Navigatie overslaan
Den Haag Doet Home
  • Nieuws
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Autisme Digitaal

Autisme Digitaal

Non-profit

Stichting voor en door volwassenen met autisme. Wij werken aan betere informatie over autisme bij volwassenen vanuit een autistisch perspectief. Dit doen we met circa 40 autistische vrijwilligers door ...

WelzijnMensen met een beperking
Vrijwilligersbeleid
Activiteiten
Foto's
10 Ongelijkheid verminderen3 Goede gezondheid en welzijn17 Partnerschap om de doelstellingen te bereiken

Contact

  • Riviervismarkt 2, 2513 AM Den Haag, Nederland
  • [email protected]
  • 070 - 302 44 44
Den Haag Doet

Den Haag Doet

  • Den Haag Doet Academie
  • PEP Den Haag
  • Volunteer The Hague

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Algemene Voorwaarden

Powered by Deedmob tools (opent in een nieuw venster)

Autistische Maestro gezocht als blog coördinator!

Autistische Maestro gezocht als blog coördinator!

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

4—8 uur/week
Vanuit huis

Contactpersoon

Frederik Boven

of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 31502115465.

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Autisme Digitaal

#78469
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Autisme_Digitaal/activiteiten/Autistische-Maestro-gezocht-als-blog-coordinator/78469 om je aan te melden

We zoeken een autistische vrijwilliger voor de coördinatie van de blog die elke week op onze website gepubliceerd wordt.


Wat zijn de taken?

Op onze blogwebsite Autisme is veelzijdig verschijnt elke week een blog van iemand met autisme. Doordat er 15 verschillende bloggers meewerken laten we de veelzijdigheid van autisme zien. Er is een redactie die de blogs nakijkt en op de website zet, dat hoef jij niet te doen. Je bent wel verantwoordelijk voor de verdere coördinatie.

  • Je communiceert met de bloggers over wanneer zij een blog in kunnen leveren.
  • Je maakt een planning van de blogs die zijn toegezegd en wijst deze toe aan een redactielid.
  • Je neemt maandelijks deel aan het coördinatorenoverleg via Zoom (1 uur).
  • Als er een reactie op een blog binnenkomt, log je in op de website en beoordeel je of het geen spam is.
  • Je houdt contact met de redactieleden en vergadert een paar keer per jaar met hen via Zoom.
  • Je bundelt twee keer per jaar blogs over hetzelfde thema samen in een pdf-bestand.
  • Je organiseert 2x per jaar een online bijeenkomst voor alle bloggers via Zoom.
  • Je voert een aantal keren per jaar een intakegesprek met nieuwe bloggers.


Wie zoeken we?

  • Je kunt zelfstandig werken, zonder dat iemand je eraan herinnert wat je moet doen.
  • Je kunt goed mondeling en schriftelijk communiceren over de werkzaamheden.
  • Je wilt leren leidinggeven in een vrijwillige context of hebt hier al ervaring mee.

Omdat wij een organisatie voor en door autistische volwassenen zijn, nemen wij geen vrijwilligers aan die onder de 18 zijn of die niet zelf autistisch zijn. Zo kunnen we vrijwilligerswerkervaringsplekken voor autistische volwassenen waarborgen en blijven onze activiteiten gebaseerd op eigen ervaring met het hebben van autisme als volwassene.


Wat is interessant aan dit vrijwilligerswerk?

  • Je doet ervaring op met leidinggeven en draagt direct en concreet bij aan de activiteiten.
  • Je levert een bijdrage aan betere kennis over autisme bij volwassenen, vanuit het perspectief van mensen met autisme zelf.
  • Je gaat onderdeel uitmaken van een team van meer dan 45 autistische volwassenen. Je leert zo nieuwe mensen met autisme kennen. Onze werkwijzes zijn ingericht op autistische kenmerken.
  • Je krijgt duidelijk te horen wat er van je verwacht wordt. We werken met uitgeschreven taakomschrijvingen en richtlijnen.
  • Je kunt dit vrijwilligerswerk thuis doen, vanuit elke plaats in Nederland. Al het contact vindt plaats via e-mail, WhatsApp en Zoom.


