Reporter evenementen

Reporter evenementen

Vaste activiteit · Flexibele uren
Flexibele locatie
WelzijnVluchtelingen & MinderhedenOuderen
3 Goede gezondheid en welzijn10 Ongelijkheid verminderen
Geschikt voor jongeren

Contactpersoon

Frédérique Sursock

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0648408054.

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen
Rode Kruis West-Nederland

#95032
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Rode-Kruis-afdeling-Den-Haag-Rijswijk/activiteiten/Reporter-evenementen/95032 om je aan te melden

Samenvatting

Ben je een schrijver, videomaker, social media content expert of fotograaf? Help ons dan als reporter evenementen!

Uitgebreide omschrijving

Ben je een schrijver, videomaker, social media content expert of fotograaf? En ben je op zoek naar flexibel en creatief vrijwilligerswerk? Help ons als reporter middels korte klussen vertellen wat het Rode Kruis doet in regio West-Nederland (Hollands Midden en Haaglanden).


Want het Rode Kruis doet veel, niet alleen internationaal, maar ook bij jou om de hoek. Denk aan voedselhulp, voorlichting geven, helpen in de opvang van vluchtelingen, noodhulp en hulpverlening op evenementen (zoals EHBO op koningsdag, de dodenherdenking, Prinsjesdag en meer).


Waarom we zoveel mogelijk mensen vertellen over ons werk? Hoe bekender we zijn, hoe meer mensen we kunnen helpen. Vind je het leuk om verslag te leggen van evenementen en activiteiten? Solliciteer dan als Reporter evenementen (vrijwillig).


Wat ga je doen?

Jij:

  • bezoekt evenementen en activiteiten (in Haaglanden en/of Hollands Midden) waar vrijwilligers van het Rode Kruis werken. Je bent beschikbaar voor verslaglegging van evenementen voor minimaal 4 tot 10 keer per jaar. Evenementen kunnen ook ’s avonds of in het weekend zijn.
  • doet verslag met je (video)camera, smartphone of notitieblok. Je interviewt bijvoorbeeld vrijwilligers, omstanders of deelnemers en maakt hier een leuke reportage van met video, beeld of tekst. Natuurlijk heb je veel vrijheid om dit zelf in te vullen. We zijn benieuwd naar jouw reportages.
  • werkt samen met de communicatiecoördinator van regio West-Nederland. Met de coördinator kun je brainstormen over de uitvoering en ze zal je ondersteunen met bepalen wat past bij het (specifieke) evenement en de hulpverlening van het Rode Kruis.
  • bent onderdeel van een pool van reporters. Zo blijft het vrijwilligerswerk flexibel en hoef je niet wekelijks op pad. Je schrijft je in wanneer het jou uitkomt.


Heb je belangstelling voor deze functie, dan kun je contact opnemen met Frédérique Sursock, communicatiecoördinator Rode Kruis, regio West-Nederland: [email protected] - Je kunt via datzelfde e-mailadres solliciteren.Vertel meer over jezelf, je ervaring en motivatie. We gebruiken jouw gegevens uitsluitend voor deze specifieke sollicitatieprocedure. We ontvangen graag je cv+ motivatie. We kijken uit naar je reactie!

Wat vrijwilligers nodig hebben

😇 Verklaring Omtrent Gedrag

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen

Over Rode Kruis West-Nederland

Het Rode Kruis West-Nederland biedt hulp aan mensen in de regio West-Nederland die dat hard nodig hebben. Onze activiteiten zijn onderverdeeld in maatschappelijke hulp, evenementenhulp en noodhulp.

Het Rode Kruis komt op voor kwetsbare groepen onder meer door het organiseren van activiteiten voor jongeren en ouderen, asielzoekers en vluchtelingen.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Locatie Houtwijk - Trek jij de wandelschoenen aan?

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Den Haag

Locatie Houtwijk - Trek jij de wandelschoenen aan?

Voor de wandelclub zoeken wij vrijwilligers die bereid zijn op vrijdag met een bewoner mee te wandelen in onze club.

Geplaatst door HWW Zorg
Locatie Houtwijk - Heb je even voor mij, maak wat tijd.....................

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Den Haag

Locatie Houtwijk - Heb je even voor mij, maak wat tijd.....................

Als individuele bezoeker heeft u individueel contact met bewoners van het verpleeghuis. U brengt ze een bezoekje en biedt ze een luisterend oor.

Geplaatst door HWW Zorg
Locatie Houtwijk - Samen een beschuitje eten?

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Locatie Houtwijk - Samen een beschuitje eten?

Voor alle dagen zijn wij op zoek naar een vrijwilliger/ster die onze zorgmedewerker ondersteunt bij het uitdelen van het ontbijt.

Geplaatst door HWW Zorg
Nieuw
Zit je haar goed

Vaste activiteit · 2—4 uur/week · Start vanaf 11 feb

Den Haag

Zit je haar goed

In ons verpleeghuis bevind zich een kapsalon waar onze bewoners graag naar toe gaan.

Geplaatst door HWW Zorg
Praatjesmaker!!!!!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Praatjesmaker!!!!!

Voor deze activiteit zoeken wij iemand die bekend is op het gebied van dementie. Wij zoeken iemand die lekker wil wandelen, babbelen, en van gezelligheid houd.

Geplaatst door HWW Zorg
Vrijwilliger koffie & aandacht

Vaste activiteit · 2—3 uur/week

Den Haag

Vrijwilliger koffie & aandacht

Hou je van gezelligheid? Kom koffie schenken, een spelletje doen en/of een praatje maken met de bewoner. Als vrijwilliger kan jij echt het verschil maken!

Geplaatst door Florence, Woonzorgcentrum Houthaghe

Vind Trainingen (denhaagdoetacademie.nl) die bij jou passen

Feb

23

Nieuw
Training Omgaan met verlies

Training · 23 feb, 10:00 - 12:00

Den Haag

Training Omgaan met verlies

Hoe kun je de draad weer oppakken na een verliesmoment in jouw leven? Tijdens deze training ga je aan de slag met deze vraag.

Geplaatst door Indigo Preventie

Feb

11

Would you like to coach families with their Personal Future Plan?

Training · 11 feb, 10:00 — 25 feb, 10:00

Den Haag

Would you like to coach families with their Personal Future Plan?

Do you want to help families strengthen their own network and create a plan for the future? Then follwow our training now and join our team (the Hague/Delft)!

Geplaatst door Eigen Toekomst Plan