Navigatie overslaan

Trainer met affiniteit met NAH (Niet Aangeboren Hersenletsel)

Trainer met affiniteit met NAH (Niet Aangeboren Hersenletsel)

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

Flexibele uren
Den Haag, Zuid-Holland, Nederland

Contactpersoon

Stichting Voorall

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 070 - 365 52 88.

Voorall

#85668
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Voorall/activiteiten/Trainer-met-affiniteit-met-NAH-Niet-Aangeboren-Hersenletsel/85668 om je aan te melden

Wij zoeken iemand met ervaring met NAH en een training- en pedagogische achtergrond.

Wij zijn op zoek naar een trainer die mensen met NAH, mantelzorgers en/of betrokken geïnteresseerden aan de hand van een training vaardigheden bijbrengt om NAH uitleg paspoorten te gaan maken. Wij noemen ze dan NAH paspoortcoaches. Zij gaan na de training aan de slag om de onzichtbare beperkingen als gevolg van NAH letterlijk zichtbaar maken voor een NAH paspoortaanvrager. Iedere training bestaat uit 2 sessies van 3 uur a.d.v. een cursistenmap met theorie, praktijkopdrachten en powerpoint presentatie. De trainingen worden gegeven bij KOMPASSIE op Laan 20 in Den Haag en wordt gegeven aan min. 6 en max. 8 personen. Het streven is 1 maal per maand. Op NAH Paspoort (voorall.nl) vindt je verdere uitleg over het project.

Wij zoeken iemand met ervaring met NAH en een training- en pedagogische achtergrond. De frequentie is 2 sessies van 3 uur per maand met een half uur voorbereiding. 

Gerelateerd aan

Training
Mensen met een beperking
Welzijn
Buurt & omgeving
Partnerschap om de doelstellingen te bereiken
Geschikt voor Maatschappelijke Stage / Diensttijd
Geschikt voor bedrijfsvrijwilligers
Geschikt voor jongeren

Hoe kom ik er?

Over Voorall

Voor Hagenaars met een beperking!

Voorall werkt voor mensen met een lichamelijke, verstandelijke of zintuiglijke beperking en/of een chronische ziekte in Den Haag; voor de organisaties die zich sterk maken voor hun belangen, maar ook voor degenen die zich daarbij niet hebben aangesloten.

Het aantal mensen met een beperking blijft toenemen en hun positie staat continu onder druk. Mensen met een beperking willen, net als ieder ander, de regie houden over hun eigen leven. Maar dat kan niet zonder de medewerking van anderen. Een goede afstemming en onderlinge samenwerking tussen de gemeente, maatschappelijke organisaties, bedrijven en zorgaanbieders zijn daarvoor noodzakelijk. Om zo meer mogelijkheden voor mensen met een beperking te kunnen bieden.

Bekijk meer activiteiten van Voorall

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · 4—8 uur/week

Den Haag

Vrijwilliger ondersteuner beheer gebouwen

Voor Wijkcentrum Mariahoeve zoeken wij vrijwillige ondersteuners beheer gebouwen. Het gaat o.a. om uitvoerende, technische en administratieve werkzaamheden.

Geplaatst door Wijkz, Haagse Hout

Vaste activiteit · 5—15 uur/week

Den Haag

Volunteer Support Worker for Migrant Mothers

Vrijwillige Ondersteuningswerker voor Migrantenmoeders

Geplaatst door Stichting Vital Aid foundation

Tijdelijke activiteit · 0—1 uur/week · Voor ongeveer 3 maanden

Den Haag

Bewegen fijn? Word beweegmaatje bij beweegvisite 12 weken aan huis bij ouderen.

12 weken lang aan de slag met een ouderen op locatie dat kan thuis, maar ook buiten zijn.

Geplaatst door Wijkz, Haagse Hout

Vaste activiteit · 2 uur/week · Start vanaf 4 mrt 2026

Den Haag

Vrijwilliger Computerles – Buurtkamer Gooilaan

Vind jij het leuk om mensen te helpen met internetten, e-mailen en het gebruiken van apps en computers? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Geplaatst door Wijkz Escamp, Wijkcentrum Escampade

Vaste activiteit · 8—18 uur/week

Den Haag

Vrijwillige Kapper/Barbier – Inspireer en begeleid jonge jongens

Stichting J&O zoekt een vrijwillige kapper of barbier die zijn of haar vak wil overdragen aan jongens die hun talenten en toekomst willen ontdekken.

Geplaatst door Stichting J&O

Vaste activiteit · 8—12 uur/week

Den Haag

Nagelstyliste

Stichting J&O zoekt een vrijwillige nagelstyliste die haar vakkennis wil overdragen aan jonge meiden en hen wil inspireren in hun toekomstontwikkeling.

Geplaatst door Stichting J&O

Vind Trainingen (denhaagdoetacademie.nl) die bij jou passen

Apr

3

Training · €20 · 3 apr, 14:00 - 16:30

Den Haag

Basiscursus Stichting Haagse Levensboeken

Maak kennis met onze Stichting en het vrijwilligerswerk in Den Haag, Rijswijk, Leidschendam-Voorburg als levensboekenschrijver via de verplichte basiscursus.

Geplaatst door Stichting Haagse Levensboeken

Mrt

21

Training · 21 mrt, 13:30 - 15:00

Den Haag

Altijd al schrijver willen worden?

Ieder mens is uniek en achter elk mens schuilt een verhaal. Wil jij je eigen levensverhaal of dat van een ander schrijven?

Geplaatst door Stichting Haagse Levensboeken

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

Flexibele uren
Den Haag, Zuid-Holland, Nederland

Contactpersoon

Stichting Voorall

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 070 - 365 52 88.