Ben jij 'n organisatietalent? Help dan een vluchteling via een droomgroep 💭!

Ben jij 'n organisatietalent? Help dan een vluchteling via een droomgroep 💭!

Vaste activiteit · Flexibele uren
Den Haag, Zuid-Holland, Nederland
Sociaal contactNederlands
Vluchtelingen & MinderhedenSociale rechtvaardigheidWelzijn
10 Ongelijkheid verminderen

Contactpersoon

Mariska Steijn

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0642732730.

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen
Stichting Dreamcatchers

#60487
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Stichting-Dreamcatchers/activiteiten/Ben-jij-n-organisatietalent-Help-dan-een-vluchteling-via-een-droomgroep-/60487 om je aan te melden

Samenvatting

Je organiseert samen met een groep van 6 tot 10 vrouwen bestaande uit Nederlanders en nieuwkomers een Droomdag voor een vrouw met een vluchtelingenachtergrond.

Uitgebreide omschrijving

Gedurende 1 tot 2 maanden kom je minimaal 4 keer bij elkaar om de droomdag te organiseren en daarnaast ben je op de Droomdag zelf aanwezig. De vrouwen komen voornamelijk uit Den Haag. 


Heb jij organisatietalent? En wil je je graag inzetten voor vrouwen met een vluchtelingenachtergrond? Dan zijn wij op zoek naar jou! Als je ook nog Arabisch, Oekraïens of Farsi spreekt, dan is dat mooi meegenomen. 


Wat bieden wij?

- een jonge, energieke organisatie

- heel veel dankbaarheid van de vrouwen


Geïnteresseerd? Meld je aan door te mailen en vertel ons jouw kwaliteiten!


Vragen? Bel of mail ons. 

Hoe kom ik er?

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen

Over Stichting Dreamcatchers

Stichting Dreamcatchers Nederland vindt het belangrijk dat vrouwen met een vluchtelingenachtergrond in Nederland zich hier thuisvoelen en een warm, duurzaam netwerk opbouwen. Daarom organiseren we samen met een netwerk van vrijwilligers ‘droomdagen’ voor vrouwen met een vluchtelingenachtergrond. De hoofdactiviteit van deze dag speelt in op een persoonlijke wens van de ‘droomvrouw’. Dit kan een leuk dagje uit zijn, of juist gericht op praktische vaardigheden of de toekomst.

Op basis van het ‘pay-it-forward’ principe, kan de vrouw na haar eigen droomdag een dag voor een ander organiseren, in een nieuw groepje vrijwilligers. Hiermee treedt ze toe tot een warm collectief dat anderen graag in het zonnetje zet en het leuk vindt om met elkaar samen te komen om dit mogelijk te maken. Zo helpen we met het uitbreiden van een sociaal netwerk en meer in contact komen – en blijven – met mensen in Nederland van allerlei achtergronden!

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Spaarkringbegeleider

Vaste activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 27 nov 2024

Den Haag

Spaarkringbegeleider

Wordt spaarkringbegeleider en help anderen financieel en sociaal te groeien in een spaarkring!

Geplaatst door Stichting Spaarkracht
Access helpdesk informatiefunctionaris gezocht!

Vaste activiteit · 6—8 uur/week

Den Haag

Access helpdesk informatiefunctionaris gezocht!

ACCESS vertrouwt op zijn Engelssprekende internationale en Nederlandse vrijwilligers om gratis hulp te bieden aan internationals die in Nederland verhuizen en wonen.

Geplaatst door ACCESS Netherlands
Vrijwilliger gezocht voor conversatielessen

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Vrijwilliger gezocht voor conversatielessen

Als vrijwilliger kan je helpen deelnemers een eerste stap te laten zetten in het leren van de Nederlandse taal, voornamelijk spreekvaardigheid.

Geplaatst door Taal in de Buurt
Arabisch sprekend maatje gezocht!

Vaste activiteit · 2—4 uur/week

Den Haag

Arabisch sprekend maatje gezocht!

Arabisch sprekend maatje gezocht voor een vrouw die te maken heeft gehad met Huiselijk Geweld.

Geplaatst door Leger des Heils regio Noordwest (Den Haag)
Wil jij wekelijks impact maken in Den Haag en daarbij jezelf ontwikkelen?

Vaste activiteit · 3—6 uur/week

Den Haag

Wil jij wekelijks impact maken in Den Haag en daarbij jezelf ontwikkelen?

Wil jij impact maken, jezelf ontwikkelen en nieuwe vrienden maken? Sluit je aan bij het Maatschappelijke Diensttijd (MDT) YourCube programma van Haagse Helpers!

Geplaatst door Netwerk Haagse Helpers
Gezocht: maatjes met een sociaal ❤️ en lef

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Gezocht: maatjes met een sociaal ❤️ en lef

Een maatje bij 2GO is iemand die wil helpen het isolement van de deelnemer te doorbreken, door leuke activiteiten te ondernemen en iemand wegwijs te maken.

Geplaatst door Stek Den Haag, maatjesproject 2GO