Stichting Wijkbus Zuid-West zoekt chauffeurs en telefonisten m/v
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Stichting-wijkbus-Moerwijk-Morgenstond--Wateringse-Veld/activiteiten/Stichting-Wijkbus-Zuid-West-zoekt-chauffeurs-en-telefonisten-mv/48255 om je aan te melden
Contactpersoon
Samenvatting
Wij zoeken zowel mannen als vrouwen. We vragen met nadruk om als AOW-gerechtige ook te reageren.Bewoners uit het stadsdeel Escamp genieten onze voorkeur.
Uitgebreide omschrijving
Onze stichting is sinds 1 januari een samenvoeging van de stichtingen:
- Wijkbus Moerwijk, Morgenstond & Wateringse Veld
- Wijkbus Bouwlust & Vrederust
Wat vragen wij van onze vrijwilligers:
· een dag per week beschikbaar
· een goede beheersing van de Nederlandse taal
· sociale vaardigheden voor de omgang met de doelgroep: dus onder andere behulpzaam, vriendelijk en geduldig
· bereidheid om stratenkennis van ons gebied op te doen
· voor de chauffeurs: aangepast rijgedrag aan de doelgroep
· voor de telefonisten: duidelijk te verstaan aan de telefoon en kunnen omgaan met de computer en WhatsApp
Wat bieden wij onze vrijwilligers:
· een redelijke vergoeding
· een hecht team dat voor elkaar klaar staat
· ondersteuning bij de ontwikkeling van je kennis en vaardigheden
· jaarlijks een of twee leuke activiteiten met de vrijwilligers
· dankbaar en bevredigend werk voor klanten, die dat kunnen waarderen
Werktijden:
- voor de telefonisten op werkdagen van 10.00 tot - 12.00 uur
- voor de chauffeurs op werkdagen van 09.00 tot 16.00 uur
Voor wie zijn de wijkbussen?
De wijkbussen zijn bestemd voor iedere wijkbewoner, ongeacht leeftijd, die niet of moeilijk van het openbaar vervoer gebruik kan maken. Dus niet alleen voor Senioren, maar ook voor jongeren die zich moeilijk kunnen verplaatsen. Ook als dat tijdelijk is, bijvoorbeeld door een beenbreuk of iets dergelijks.
Heeft u interesse in vrijwilligerswerk van één dag per week, meld u dan aan via deze site en dan nemen we zo snel mogelijk contact met u op!