Over ons
VTV biedt mensen met een beperking diverse vormen van vrijetijdsbesteding aan in de regio van Den Haag. Dit doen we door middel van groepsactiviteiten voor jongeren en volwassenen, een beweegcoach en ...


Maatje worden van grote vriendelijke Boaz (33 jr, autisme)


Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/VTV-VrijetijdsbestedingThuismaatjes-en-Vormingsactiviteiten/activiteiten/Maatje-worden-van-grote-vriendelijke-Boaz-33-jr-autisme/63109 om je aan te melden
Contactpersoon
Samenvatting
Boaz is 33 jaar, heeft autisme en een normale intelligentie. Voor Boaz zoeken we een stevige vrijwilliger die houdt van een leuk gesprek!Uitgebreide omschrijving
Boaz (33 jr, autisme) is een grote vriendelijke man. Hij heeft al best veel meegemaakt in zijn leven. Hij woont in het centrum van Den Haag bij zijn moeder samen met de kat.
Boaz houdt van goede gesprekken maar geeft aan dat mensen hem niet altijd goed begrijpen. Doordat Boaz qua intelligentie best slim is maar sociaal niet altijd handig, is het lastig voor hem vriendschappen te ontwikkelen.
En toch zou hij het heerlijk vinden om eens per week of per 2 weken samen met een maatje op pad te gaan. Een maatje wat net als hij brede interesses heeft. Zelf houdt hij van 80's en 90's muziek, musea, een wandeling of fietsen met zijn E-bike.
Voor Boaz zoeken we een stevige vrijwilliger die houdt van een uitdaging! Hij is op flexibele tijden beschikbaar.
Interesse? Neem dan snel contact met ons op!
Spreek je Spaans of Engels? Boaz ook, dus je bent van harte welkom!
Wat wij vrijwilligers aanbieden
💸 VrijwilligersvergoedingHoe kom ik er?
Over VTV Vrijetijdsbesteding,Thuismaatjes en Vormingsactiviteiten
VTV biedt mensen met een beperking diverse vormen van vrijetijdsbesteding aan in de regio van Den Haag. Dit doen we door middel van groepsactiviteiten voor jongeren en volwassenen, een beweegcoach en thuismaatjes. Thuismaatjes biedt praktische ondersteuning voor gezinnen met een gehandicapt kind door inzet van oppashulp, speelhulp, logeeradressen en hulp bij vervoer. Daarnaast worden vrijwilligers ook ingezet bij volwassen mensen met een beperking.