Navigatie overslaan
Den Haag Doet Home
  • Nieuws
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Autisme Digitaal

Autisme Digitaal

Non-profit

Stichting voor en door volwassenen met autisme. Wij werken aan betere informatie over autisme bij volwassenen vanuit een autistisch perspectief. Dit doen we met circa 40 autistische vrijwilligers door ...

WelzijnMensen met een beperking
Vrijwilligersbeleid
Activiteiten
Foto's
10 Ongelijkheid verminderen3 Goede gezondheid en welzijn17 Partnerschap om de doelstellingen te bereiken

Contact

  • Riviervismarkt 2, 2513 AM Den Haag, Nederland
  • [email protected]
  • 070 - 302 44 44
Den Haag Doet

Den Haag Doet

  • Den Haag Doet Academie
  • PEP Den Haag
  • Volunteer The Hague

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Algemene Voorwaarden

Powered by Deedmob tools

Word jij onze nieuwe penningmeester?

Word jij onze nieuwe penningmeester?

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

12—14 uur/maand · Start vanaf 1 jan 2025
Vanuit huis

Contactpersoon

Frederik Boven

of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 31502115465.

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Autisme Digitaal

#85446
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Autisme_Digitaal/activiteiten/Word-jij-onze-nieuwe-penningmeester/85446 om je aan te melden

We zijn op zoek naar een vrijwilliger die houdt van cijfers, ervaring heeft met boekhouden en die minimaal voor anderhalf jaar penningmeester wil zijn.

Als penningmeester ben je eindverantwoordelijk voor onze begroting van 10.000 euro, met ongeveer 160 boekingen per jaar. Binnen het bestuur heb je als penningmeester vooral de rol van financieel expert.


Wat zijn de taken?

  • Je doet betalingen, verwerkt declaraties en maakt af en toe een factuur.
  • Je bent eindverantwoordelijk voor de boekhouding (in Excel). Eventueel is het mogelijk hierbij ondersteund te worden door een vrijwilliger.
  • Je bent verantwoordelijk voor de begroting en het financieel beleid.
  • Je doet goed voorbereid mee aan de bestuursvergadering die één keer per maand via Zoom gehouden wordt.


Wie zoeken we?

  • Je hebt ervaring met financiën en kunt nauwkeurig werken.
  • Je kunt een jaarrekening en begroting opstellen en een boekhouding bijhouden.
  • Je hebt ervaring met coördineren of besturen en kunt zelfstandig werken.
  • Je bent kunt goed functioneel communiceren, mondeling, via email en via whatsapp.
  • Affiniteit met autisme is een pre, maar voor deze functie zeker geen vereiste. Het is wel belangrijk dat jij je kunt vinden in de missie en visie van Autisme Digitaal.


Wat is interessant aan dit vrijwilligerswerk?

  • Je hebt een belangrijke rol in de organisatie en krijgt met alle organisatieonderdelen te maken.
  • Je doet ervaring op met bestuurswerk en krijgt inzicht in de financiële en jurdische consequenties van beslissingen.
  • Je levert een bijdrage aan betere kennis over autisme bij volwassenen, vanuit het perspectief van mensen met autisme zelf.
  • Je krijgt duidelijk te horen wat er van je verwacht wordt. We werken met uitgeschreven taakomschrijvingen en richtlijnen.
  • Je kunt dit vrijwilligerswerk thuis doen, vanuit elke plaats in Nederland. Al het contact vindt plaats via e-mail, WhatsApp en Zoom.


Over de organisatie

Stichting Autisme Digitaal geeft informatie over autisme bij volwassenen. Dit doen we vanuit een autistisch perspectief. In onze blogs, webinars en gespreksgroepen laten we mensen met autisme aan het woord. Daarnaast bieden we autistische volwassenen ook mogelijkheden om online vrijwilligerswerk te doen. We willen we een omgeving creëren waar we het beste uit de mensen halen en waar hun talenten maximaal naar boven komen. We kiezen daarom voor een individuele aanpak aan de hand van evaluaties, regelmatige feedback en korte contactlijnen. Wat wil een mens nog meer?


