Ben je goed met cijfers?
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Internationaal-Esperanto-Instituut/activiteiten/Ben-je-goed-met-cijfers/96693 om je aan te melden
Samenvatting
Het Esperanto-Instituut in Den Haag zoekt een penningmeester: vrijwilliger met gevoel voor cijfers. Help het bestuur met financiën. Maak impact met jouw talent!Uitgebreide omschrijving
Wil jij ook een Verbonden Wereld?
Het Internationaal Esperanto-instituut, gevestigd in Den Haag, Riouwstraat 172, zet zich in voor een betere wereld waarin mensen wereldwijd elkaar beter begrijpen en verbonden blijven. Esperanto, als brugtaal, helpt grenzen te overbruggen en gemeenschappen dichter bij elkaar te brengen.
Om onze missie te ondersteunen, zoeken wij iemand die van cijfers houdt en een goed oog voor detail die ons team wil komen versterken! Ben jij goed met cijfers en wil je jouw kennis inzetten voor een organisatie met een maatschappelijk doel? Dan zijn wij op zoek naar jou!
We zoeken iemand die:
- Ons kan helpen bij het beheren en bijhouden van onze financiële administratie
- Ervaring heeft met begrotingen en financiële rapportages
- Graag samenwerkt in een enthousiast team van vrijwilligers
Wat bieden wij jou?
- Een inspirerende werkomgeving binnen een organisatie die bijdraagt aan internationale verbinding
- De kans om een nieuwe taal te leren en deel uit te maken van een wereldwijde gemeenschap, we leren je het graag!
- Flexibiliteit in je werkzaamheden en tijdsbesteding (max 3 uur per maand?)
- Een waardevolle ervaring waarbij jouw expertise écht impact maakt
Heb jij passie voor cijfers én voor een betere wereld? Dan komen we graag met je in contact! Stuur een bericht naar Jolanta van Holstein, secretaris van de stichting Internationaal Esperanto-Instituut: [email protected] en word deel van ons team.
🌍 Samen bouwen we aan een wereld zonder taalbarrières!
#Centrum