Navigatie overslaan
Den Haag Doet Home
  • Nieuws
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Autisme Digitaal

Autisme Digitaal

Non-profit

Stichting voor en door volwassenen met autisme. Wij werken aan betere informatie over autisme bij volwassenen vanuit een autistisch perspectief. Dit doen we met circa 40 autistische vrijwilligers door ...

WelzijnMensen met een beperking
Vrijwilligersbeleid
Activiteiten
Foto's
10 Ongelijkheid verminderen3 Goede gezondheid en welzijn17 Partnerschap om de doelstellingen te bereiken

Contact

  • Riviervismarkt 2, 2513 AM Den Haag, Nederland
  • [email protected]
  • 070 - 302 44 44
Den Haag Doet

Den Haag Doet

  • Den Haag Doet Academie
  • PEP Den Haag
  • Volunteer The Hague

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Algemene Voorwaarden

Powered by Deedmob tools

Wil jij een webinar geven over je autisme?

Wil jij een webinar geven over je autisme?

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

4—6 uur/maand
Vanuit huis

Contactpersoon

Annelies van der Hout

of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] .

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Autisme Digitaal

#78376
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Autisme_Digitaal/activiteiten/Wil-jij-een-webinar-geven-over-je-autisme/78376 om je aan te melden

We organiseren ongeveer 2 keer per maand een webinar over autisme bij volwassenen. We zoeken vrijwilligers met autisme die een webinar willen geven.


Wat zijn de taken?

We zoeken op dit moment vooral mensen die zelf een webinar willen ontwikkelen over een onderwerp dat je interessert. Je ontwikkelt het webinar zelf, maar maar de rest van de werkgroep denkt mee en ondersteunt. Je vertelt in het webinar over je eigen ervaring met autisme, eventueel aangevuld met kennis die je hebt over het onderwerp. Je geeft het webinar eerst een keer intern, waarna je feedback krijgt. Wanneer het webinar goed genoeg is voor publicatie, wordt het in overleg met jou een paar keer per jaar ingepland, afhankelijk van hoeveel animo er voor is.

Je kunt daarnaast meewerken als co-host. Als co-host ben je gastheer/gastvrouw en kondig je de presentator aan. Daarnaast bewaak je de chat tijdens een webinar. Je kijkt inventariseert de vragen, kijkt welke vraag in welke ronde het beste beantwoord kan worden en stelt ze aan de presentator. Op vragen die je zelf kunt beantwoorden, reageer je direct in de chat.

  • Je ontwikkelt tussen in de eerste helft van 2024 een webinar over autisme bij volwassenen
  • Je bent 1x per maand bij de vergadering van de werkgroep, die 1 uur duurt en plaatsvindt via Zoom, op een doordeweekse avond.
  • Je bent toont interesse in de webinars van andere werkgroepleden en sluit regelmatig aan bij een LIVE webinar.
  • Een aantal keren per jaar ben je aanwezig bij een proefpresentatie van een nieuwe webinar en geef je hier feedback op.
  • Je denkt mee over nieuwe presentaties die ontwikkeld worden door andere leden van de werkgroep.


Wie zoeken we?

Zo’n webinar is gebaseerd op persoonlijk ervaring met het hebben van autisme, eventueel aangevuld met andere kennis over autisme. We geven de webinars nu via Zoom en binnenkort via Webinargeek.

  • Het is belangrijk dat je goed mondeling en schriftelijk kunt communiceren.
  • Je hebt een goed werkende computer, webcam en microfoon.
  • Je bent betrouwbaar: als je zegt dat je er bij bent, ben je er ook.

Omdat wij een organisatie voor en door autistische volwassenen zijn, nemen wij geen vrijwilligers aan die onder de 18 zijn of die niet zelf autistisch zijn. Zo kunnen we vrijwilligerswerkervaringsplekken voor autistische volwassenen waarborgen en blijven onze activiteiten gebaseerd op eigen ervaring met het hebben van autisme als volwassene.


Wat is interessant aan dit vrijwilligerswerk?

  • Je levert een bijdrage aan betere kennis over autisme bij volwassenen, vanuit het perspectief van mensen met autisme zelf.
  • Je gaat onderdeel uitmaken van een team van meer dan 45 autistische volwassenen. Je leert zo nieuwe mensen met autisme kennen. Onze werkwijzes zijn ingericht op autistische kenmerken.
  • Je krijgt duidelijk te horen wat er van je verwacht wordt. We werken met uitgeschreven taakomschrijvingen en richtlijnen.
  • Je kunt dit vrijwilligerswerk thuis doen, vanuit elke plaats in Nederland. Al het contact vindt plaats via e-mail, WhatsApp en Zoom.


Over de organisatie

Stichting Autisme Digitaal geeft informatie over autisme bij volwassenen. Dit doen we vanuit een autistisch perspectief. In onze in blogs, webinars en gespreksgroepen laten we mensen met autisme aan het woord. Daarnaast bieden we autistische volwassenen ook andere mogelijkheden om online vrijwilligerswerk te doen.


Ben je geïnteresseerd?

Meld je dan aan via deze site of neem rechtstreeks contact op met Annelies via [email protected] Zij neemt binnen 3 dagen contact met je op (met uitzondering van vakanties). Ze maakt dan een afspraak met je voor een gesprek via Zoom. Je hebt dan een gesprek met Annelies en de coördinator van de betreffende werkgroep.

Gerelateerd aan

Marketing & Communicatie
Sociaal contact
Welzijn
Mensen met een beperking
Goede gezondheid en welzijn
Ongelijkheid verminderen
Partnerschap om de doelstellingen te bereiken
Geschikt voor bedrijfsvrijwilligers
Geschikt voor jongeren

Over Autisme Digitaal

Stichting voor en door volwassenen met autisme. Wij werken aan betere informatie over autisme bij volwassenen vanuit een autistisch perspectief. Dit doen we met circa 40 autistische vrijwilligers door middel van webinars, gespreksgroepen en blogs. We zijn online actief in heel Nederland.

Bekijk meer activiteiten van Autisme Digitaal

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Nieuw
Een luisterend oor voor mensen geraakt door kanker in het HagaZiekenhuis

Vaste activiteit · 2—4 uur/week

Een luisterend oor voor mensen geraakt door kanker in het HagaZiekenhuis

Geplaatst door Centrum Marike
Nieuw
 Financieel medewerker

Vaste activiteit · 2—6 uur/week

Flexibele locatie

Financieel medewerker

Ben jij een financieel medewerker met oog voor maatschappelijke impact? Dan maken we graag kennis met jou!

Geplaatst door Stichting Melania
Nieuw
Ondersteuning in het zwembad gevraagd op maandag en dinsdag middag.

Vaste activiteit · 3—4 uur/week

Den Haag

Ondersteuning in het zwembad gevraagd op maandag en dinsdag middag.

Wil jij een positieve bijdrage leveren aan onze patiëntenzorg, dan zien wij jou graag als vrijwilliger zwembad op locatie Den Haag.

Geplaatst door Basalt Revalidatie
Nieuw
Baristakar in de ochtend

Vaste activiteit · 3—4 uur/week

Den Haag

Baristakar in de ochtend

Wil jij een positieve bijdrage leveren aan onze patiëntenzorg, dan zien wij jou graag als vrijwilliger baristakar op onze locatie Den Haag.

Geplaatst door Basalt Revalidatie
Nieuw
Ga jij met Mila op avontuur? Word haar maatje!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Leidschendam

Ga jij met Mila op avontuur? Word haar maatje!

Mila (11) zoekt een enthousiast maatje om samen te zwemmen, spelen, wandelen en leuke uitstapjes te maken. Ga jij met haar op avontuur?

Geplaatst door VTV Vrijetijdsbesteding,Thuismaatjes en Vormingsactiviteiten
Secretaris

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Secretaris

Wil jij met jouw betrokkenheid bijdragen aan een initiatief dat draait om verbinding en menselijkheid? Lees dan verder.

Geplaatst door Stichting De Praatclub

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

4—6 uur/maand
Vanuit huis

Contactpersoon

Annelies van der Hout

of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] .

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag