Over ons
Reach & Teach biedt taalcursussen Nederlands en Engels op verschillende taalniveaus aan, een buddyprogramma en sociale en professionele evenementen voor nieuwkomers in de regio Den Haag, Rotterdam, ...


Academisch manager


Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Reach-and-Teach/activiteiten/Academisch-manager/52283 om je aan te melden
Contactpersoon
Samenvatting
Word lid van het bestuur van Stichting Reach & Teach om onze missie te ondersteunen om nieuwkomers in Nederland te verwelkomen en hen taallessen en sociale activiteiten aan te bieden.Uitgebreide omschrijving
Reach & Teach is op zoek naar een nieuwe Academic Manager om komend studiejaar (augustus 2022) te starten. R&T is een kleine non-profitorganisatie die nieuwkomers in Nederland wil helpen integreren in de Nederlandse samenleving door taallessen, professionele en sociale evenementen en een Buddy-programma aan te bieden. De organisatie draait volledig op vrijwilligers.
Overzicht van de functie
Als academisch coördinator maak je deel uit van het bestuur van Reach & Teach en ben je verantwoordelijk voor alle academische zaken. Als hoofd van het academisch team ben je verantwoordelijk voor de organisatie van onze jaarlijkse gratis taallessen voor nieuwkomers en statushouders in Nederland. Dit omvat het toezicht houden op de werving van docenten en verantwoordelijk zijn voor het toelatingsproces van studenten. Na afloop van de toelatingsperiode zullen jij en je team ook actief proberen de kwaliteit van ons academische programma en ons onderwijs te verbeteren. Geplaatst op het kruispunt tussen het bestuur, de docenten en de studenten, zullen jij en je team het belangrijkste communicatiekanaal tussen deze groepen zijn.
Wat bieden wij jou?
We nodigen je uit om je aan te sluiten bij ons enthousiaste team van vrijwilligers, bestaande uit studenten en professionals die samenwerken en hun vaardigheden combineren om ons doel te dienen. Je krijgt kansen om te werken aan taken die je ervaring kunnen verbreden, je vaardigheden kunnen uitbreiden en nieuwe kunnen leren in een leuke, multiculturele omgeving. Als team zijn we erg trots op het verschil dat ons programma maakt in het leven van degenen die nieuw in Nederland aankomen.
Voorwaarden
- Sterke organisatorische en managementvaardigheden
- Sterke mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden in het Nederlands en Engels
- Gepassioneerd door het werken met mensen met verschillende culturele achtergronden
- Flexibel, proactief en betrokken
- Een team speler
- 10 uur per week beschikbaar
Als Academic Manager maak je deel uit van het bestuur van Reach & Teach en neem je deel aan de wekelijkse bestuursvergaderingen. Je termijn loopt van augustus 2022 tot en met augustus 2023. Eerder kunnen beginnen om meer werk aan de functie te krijgen is echter meer dan welkom.
Kijk voor meer informatie over Reach & Teach op http://www.reachandteach.nl
Geïnteresseerd? Solliciteer hier !
Hoe kom ik er?
Over Reach and Teach
Gezocht: maatjes met een sociaal ❤️ en lef voor overlever uitbuiting!
Een maatje bij 2GO is iemand die wil helpen het isolement van de deelnemer te doorbreken, door leuke activiteiten te ondernemen en iemand wegwijs te maken.Geplaatst door Stek Den Haag, maatjesproject 2GO