronden. De Mussen biedt kinderen, jongeren en hun ouders in de wijk kansen op ontwikkeling. Dit doen wij door activiteiten te ontwikkelen en aan te bieden op het gebied van Participatie, Kunst & Cultuur, Gezondheid & Bewegen en Natuur & Techniek. De Mussen is een inspirerende plek waar buurtbewoners elkaar kunnen ontmoeten, hun talenten kunnen ontwikkelen en hun dromen waar kunnen maken.

We zijn een kleinschalige organisatie met korte lijnen, waar we werken met een klein team van professionals en meer dan 150 vrijwilligers. Ook zijn er jaarlijks tientallen stagiaires werkzaam.

 

Functie

Als vrijwilliger Engels geef je wekelijks les aan een zeer gemotiveerde groep vrouwen. Het niveau van een deel van de groep is A1/A2. Je biedt elke week een afwisselend programma aan, bij voorkeur volgens je eigen lesplan, waarin basisgrammatica zeker een plek heeft. Een toets afnemen hoort er natuurlijk ook bij! Je motiveert en stimuleert de deelnemers op een positieve manier.


Wat neem je mee?

Affiniteit met de doelgroep: laagopgeleide en anderstalige cursisten. Ervaring als docent. Goede beheersing van de Nederlandse en de Engelse taal.


De Engelse les wordt bij voorkeur gegeven op vrijdag.

In overleg met de deelnemers en de professional kan eventueel naar een andere dag gekeken worden.


Wat biedt De Mussen?

  • Een leuke en uitdagende werkplek, waar veel ruimte is voor persoonlijke ontwikkeling.
  • Een mogelijkheid om te voldoen aan je verplichtingen naar het UWV.
  • Een kans om weer mee te doen in de maatschappij.
  • Een mogelijkheid om werkervaring op te doen.
  • Een enthousiast, dynamisch en jong team, hardwerkend in een informele sfeer.

Wat vrijwilligers nodig hebben

😇 Verklaring Omtrent Gedrag

Hoe kom ik er?

Deze activiteit is vol. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen

Over Buurtcentrum De Mussen

De Mussen is het oudste Buurtcentrum van Nederland en bevindt zich in het hart van de Schilderswijk in Den Haag. Wekelijks wordt De Mussen bezocht door ruim 2000 buurtbewoners van alle leeftijden en verschillende etnische achtergronden. De Mussen biedt kinderen, jongeren en hun ouders in de wijk kansen op ontwikkeling. Dit doen wij door activiteiten te ontwikkelen en aan te bieden op het gebied van Participatie, Kunst & Cultuur, Gezondheid & Bewegen en Natuur & Techniek. De Mussen is een inspirerende plek waar buurtbewoners elkaar kunnen ontmoeten, hun talenten kunnen ontwikkelen en hun dromen waar kunnen maken. De Mussen heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld; we zijn gegroeid en de kwaliteit van onze programma’s heeft een flinke impuls gehad.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Begeleidsters gezocht Leesbevordering Kinderen

Vaste activiteit · 3—8 uur/week

Den Haag

Begeleidsters gezocht Leesbevordering Kinderen

• Je assisteert de docente tijdens de lessen en workshops van ons leesbevorderingsprogramma. Daarbij ondersteun je haar bij de begeleiding van de kinderen.

Geplaatst door Stichting Sahne
Op zoek naar vrijwilligers voor klusjes

Eenmalig · 8+ uur

Den Haag

Op zoek naar vrijwilligers voor klusjes

We zijn op zoek naar iemand die ons kan helpen met een aantal klusjes in het atelier.

Geplaatst door Stichting Atelier de Kunstvlieg
Speel je goed piano; ben je sociaal? Word leider van onze ZangClub!

Vaste activiteit · 2—3 uur/week

Den Haag

Speel je goed piano; ben je sociaal? Word leider van onze ZangClub!

De ZangClub van het Buurhuis komt elke dinsdagmiddag bij elkaar om samen gezellig te zingen. Wij zoeken per direct een inspirerende begeleider.

Geplaatst door De Volharding
Heb jij de ervaring én de sociale skills om onze SchilderClub te begeleiden?

Vaste activiteit · 3—6 uur/week

Den Haag

Heb jij de ervaring én de sociale skills om onze SchilderClub te begeleiden?

Lijkt het je wat om met jouw schilder- of tekenkennis een gezellige groep mensen te inspireren en activeren?

Geplaatst door De Volharding
Nieuw
Vrijwilliger Social Media

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Vrijwilliger Social Media

Het Zeeheldenfestival zoekt een enthousiaste vrijwilliger Social Media om ons online gezicht nog stralender te maken!

Geplaatst door Stichting Zeeheldenfestival
Fondsenwerver gezocht!

Vaste activiteit · 10—15 uur/maand

Den Haag

Fondsenwerver gezocht!

Vind jij het leuk om als fondsenwerver ons team te versterken en woon jij in de regio Den Haag? Meld je dan nu aan en reageer op deze vrijwillige functie.

Geplaatst door Haags KunstAtelier HKA2.0