Coördinator Straathulpverlening (vrijwillig)

Coördinator Straathulpverlening (vrijwillig)

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

2—4 uur/week
Den Haag, Zuid-Holland, Nederland

Contactpersoon

Frédérique Sursock

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0648408054.

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Rode Kruis West-Nederland

#90938
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Rode-Kruis-afdeling-Den-Haag-Rijswijk/activiteiten/Coordinator-Straathulpverlening-vrijwillig/90938 om je aan te melden

Op zaterdagavond verleent het Rode Kruis Eerste Hulp bij de Koekamp en de Soepbus in Den Haag. Voor deze inzet zijn we op zoek naar een enthousiaste coördinator

Op zaterdagavond verleent het Rode Kruis Eerste Hulp bij de Koekamp (en de Soepbus) in Den Haag. Hier komen dagelijks veel dakloze mensen op af (m.n. buitenslapende dakloze mensen, EU-arbeidsmigranten en ongedocumenteerde mensen). Door EHBO te verlenen op verzamelplekken van dakloze mensen kunnen we kleine hulpvragen direct behandelen, zoals bijvoorbeeld een tekenbeet en kleine of geïnfecteerde wonden. Daarnaast kunnen we mensen met niet-medische hulpvragen voorzien van informatie over andere hulpverlening, en bieden we een luisterend oor. Voor deze inzet zijn we op zoek naar een enthousiaste coördinator straathulpverlening.


Wat ga je doen?


  • Als coördinator werk je samen met de Coördinatoren hulpverlening van District Haaglanden om de nieuwe activiteit van straathulpverlening goed te laten verlopen.
  • Je draagt zorgt voor het inplannen van de vrijwilligers voor de diensten.
  • Je informeert vrijwilligers voorafgaand aan de dienst met relevante updates en onderhoudt het contact.
  • Je draagt zorg voor de logistieke zaken, zoals het bijhouden van de materialen en aanvullen wanneer dit nodig is.
  • Je bent regelmatig aanwezig bij de dienst op zaterdagavond of je bent telefonisch bereikbaar als aanspreekpunt van de vrijwilligers die op dat moment dienst hebben.
  • Je ondersteunt de coördinator Hulpverlening bij het evalueren en verbeteren van de inzet.


Wat vragen wij?

  • Voor deze functie zoeken wij iemand die 2 – 4 uur per week beschikbaar is
  • Affiniteit met de doelgroep dak-/thuisloze mensen en migranten in kwetsbare positie.
  • Ervaring als Evenementen Eerstehulpverlener bij het Rode Kruis is een pré.
  • Een verklaring omtrent goed gedrag (VOG), die we gratis voor jou aanvragen.


Wat bieden wij jou?

  • Werken in een team wat zich nog volop aan het ontwikkelen is en wat je dus ook zelf mee vorm kunt geven.
  • De mogelijkheid om kennis en ervaring op te doen als coördinator voor een nieuwe activiteit van het Rode Kruis.
  • De mogelijkheid interne opleidingen te volgen waaronder de introductiecursus van het Rode Kruis en Goodhabitz; een leerplatform waar alle vrijwilligers van het Rode Kruis gebruik van mogen maken.
  • Reis- en onkostenvergoeding.
  • Verzekering.


Meer informatie of reageren: Geïnteresseerd?

Stuur dan een korte motivatie met cv. Voor meer informatie over de inhoud van deze uitdagende functie kun je contact opnemen met Anne van Amerongen, 06 – 34 497 084.

Gerelateerd aan

Coördineren
Welzijn
Vluchtelingen & Minderheden
Ouderen
Goede gezondheid en welzijn
Ongelijkheid verminderen

Hoe kom ik er?

Over Rode Kruis West-Nederland

Het Rode Kruis West-Nederland biedt hulp aan mensen in de regio West-Nederland die dat hard nodig hebben. Onze activiteiten zijn onderverdeeld in maatschappelijke hulp, evenementenhulp en noodhulp.

