Workshop Mindfulness

Praktische informatie
Training • Training
Contactpersoon
Indigo Preventie
Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0883571060.
#38336
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Indigo-Preventie/activiteiten/Workshop-Mindfulness/38336 om je aan te melden
Leer meer te leven in het hier en nu.
Wil je graag weten hoe je hier een begin mee kunt maken? Meld je dan aan voor deze workshop.
Doelstelling
Door het volgen van deze workshop krijg je een beter beeld van leven in het hier en nu.
Programma
Tijdens de workshop leer je te kijken en te ervaren zonder te oordelen en meer bewust te leven in het hier en nu.
Vaak zijn we met onze aandacht namelijk niet in het NU, maar vooruit in de tijd. Dit moet nog... Wat als... Had ik maar... We doen dan dingen op de automatische piloot. Soms leidt dit tot ongezond gedrag, zoals piekeren, te lang doorgaan, teveel eten, etc... Mindfulness leert je meer te bewust te leven.
Gerelateerd aan
Over Indigo Preventie
GGZ preventie
Eenzaamheid/alcohol bij ouderen
U kunt zich helaas niet langer registreren voor deze training (denhaagdoetacademie.nl). Bekijk open trainingen (denhaagdoetacademie.nl) hier.






