Navigatie overslaan
Den Haag Doet Home
  • Nieuws
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Stichting Mendoo

Stichting Mendoo

Non-profit

Mendoo biedt praktische hulp aan slachtoffers van huiselijk geweld in een hulpverleningstraject en hun huisdier, door opvanglocaties te stimuleren en ondersteunen bij het toelaten van dieren ...

DierenwelzijnSociale rechtvaardigheid
Vrijwilligersbeleid
Activiteiten
Foto's
17 Partnerschap om de doelstellingen te bereiken

Contact

  • Riviervismarkt 2, 2513 AM Den Haag, Nederland
  • [email protected]
  • 070 - 302 44 44
Den Haag Doet

Den Haag Doet

  • Den Haag Doet Academie
  • PEP Den Haag
  • Volunteer The Hague

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Algemene Voorwaarden

Powered by Deedmob tools

Gastouders voor HR (hoog risico) honden gezocht!

Gastouders voor HR (hoog risico) honden gezocht!

Praktische informatie

Vacature • Tijdelijke activiteit

Flexibele uren · Voor ongeveer 12 maanden
Den Haag, Zuid-Holland, Nederland

Contactpersoon

Stichting Mendoo

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 06-39614870.

Stichting Mendoo

#69019
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Stichting-Mendoo1/activiteiten/Gastouders-voor-HR-hoog-risico-honden-gezocht/69019 om je aan te melden

Mendoo is per direct op zoek naar gastgezinnen en gastouders die tijdelijk voor moeilijk plaatsbare honden (rassen) willen zorgen.

De eigenaren van deze dieren kunnen tijdelijk niet voor hun dier zorgen, omdat zij gevlucht zijn voor huiselijk geweld en in een Blijf van mijn Lijf-huis verblijven.


Ben je in de gelegenheid om een grote hond, zoals een herder, rottweiler, stafford of pitbull, een veilige en liefdevolle plek te geven voor de periode variërend van een paar maanden tot maximaal een jaar? Wat we van je vragen is de liefdevolle zorg en aandacht voor een dier dat het zo hard nodig heeft.


Dierenartskosten worden vergoed. Wij waarborgen altijd de anonimiteit van onze gastgezinnen en gastouders. Wij zoeken gastgezinnen en gastouders in de regio Den Haag.


Het is fijn als je ervaring hebt met het verzorgen van honden, maar dit is geen vereiste. Het is een pré als je geen eigen dieren hebt, maar ook dit is geen vereiste.


Interesse?

Meld je dan aan via deze site!


Voor meer informatie kan je vrijblijvend contact opnemen met ons!


Gerelateerd aan

Dieren verzorgen
Dierenwelzijn
Sociale rechtvaardigheid
Partnerschap om de doelstellingen te bereiken

Hoe kom ik er?

Over Stichting Mendoo


Mendoo biedt praktische hulp aan slachtoffers van huiselijk geweld in een hulpverleningstraject en hun huisdier, door opvanglocaties te stimuleren en ondersteunen bij het toelaten van dieren. Als dit niet mogelijk is, kan Mendoo de huisdieren van deze mensen tijdelijk opvangen bij (anonieme) gastgezinnen en gastouders. Voor veel slachtoffers van huiselijk geweld vormt het huisdier een reden om niet of veel later te vluchten, omdat zij het huisdier niet willen achterlaten bij de ex-partner. Door het dier tijdelijk bij een gastgezin onder tebrengen, kan de eigenaar in alle rust werken aan herstel, zonder zich zorgen te maken over het huisdier.
Daarnaast biedt Mendoo ook training en voorlichting aan hulpverleners over de relatie tussen huiselijk geweld, kindermishandeling en dierenmishandeling en de rol van huisdieren in het gezinssysteem.

Bekijk meer activiteiten van Stichting Mendoo

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Gastouders (zonder eigen huisdieren) voor honden en  katten gezocht

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren · Voor ongeveer 12 maanden

Den Haag

Gastouders (zonder eigen huisdieren) voor honden en katten gezocht

Mendoo is per direct op zoek naar gastgezinnen en gastouders zonder eigen huisdieren die tijdelijk voor honden en/of katten willen zorgen.