Het Rode Kruis komt op voor kwetsbare groepen onder meer door het organiseren van activiteiten voor jongeren en ouderen, asielzoekers en vluchtelingen.

Bekijk meer activiteiten van Rode Kruis West-Nederland

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

🌈 Vrijwillig Programmacoördinator Pride The Hague 🌈

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren · Voor ongeveer 6 maanden

Den Haag

🌈 Vrijwillig Programmacoördinator Pride The Hague 🌈

Wij zoeken een Programmacoördinator die het leuk vindt om anderen te inspireren en motiveren een bijdrage te leveren aan het programma van Pride The Hague 2026.

Geplaatst door Pride The Hague
Matchmaker

Vaste activiteit · 5—8 uur/week

Den Haag

Matchmaker

Ben jij die verbinder in Den Haag? Gezocht: Een collega matchmaker voor Den Haag (en omgeving) Je krijgt er een wereld voor terug!

Geplaatst door Stichting Takecarebnb
Vrijwillig coördinator Den Haag

Vaste activiteit · 8 uur/week

Den Haag

Vrijwillig coördinator Den Haag

Als vrijwillig coördinator maak je het verschil met de mooie koppelingen die je maakt tussen Buddy's en kwetsbare mensen.

Geplaatst door Buddy Netwerk
Word vrijwilliger voor de Ouderen Commissie in onze wijk Benoordenhout!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Word vrijwilliger voor de Ouderen Commissie in onze wijk Benoordenhout!

Ben jij iemand met een groot hart en een beetje vrije tijd? Wil je een positieve impact hebben op de ouderen in onze gemeenschap?

Geplaatst door Wijkvereniging Benoordenhout
Word jij onze Thuisgekookt Ambassadeur in Den Haag?

Vaste activiteit · 0—2 uur/week

Den Haag

Word jij onze Thuisgekookt Ambassadeur in Den Haag?

Vind jij het leuk om te verbinden, enthousiasmeren en organiseren en wil je je gemiddeld 2 uur per week op vrijwillige basis inzetten?

Geplaatst door Stichting Thuisgekookt
Mentorcoördinator voor School's cool Den Haag

Vaste activiteit · 5—6 uur/week

Den Haag

Mentorcoördinator voor School's cool Den Haag

De mentorcoördinator begeleidt een groep van max. 7 mentoren, die aan huis kwetsbare leerlingen helpen en hiermee de kansenongelijkheid verkleinen.

Geplaatst door School's cool Den Haag

Vind Trainingen (denhaagdoetacademie.nl) die bij jou passen

Mrt

21

Kom jij gezinnen coachen bij het Eigen Toekomst Plan in Den Haag of Delft?

Training · 21 mrt, 10:00 — 28 mrt, 16:00

Den Haag

Kom jij gezinnen coachen bij het Eigen Toekomst Plan in Den Haag of Delft?

Wil jij gezinnen leren coachen bij het Eigen Toekomst Plan? Volg dan nu onze training en sluit je aan bij ons team!

Geplaatst door Eigen Toekomst Plan

Apr

3

Nieuw
Basiscursus Stichting Haagse Levensboeken

Training · €20 · 3 apr, 14:00 - 16:30

Den Haag

Basiscursus Stichting Haagse Levensboeken

Maak kennis met onze Stichting en het vrijwilligerswerk in Den Haag, Rijswijk, Leidschendam-Voorburg als levensboekenschrijver via de verplichte basiscursus.

Geplaatst door Stichting Haagse Levensboeken

Mrt

21

Nieuw
Altijd al schrijver willen worden?

Training · 21 mrt, 13:30 - 15:00

Den Haag

Altijd al schrijver willen worden?

Ieder mens is uniek en achter elk mens schuilt een verhaal. Wil jij je eigen levensverhaal of dat van een ander schrijven?

Geplaatst door Stichting Haagse Levensboeken

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

2—4 uur/week
Den Haag, Zuid-Holland, Nederland

Contactpersoon

Frédérique Sursock

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0648408054.

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag