Word jij één van de groepsbegeleiders bij het JVA vakantieproject 2024?

Praktische informatie
Vacature • Eenmalig
Contactpersoon
Patricia van der Harst
Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0638443837.
Wat wij bieden
Voorwaarden
#76618
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/JVA/activiteiten/Word-jij-een-van-de-groepsbegeleiders-bij-het-JVA-vakantieproject-2024/76618 om je aan te melden
Begeleiden van groepen van 25-30 kinderen in Duinrell bij allerlei activiteiten. Of reis zelf naar Duinrell of ga mee met een bus vol kinderen!
Jaarlijks organiseert Stichting JVA tijdens de eerste drie weken van de zomervakantie in Den Haag een vakantieproject voor kinderen van 4 tot en met 13 jaar in Den Haag op landgoed Duinrell in Wassenaar.
De deelnemende kinderen worden iedere werkdag met speciale JVA-bussen vanuit Den Haag (verdeeld over 19 adressen) naar Wassenaar gebracht.
Daar volgen de kinderen een leuk dagprogramma in leeftijdsgroepen. Elke groep wordt geleid door twee groepsleiders.
Aan het eind van de dag worden alle kinderen met de JVA-bussen weer naar Den Haag gebracht.
Voor meer informatie zie: https://jvadenhaag.nl/werken-bij-jva
Dus heb jij zin om de kinderen een onvergetelijke tijd te bezorgen?
Schrijf je in via deze site!
Gerelateerd aan
Over JVA / Jeugd Vakantie Aktiviteiten
Wij organiseren elke zomer een vakantieproject voor kinderen op Duinrell. Hier bieden wij kinderen die niet op vakantie gaan leuke activiteiten aan.
Bekijk meer activiteiten van JVA / Jeugd Vakantie AktiviteitenU kunt zich helaas niet langer registreren voor deze vacature. Je kan hier andere vacatures vinden.