Geplaatst door Stichting Mendoo
Gastouders voor honden en  katten gezocht

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren · Voor ongeveer 12 maanden

Den Haag

Gastouders voor honden en katten gezocht

Mendoo is per direct op zoek naar gastgezinnen en gastouders huisdieren die tijdelijk voor honden en/of katten willen zorgen.

Geplaatst door Stichting Mendoo
We zijn op zoek naar een gepassioneerde paraveterinair (dierenartsassistent(e))

Vaste activiteit · 4—6 uur/week

Den Haag

We zijn op zoek naar een gepassioneerde paraveterinair (dierenartsassistent(e))

Ben jij gediplomeerd paravet en wil je jouw vaardigheden inzetten om te helpen? Kom dan bij ons team en maak een verschil in het leven van mensen in armoede!

Geplaatst door Stichting Minimaatje
Hou je van dieren? Word dan Dierenbuddy bij De Dierenbescherming

Vaste activiteit · 1—3 uur/week

Den Haag

Hou je van dieren? Word dan Dierenbuddy bij De Dierenbescherming

Houd je van huisdieren en doe je graag iets voor ouderen/chronisch zieken? Dan is Dierenbuddy beslist iets voor jou.

Geplaatst door Dierenbuddy
Bent u ook zo gek op het verzorgen van konijnen en knaagdieren?

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Bent u ook zo gek op het verzorgen van konijnen en knaagdieren?

Wij zoeken een dierenverzorger en als u houd van het verzorgen van onze 'bewoners' dan is deze functie echt wat voor u!

Geplaatst door Stichting knaagdierenopvang Het Knagertje
Gezocht: Pendelchauffeur (vrijwilliger)

Tijdelijke activiteit · 3—6 uur/week · Voor ongeveer 5 maanden

Den Haag

Gezocht: Pendelchauffeur (vrijwilliger)

Help jij ons en help jij de dieren? In deze functie sta je samen met de ambulancechauffeurs vooraan bij het helpen van dieren in nood.

Geplaatst door Dierenambulance & hospitaal Den Haag

Vind Trainingen (denhaagdoetacademie.nl) die bij jou passen

Jun

17

Leergroep bij Kompassie

Training · 17 jun, 14:00 - 16:30

Den Haag

Leergroep bij Kompassie

Vind je het lastig om thuis of op drukke plekken te studeren? Dan is de Leergroep bij Kompassie misschien iets voor jou!

Geplaatst door Stichting Kompassie

Jul

5

De Praatclub met thema: De tweede helft van je leven (reeks van 4)

Training · 5 jul, 11:00 — 26 jul, 12:30

Den Haag

De Praatclub met thema: De tweede helft van je leven (reeks van 4)

Stap in een open ruimte voor echte gesprekken, deel ervaringen en ontdek samen hoe je in de tweede helft kunt loslaten, herzien en opnieuw richting kan geven.

Geplaatst door Stichting De Praatclub

Jul

6

De Praatclub met thema: Ouder worden - Een nieuwe levensfase (reeks van 4)

Training · 6 jul, 13:30 — 27 jul, 15:00

Den Haag

De Praatclub met thema: Ouder worden - Een nieuwe levensfase (reeks van 4)

Ouder worden brengt nieuwe vragen en veranderingen met zich mee. In deze Praatclub-reeks is er ruimte om je ervaringen te delen en samen te verkennen.

Geplaatst door Stichting De Praatclub
Nieuw
Allerlei online trainingen aangeboden door Humanitas

Training

Vanuit huis

Allerlei online trainingen aangeboden door Humanitas

Diverse online trainingen zijn te volgen die door Humanitas worden aangeboden

Geplaatst door Humanitas Haagland

Praktische informatie

Vacature • Tijdelijke activiteit

Flexibele uren · Voor ongeveer 12 maanden
Den Haag, Zuid-Holland, Nederland

Contactpersoon

Stichting Mendoo

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 06-39614870.