Social Media content creator

Social Media content creator

Vaste activiteit · Flexibele uren
Paviljoensgracht 20, 2512 AS The Hague, Netherlands
Sociale media
Sociale rechtvaardigheidOntwikkelingswerk & RampenhulpverleningNatuur & Milieu
16 Vrede, justitie en sterke publieke diensten17 Partnerschap om de doelstellingen te bereiken

Contactpersoon

Pieter RambagsStel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0624690869.
Activiteit Delen
The Hague Peace Projects
#102438
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/The-Hague-Peace-Projects/activiteiten/Social-Media-content-creator/102438 om je aan te melden

Samenvatting

Wij zoeken ter versterking van ons team mensen, die meer geavanceerde social media posts kunnen maken, waarin grafische effecten en infographics voorkomen.

Uitgebreide omschrijving

Binnen HPP werken wij aan het vertellen van het eerlijke verhaal over de wereld om ons heen. Met als aandachtspunten conflicten tussen mensen, groepen mensen en landen en het respecteren van mensenrechten. We merken, dat korte verhalen op sociale media met feitelijke weergave van de stand van zaken een krachtig hulpmiddel zijn om veel mensen te bereiken en te informeren en zodoende propaganda tegen te gaan.


Daarom zoeken we naar mensen, die meer geavanceerde posts kunnen helpen maken voor Facebook, Instagram, Youtube en Tiktok. Die affiniteit hebben met het uitwerken van verhaallijnen naar aantrekkelijke korte posts of reels gebruikmakende van geluids- en beeldmateriaal en infographics. En die dit ook willen doen voor partners van HPP, die verhaallijnen aanleveren maar die niet in staat zijn om dit soort posts te maken.


Voorbeelden van hetgeen we zoeken:

-De Marker

-Follow the Money

Hoe kom ik er?

Activiteit Delen

Over The Hague Peace Projects

Visie:
The Hague Peace Projects gelooft in een wereld waar conflicten tussen mensen, groepen mensen en landen worden opgelost door middel van dialoog en het respecteren van mensenrechten, en streeft naar eerlijke samenwerking tussen gelijken.

Missie:
De missie van The Hague Peace Projects is om bij te dragen aan vreedzame oplossingen voor (gewapende) conflicten door diasporagroepen in Nederland uit conflictgebieden bij elkaar te brengen, om bij te dragen aan de kennis van de grondoorzaken van conflicten en de mogelijke oplossingen daarvan.
Door de vaak complexe contexten en realiteiten van (gewapende) conflicten te onderzoeken, analyseren en verhelderen, zal The Hague Peace Projects relevante informatie verstrekken aan besluitvormers, actoren op alle niveaus helpen en aanmoedigen om de nodige acties te ondernemen die leiden tot conflictoplossing en uiteindelijk vrede .

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Nieuw
Social media journalist
Vaste activiteit · Flexibele uren
The Hague
Social media journalist
Jij bent ons gezicht op social media, terwijl je in korte posts/reels krachtig en eenvoudig uitlegt wat de feiten achter lastige kwesties zijn.Geplaatst door The Hague Peace Projects
Communicatie vrijwilliger
Vaste activiteit · 4–8 uur/week
Den Haag
Communicatie vrijwilliger
Voor ons kantoor in Den Haag (werken op afstand is mogelijk) zijn wij op zoek naar een vrijwilliger/stagiair.Geplaatst door Biblionef Nederland
Vind jij dat jongeren nooit dakloos zouden moeten worden? Meld je aan!
Vaste activiteit · Flexibele uren
Den Haag
Vind jij dat jongeren nooit dakloos zouden moeten worden? Meld je aan!
Heb jij ideeën hoe wij dakloosheid onder jongeren kunnen bestrijden? Meld je aan voor de Achterban Jongeren - voor mensen tussen de 18 en 28 jaar oudGeplaatst door Straat Consulaat
Ben jij een Social Media - fashionista?
Vaste activiteit · Flexibele uren
Den Haag
Ben jij een Social Media - fashionista?
Heb je gevoel voor mode en vind je het leuk om content te maken voor Social Media? Help ons dan om onze vintage kledingwinkel Pakkie Deftig te promoten!Geplaatst door KesslerPerspektief
 Communicatiemedewerker
Vaste activiteit · 4–8 uur/week
Den Haag
Communicatiemedewerker
Wij zijn op zoek naar een communicatiemedewerker voor het ontwikkelen en uitvoeren van het publiciteit- en marketingbeleid.Geplaatst door Stichting Rumi
Jongerenteam SchuldZero, iets voor jou?
Tijdelijke activiteit · 2–4 uur/week · Start vanaf 30 aug 2023
Den Haag
Jongerenteam SchuldZero, iets voor jou?
ZERO SCHULDEN, ZERO STRESS. Doe mee met SchuldZero en breng verandering voor en door jongeren. SchuldZero zorgt voor zichtbaarheid, verbinding en samenwerking.Geplaatst door Stichting Centrum 16.22