Vrijwilliger zijn bij Autisme Digitaal

Wij zoeken nieuwe mensen om ons team te versterken met hun unieke competenties en vaardigheden. We willen een omgeving creëren waarin alle talenten maximaal tot ontplooiing kunnen komen, ongeacht gender, leeftijd, culturele herkomst, nationaliteit of een functiebeperking. Het werk is niet vrijblijvend, maar we leggen er zo weinig druk op. Je kunt altijd terecht bij de rest van het team als je het even niet meer weet.


Procedure

Ben je geïnteresseerd? Neem dan contact op met onze voorzitter, Frederik Boven. Je kunt je aanmelden door een e-mail te sturen met je motivatie en CV. Hij neemt binnen 24 uur contact met je op (met uitzondering van vakanties). Hij maakt dan een afspraak voor een gesprek via Zoom. Dit sollicitatiegesprek duur ongeveer 45 minuten.

Gerelateerd aan

Financiën
Bestuur
Welzijn
Mensen met een beperking
Goede gezondheid en welzijn
Ongelijkheid verminderen
Partnerschap om de doelstellingen te bereiken
Geschikt voor bedrijfsvrijwilligers

Over Autisme Digitaal

Stichting voor en door volwassenen met autisme. Wij werken aan betere informatie over autisme bij volwassenen vanuit een autistisch perspectief. Dit doen we met circa 40 autistische vrijwilligers door middel van webinars, gespreksgroepen en blogs. We zijn online actief in heel Nederland.

Bekijk meer activiteiten van Autisme Digitaal

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Nieuw
 Financieel medewerker

Vaste activiteit · 2—6 uur/week

Flexibele locatie

Financieel medewerker

Ben jij een financieel medewerker met oog voor maatschappelijke impact? Dan maken we graag kennis met jou!

Geplaatst door Stichting Melania
Nieuw
Een luisterend oor voor mensen geraakt door kanker in het HagaZiekenhuis

Vaste activiteit · 2—4 uur/week

Een luisterend oor voor mensen geraakt door kanker in het HagaZiekenhuis

Geplaatst door Centrum Marike
Nieuw
Ga jij met Mila op avontuur? Word haar maatje!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Leidschendam

Ga jij met Mila op avontuur? Word haar maatje!

Mila (11) zoekt een enthousiast maatje om samen te zwemmen, spelen, wandelen en leuke uitstapjes te maken. Ga jij met haar op avontuur?

Geplaatst door VTV Vrijetijdsbesteding,Thuismaatjes en Vormingsactiviteiten
Nieuw
Ook behoefte aan ritme in je week? goede start?

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Den Haag

Ook behoefte aan ritme in je week? goede start?

Voor meneer zoeken we iemand die meerdere ochtenden een kwartiertje met hem wandelt. Hij heeft behoefte aan ritme in zijn week. Iets voor jou?

Geplaatst door Stichting Anton Constandse
Nieuw
Gastheer/ -vrouw voor gezellige eetavonden

Vaste activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 7 sep

Den Haag

Gastheer/ -vrouw voor gezellige eetavonden

2 tot 3 keer per maand eten ongeveer 30 omwonenden in Houtwijk, Loosduinen een 3-gangenmaaltijd. Voor een klein bedrag eten zij samen een gezonde maaltijd.

Geplaatst door Wijkz Loosduinen, Houtwijk
Nieuw
Gastkok en/of hulp in de keuken

Vaste activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 7 sep

Den Haag

Gastkok en/of hulp in de keuken

2 tot 3 keer per maand eten ongeveer 30 omwonenden in Houtwijk, Loosduinen een 3-gangenmaaltijd. Voor een klein bedrag eten zij samen een gezonde maaltijd.

Geplaatst door Wijkz Loosduinen, Houtwijk

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

12—14 uur/maand · Start vanaf 1 jan 2025
Vanuit huis

Contactpersoon

Frederik Boven

of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 31502115465.

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag