Navigatie overslaan

Organisatietalent gezocht voor koor-scratchdagen Latijns-Amerikaanse muziek

Organisatietalent gezocht voor koor-scratchdagen Latijns-Amerikaanse muziek

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

Flexibele uren
Den Haag, Zuid-Holland, Nederland

Contactpersoon

Ruud Kieboom

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0644004406.

Wat wij bieden

Vrijwilligersvergoeding
Stichting Scratchdag Latino Canta

#112087
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Stichting-Scratchdag-Latino-Canta/activiteiten/Organisatietalent-gezocht-voor-koor-scratchdagen-Latijns-Amerikaanse-muziek/112087 om je aan te melden

Vind je het leuk om mee te helpen bij de voorbereiding en uitvoering van koorscratchdagen van Latijns-Amerikaanse muziek, dán zijn wij op zoek naar jou!

Stichting Scratchdag Latino Canta organiseert scratchdagen voor amateurzangers om de liefde voor Latijns-Amerikaanse muziek te vergroten. Onder leiding van een Argentijns‑Nederlandse professionele dirigente studeren deelnemers Latijns-Amerikaanse liederen in, begeleid door professionele musici. De dag wordt afgesloten met een openbaar concert.


Wie zoeken wij

Iemand die de artistiek leider en bestuur ondersteunt bij:

  • verzorgen marketing en publiciteit via o.m. sociale media
  • meedenkt over de opzet van de scratchdag en maken draaiboek
  • onderhouden contacten met derden
  • ondersteuning bij de gang van zaken tijdens de scratchdag
  • samenwerken met bestuur, o.m. in het kader van fondsenwerving


Wat zoeken wij

De vrijwilliger die wij zoeken:

  • beschikt over goede communicatieve vaardigheden
  • denkt creatief (vooruit)
  • kan omgaan met sociale media
  • ondersteunt evt. beheer website
  • helpt mee bij de ontwikkeling van toekomstplannen

Het hebben van een netwerk in deze sector wordt op prijs gesteld


Wat bieden wij

Wij bieden een leuke uitdaging voor iemand die van muziek houdt. De werkzaamheden kunnen veelal vanuit huis worden gedaan en zullen gemiddeld 2 tot 3 uur per week zijn. Ten tijde van een scratchdag zal het tijdsbeslag hoger zijn.

Binnen de mogelijkheden is een vrijwilligersvergoeding bespreekbaar.

Gerelateerd aan

Marketing & Communicatie
Muziek
Coördineren
Evenement & festival
Goede gezondheid en welzijn
Geschikt voor mensen in een rolstoel

Hoe kom ik er?

Over Stichting Scratchdag Latino Canta

Stichting Stichting Latino Canta is een organisatie die het organiseren van scratchdagen voor het uitvoeren van Zuid-Amerikaanse muziek en dans mogelijk maakt.

Bekijk meer activiteiten van Stichting Scratchdag Latino Canta

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Word vrijwilliger bij de Bomenstichting Den Haag!

Ben jij iemand die zich graag inzet voor een groene stad? Heb je een hart voor bomen en wil je bijdragen aan een leefbaar Den Haag?

Geplaatst door Bomenstichting Den Haag

Vaste activiteit · 1—3 uur/week

Den Haag

Vrijwilligers gezocht voor mensen met NAH (Zuidlarenstraat)

Vrijwilligers gezocht! Er is van alles mogelijk! van koken tot crea, van klusjes tot vervoer, shoppen tot koffie drinken. Noem maar op :)

Geplaatst door Stichting Middin
Nieuw

Vaste activiteit · 1—4 uur/week · Start vanaf 23 mrt 2026

Den Haag

Vrijwilliger bij muziekproject 'de BuurtBand'

Bij de BuurtBand kan iedereen mee doen! Ongeacht leeftijd, muzikale ervaring of achtergrond. Of je nou ervaren gitarist bent of nog nooit een noot hebt gespeeld

Geplaatst door Fort van de Verbeelding

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Gezocht: Vrijwilligerscoördinator, evt. Bestuurslid (vrijwillig)

Wil jij bijdragen aan meer verbinding in onze stad? Aan een initiatief dat er echt toe doet, iets betekenen voor stadsgenoten in wijken en buurten van Den Haag?

Geplaatst door Dialoog in Den Haag

Vaste activiteit · 4—5 uur/maand

Den Haag

Gezocht bestuurslid Haagse Jeugd Gezond die kinderen een gezonde start geeft

Wij bieden kinderen van 8-12 jaar met overgewicht in achterstandswijken, een inspirerend programma gericht op beweging, gezonde voeding en gedragsverandering.

Geplaatst door stichting Haagse Jeugd Gezond

Vaste activiteit · 2—10 uur/week

Den Haag

Vrijwilligers van het General Wool Team

Ben je dol op wol? Is breien, haken of sorteren je passie? Help ons van maandag tot en met vrijdag met het sorteren van donaties. Een vriendelijke, multiculturele omgeving.

Geplaatst door Stichting Wool for Warmth

Vind Trainingen (denhaagdoetacademie.nl) die bij jou passen

Apr

3

Training · €20 · 3 apr, 14:00 - 16:30

Den Haag

Basiscursus Stichting Haagse Levensboeken

Maak kennis met onze Stichting en het vrijwilligerswerk in Den Haag, Rijswijk, Leidschendam-Voorburg als levensboekenschrijver via de verplichte basiscursus.

Geplaatst door Stichting Haagse Levensboeken

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

Flexibele uren
Den Haag, Zuid-Holland, Nederland

Contactpersoon

Ruud Kieboom

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0644004406.

Wat wij bieden

Vrijwilligersvergoeding