Mentorcoördinator voor School's cool Den Haag

Mentorcoördinator voor School's cool Den Haag

Vaste activiteit · 5—6 uur/week
Den Haag, Zuid-Holland, Nederland
OnderwijsActiviteiten begeleidenCoördinerenOndersteunend werkSociaal contactAnders
KinderenWelzijnOnderwijsJongeren
3 Goede gezondheid en welzijn4 Kwaliteitsonderwijs10 Ongelijkheid verminderen

Contactpersoon

Ellen de Looff

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0642404908.

Activiteit Delen
School's cool Den Haag

#107376
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Schools-cool-Nederland/activiteiten/Mentorcoordinator-voor-Schools-cool-Den-Haag/107376 om je aan te melden

Samenvatting

De mentorcoördinator begeleidt een groep van max. 7 mentoren, die aan huis kwetsbare leerlingen helpen en hiermee de kansenongelijkheid verkleinen.

Uitgebreide omschrijving

School’s Cool Den Haag is een organisatie die kwetsbare leerlingen tussen 11 en 14 jaar ondersteunt met een mentor. Het doel van het mentorprogramma is het zelfvertrouwen en de zelfredzaamheid van leerlingen te vergroten, zodat zij hun schoolcarrière succesvol kunnen afronden. Hiermee levert School’s Cool een bijdrage aan het verkleinen van de kansenongelijkheid. Vrijwillige mentoren bezoeken leerlingen wekelijks thuis, in hun eigen omgeving, voor periode van ongeveer één jaar.


Wij zoeken een enthousiaste vrijwilliger, die ons helpt als mentorcoördinator bij:

  • het begeleiden van een groep van maximaal zeven mentoren.
  • het leiden van mentorbijeenkomsten.
  • het voeren van intakegesprekken met leerlingen en ouders én voordracht gesprekken met de leerkracht of intern-begeleider van de school.
  • het vastleggen van gegevens van leerlingen en mentoren, zodat we overzicht houden over de voortgang van de mentoraten.


 Wat biedt School’s Cool jou?

  • Waardevol vrijwilligerswerk in een leuk team.
  • Je kunt je ontwikkelen door intervisies, trainingen en themabijeenkomsten.
  • Flexibele werkuren (gemiddeld zes uur per week). Je kunt jouw tijd zelf indelen.
  • Een vrijwilligersvergoeding van € 136,- per maand, 11 maanden per jaar.

Wat vrijwilligers nodig hebben

😇 Verklaring Omtrent Gedrag

Wat wij vrijwilligers aanbieden

💸 Vrijwilligersvergoeding

Hoe kom ik er?

Activiteit Delen

Over School's cool Den Haag

Wij geloven in gelijke kansen voor elk kind, dat ieder kind recht heeft op een succesvolle schoolcarrière, ongeacht de situatie waarin het kind zich bevindt. Mentoren bezoeken leerlingen wekelijks gemiddeld 1 tot 1,5 uur thuis, in hun eigen omgeving, voor een periode van 1 tot 1,5 jaar. Hierbij worden de maanden net voor en net na de ‘grote oversteek’ meegenomen, zodat de mentoren kunnen zien of de leerling goed landt. Het streven is dat de leerlingen na deze periode zelfstandig verder kunnen. We leveren maatwerk, het ene mentoraat loopt wat langer, het andere wat korter. De focus van de begeleiding door de mentoren ligt op het aanleren van vaardigheden die het kind nodig heeft om de schoolcarrière goed te kunnen doorlopen (leren leren, leren plannen), en er zijn voor het kind, zodat het gezien wordt en een veilige plek heeft om alle vragen die hij/zij heeft te stellen.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Theaterliefhebbers opgelet!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Theaterliefhebbers opgelet!

Theatergroep DRANG is op zoek naar vrijwilligers die mee willen helpen met diverse werkzaamheden in ons theater.

Geplaatst door Theatergroep DRANG
Assistent Kunstdocent

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Assistent Kunstdocent

Art-S-Cool, dé kunstschool uit de Haagse Schilderswijk, zoekt enthousiaste vrijwilligers om onze kunstenaars en vormgevers te assisteren bij de kunstles.

Geplaatst door Art-S-Cool
Kinderen helpen met techniek en technologie iets voor jou? Meld je aan!

Vaste activiteit · 4 uur/week

Den Haag

Kinderen helpen met techniek en technologie iets voor jou? Meld je aan!

Voor een aantal basisscholen in Den Haag e.o. zoeken we mensen die kunnen helpen met lessen over techniek en technologie.

Geplaatst door Iedereen een Meester
Wil jij wekelijks impact maken in Den Haag en daarbij jezelf ontwikkelen?

Vaste activiteit · 3—6 uur/week

Den Haag

Wil jij wekelijks impact maken in Den Haag en daarbij jezelf ontwikkelen?

Wil jij impact maken, jezelf ontwikkelen en nieuwe vrienden maken? Sluit je aan bij het Maatschappelijke Diensttijd (MDT) YourCube programma van Haagse Helpers!

Geplaatst door Netwerk Haagse Helpers
Help mee met leuke activiteiten tijdens School en Omgeving

Vaste activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 5 jan 2026

Den Haag

Help mee met leuke activiteiten tijdens School en Omgeving

Kinderen doen onder begeleiding van vakdocenten allerlei leuke activiteiten, zoals crea, sporten, dansen, koken of techniek. Help jij mee?

Geplaatst door Buurtcentrum De Mussen
Wil jij kinderen helpen hun ouders te blijven zien na een echtscheiding?

Tijdelijke activiteit · 2—3 uur/week · Voor ongeveer 6 maanden

Den Haag

Wil jij kinderen helpen hun ouders te blijven zien na een echtscheiding?

Humanitas BOR helpt kinderen na de scheiding beide ouders te kunnen blijven zien. We stellen met de ouders een omgangsregeling op en begeleiden bij de bezoeken.

Geplaatst door Humanitas Haagland