Ben je geïnteresseerd?

Neem dan contact op met onze directeur, Frederik Boven. Hij neemt binnen 24 uur contact met je op (met uitzondering van vakanties). Hij maakt dan een afspraak voor een gesprek via Zoom. Dit gesprek duurt ongeveer 35-40 minuten. Als je dat prettig vindt mag er gerust iemand die je kent bij het gesprek aanwezig zijn. Als je daar behoefte aan hebt kun je de vragen van tevoren krijgen. Aan de ene kant dient dit gesprek om kennis met jou te maken en te kijken of de functie bij je past. Aan de andere kant zullen we meer informatie geven over de functie en onze organisatie.

Gerelateerd aan

Coördineren
Welzijn
Mensen met een beperking
Goede gezondheid en welzijn
Ongelijkheid verminderen
Partnerschap om de doelstellingen te bereiken
Geschikt voor jongeren

Over Autisme Digitaal

Stichting voor en door volwassenen met autisme. Wij werken aan betere informatie over autisme bij volwassenen vanuit een autistisch perspectief. Dit doen we met circa 40 autistische vrijwilligers door middel van webinars, gespreksgroepen en blogs. We zijn online actief in heel Nederland.

Bekijk meer activiteiten van Autisme Digitaal

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Nieuw
Houd jij ook van kunst en muziek? Dan zijn we op zoek naar jou!

Vaste activiteit · 4—10 uur/maand

Houd jij ook van kunst en muziek? Dan zijn we op zoek naar jou!

Word bestuurslid bij Stichting Art & Jazz — help kunst een podium geven

Geplaatst door Stichting Art&Jazz Scheveningen en Den Haag
Nieuw
Sluit je aan bij de strandploeg van Den Haag: maak schoon, beweeg en ontmoet nie

Vaste activiteit · Flexibele uren

Sluit je aan bij de strandploeg van Den Haag: maak schoon, beweeg en ontmoet nie

Wekelijkse strandopruimacties met een optioneel sportief element! Ontmoet nieuwe mensen, leer meer over de kustnatuur en help mee de stranden van Den Haag schoon te houden. Geen Nederlands nodig.

Geplaatst door De Kust Vertelt
Nieuw
Kantoorondersteuner Humanitas Haagland

Vaste activiteit · 8—12 uur/week

Kantoorondersteuner Humanitas Haagland

Achter al ons werk zit een kantoor dat moet draaien. Daarvoor zoeken we iemand die onze coördinatoren en vrijwilligers kan ondersteunen.

Geplaatst door Humanitas Haagland
Nieuw
Coördinator Steun bij verlies en rouw

Vaste activiteit · Flexibele uren

Coördinator Steun bij verlies en rouw

We zijn op zoek naar een enthousiaste vrijwillig coördinator die de zeer betrokken vrijwilligers kan ondersteunen en een open houding heeft

Geplaatst door Humanitas Haagland
Nieuw
Samen maken we Kraayenstein mooier!!!

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren

Samen maken we Kraayenstein mooier!!!

Ben jou enthousiast en wil je meedoen?

Geplaatst door Wijkberaad Kraayenstein
Nieuw
Voedselbank Winkelmedewerker Scheveningen

Vaste activiteit · 4—6 uur/week

Den Haag

Voedselbank Winkelmedewerker Scheveningen

Ben jij die energieke aanpakker met een glimlach? Wij zoeken een Voedselbankwinkel medewerker voor onze locatie Scheveningen.

Geplaatst door Stichting Voedselbank Haaglanden

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

4—8 uur/week
Vanuit huis

Contactpersoon

Frederik Boven

of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 31502115465.

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag