Tekstschrijver sociale media

Tekstschrijver sociale media

Vaste activiteit · 2—3 uur/week
Vanuit huis
Lezen & schrijvenMarketing & CommunicatieSociale mediaNederlands
WelzijnMensen met een beperking
3 Goede gezondheid en welzijn10 Ongelijkheid verminderen17 Partnerschap om de doelstellingen te bereiken
Geschikt voor mensen met een visuele beperkingGeschikt voor mensen met een verstandelijke beperkingGeschikt voor mensen met een psychische kwetsbaarheidGeschikt voor mensen met gevoeligheid voor overprikkelingGeschikt voor mensen in een rolstoel

Contactpersoon

Frederik BovenStel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 31613426116.
1 plaats over.
Activiteit Delen
Autisme Digitaal
#104885
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Autisme_Digitaal/activiteiten/Tekstschrijver-sociale-media/104885 om je aan te melden

Samenvatting

We zoeken een autistische vrijwilliger die het leuk vindt om teksten te schrijven voor sociale media.

Uitgebreide omschrijving

Wat zijn de taken?

Je schrijft 2x per week een bericht over de blog van die week en plaatst deze op onze sociale media (Facebook, LinkedIn, Instagram). Dit doe je op basis van de tekst van de blog.


  • Je krijgt elke dinsdag om 13:00 uur een e-mail als de nieuwe blog uitkomt. Je plaatst die dag een bericht op sociale media als de wekelijkse blog uit komt. De afbeelding van de blog plaats je als afbeelding bij het bericht.
  • Je plaatst op vrijdag uit jezelf een bericht met een citaat uit dezelfde blog. Je maakt in Canva een afbeelding op basis van een bestaand template.
  • Je vergadert 1x per twee maanden met de werkgroep sociale media en denkt mee over hoe onze activiteiten een groter publiek kunnen bereiken.
  • Je zit in de Whatsappgroep van de blogredactie en communiceert zo nodig met hen over de blog die uitkomt.


Wie zoeken we?

  • Je kunt duidelijk en foutloos schrijven, toegespitst op een bepaalde doelgroep.
  • Je bent betrouwbaar en neemt zelf initiatief: je doet je taken zonder dat iemand je er aan hoeft te herinneren.
  • Je zit al op sociale media en het lijkt je leuk om sociale media berichten te plaatsen voor een organisatie.


Wat is interessant aan dit vrijwilligerswerk?

  • Je doet ervaring op met sociale media.
  • Je levert een bijdrage aan betere kennis over autisme bij volwassenen, vanuit het perspectief van mensen met autisme zelf.
  • Je gaat onderdeel uitmaken van een team van meer dan 45 autistische volwassenen. Je leert zo nieuwe mensen met autisme kennen. Onze werkwijzen zijn ingericht op autistische kenmerken.
  • Je krijgt duidelijk te horen wat er van je verwacht wordt. We werken met uitgeschreven taakomschrijvingen en richtlijnen.
  • Je kunt dit vrijwilligerswerk thuis doen, vanuit elke plaats in Nederland of België. Al het contact vindt plaats via e-mail, WhatsApp en Microsoft Teams.


Wat vrijwilligers nodig hebben😇 Verklaring Omtrent Gedrag
1 plaats over.
Activiteit Delen

Over Autisme Digitaal

Stichting voor en door volwassenen met autisme. Wij werken aan betere informatie over autisme bij volwassenen vanuit een autistisch perspectief. Dit doen we met circa 40 autistische vrijwilligers door middel van webinars, gespreksgroepen en blogs. We zijn online actief in heel Nederland.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Nieuw
Redacteur blogs over autisme
Vaste activiteit · 4—5 uur/maand
Vanuit huis
Redacteur blogs over autisme
Voor ons project Autisme is Veelzijdig zoeken we een autistische volwassene die blogs die worden ingeleverd na wil kijken en klaar wil zetten voor publicatie. Geplaatst door Autisme Digitaal
Nieuw
Wil jij een webinar over je autisme geven?
Vaste activiteit · 4—6 uur/maand
Vanuit huis
Wil jij een webinar over je autisme geven?
We organiseren ongeveer 2 keer per maand een webinar over autisme bij volwassenen. We zoeken vrijwilligers met autisme die een webinar willen geven.Geplaatst door Autisme Digitaal
Social mediabeheerder voor AUTCRAFT-NL
Vaste activiteit · 2—6 uur/week
Vanuit huis
Social mediabeheerder voor AUTCRAFT-NL
Jij zorgt dat Autcraft’s verhaal online tot leven komt. Van Instagram tot Discord: je boeit, informeert en activeert de community.Geplaatst door Stichting Bruggenmakers
Grafisch ontwerper voor AUTCRAFT-NL
Vaste activiteit · 2—6 uur/week
Vanuit huis
Grafisch ontwerper voor AUTCRAFT-NL
Met jouw designs krijgt Autcraft-Nederland een eigen gezicht. Banners, logo’s en in-game graphics: jij maakt ze onvergetelijk.Geplaatst door Stichting Bruggenmakers
Bouwteamlid AUTCRAFT-NL
Vaste activiteit · 2—6 uur/week
Vanuit huis
Bouwteamlid AUTCRAFT-NL
Als bouwteamlid geef je vorm aan de virtuele wereld van Autcraft. Je creëert gebouwen, landschappen en coole in-game landmarks die onze spelers inspireren.Geplaatst door Stichting Bruggenmakers
Evenementencoördinator  AUTCRAFT-NL
Vaste activiteit · 2—6 uur/week
Vanuit huis
Evenementencoördinator AUTCRAFT-NL
Je organiseert onvergetelijke toernooien, workshops en meet-ups die onze community dichter bij elkaar brengen en nieuwe energie geven.
Geplaatst door Stichting Bruggenmakers