Wordt jij het vertrouwde gezicht bij de tussenschoolse opvang?

Wordt jij het vertrouwde gezicht bij de tussenschoolse opvang?

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

2—8 uur/week
Flexibele locatie

Contactpersoon

Roy van der Putten

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 06 34788424.

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Iedereen een Meester

#41156
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Iedereen-een-meester/activiteiten/Wordt-jij-het-vertrouwde-gezicht-bij-de-tussenschoolse-opvang/41156 om je aan te melden

Als jij het leuk vind om kinderen van de basisschool tussen de middag op te vangen dan zijn we op zoek naar jou. Meld je aan via onderstaande vragenlijst-link

Wat ga je als Medewerker tussenschoolse opvang doen

 Ondersteuning bij of coördineren van de tussenschoolse opvang


Wat vragen we van jou

 Plezier hebben in het werken met kinderen in de basisschoolleeftijd en/of kleuterleeftijd

 Zich goed kunnen verplaatsen in en plezier hebben in het werken met kinderen met een grote diversiteit aan etnisch/culturele achtergronden

 Bepaalde in te zetten vaardigheden denk aan het goed overzicht kunnen houden en kunnen organiseren

 Kennis van voeding/cultuur is een pré

 Structureel inzetbaar op een of meerdere vaste tijdstippen in de week


Waar kom je te werken

Eén van de basisscholen in Den Haag of directe omgeving, in wijken als Ypenburg, Laakkwartier, Scheveningen, Zeeheldenkwartier, Mariahoeve en Wateringse Veld. De locatie stemmen we met jou af.

 

Wat krijg je ervoor terug

De kans om jouw talenten, kennis en vaardigheden te ontwikkelen en in te zetten en daardoor van betekenis te zijn voor de samenleving.

 

Ben jij de ‘Meester’ die wij zoeken?

Ben jij die gemotiveerde ‘Meester’ en wil jij graag ons team komen versterken?

Vul dan onze vragenlijst in. Als deze bij ons binnen is nemen we contact met je op voor een kennismakingsgesprek.

 

 

Vrijwilligers van Iedereen een Meester zijn verzekerd conform het vrijwilligersbeleid. Voor deze functie wordt door Iedereen een Meester een VOG aangevraagd. 

Gerelateerd aan

Onderwijs
Nederlands
Coördineren
Ondersteunend werk
Kinderen
Onderwijs
Jongeren

Over Iedereen een Meester

“It takes a village to raise a child” is een Afrikaans spreekwoord waarmee wordt bedoeld dat een gehele gemeenschap nodig is om het kind te laten groeien en te ontwikkelen in een veilige en gezonde omgeving. “Iedereen een Meester” is de Nederlandse vertaling hiervan.

Iedereen is een Meester: Nederland heeft veel mensen met een grote diversiteit aan kennis, talenten en kwaliteiten. Hoe zou het zijn als we onderwijs niet alleen overlaten aan hardwerkende leerkrachten maar de aanwezige kennis en energie in de samenleving meer zouden gebruiken om deze leerkrachten te helpen en het in te zetten op de behoeften van de scholen? Energie van buurtbewoners, opa’s en oma’s en professionals wonend en of werkend in Den Haag? Dan is er voor iedereen een meester. De druk op de leerkrachten neemt af, de aandacht voor leerlingen neemt toe en we werken samen aan een leer- en leefklimaat waar onze kinderen zelf weer een meester kunnen worden en waardoor onze samenleving zich op een positieve manier kan ontwikkelen.

Samen zijn we aan zet om de scholen te helpen en ervoor te zorgen dat de kinderen die kennis, inspiratie en ondersteuning krijgen die nodig is om zich op een goede manier te ontwikkelen. Dit doen we door de kennis en expertise kosteloos aan te bieden aan onze scholen met een ondersteuning die past bij de wensen en behoeften van de school.

Bekijk meer activiteiten van Iedereen een Meester

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Help jij op IBS Ynus Emre met taal of rekenen?

Vaste activiteit · 3—4 uur/week

Den Haag

Help jij op IBS Ynus Emre met taal of rekenen?

Jij helpt de kinderen op IBS Yunus Emre door te oefenen met lezen en/of rekenen in kleine groepjes of 1-op-1.

Geplaatst door Iedereen een Meester
Vrijwilliger Basisschool De Drie Linden

Vaste activiteit · 2—8 uur/week

Den Haag

Vrijwilliger Basisschool De Drie Linden

“Breng een glimlach op het gezicht van kinderen tijdens de pauze op school!”

Geplaatst door Stichting Brood en Spelen
Tuin/speelplaats basisschool zoekt fundraiser en projectleiding realisatie

Vaste activiteit · 4—8 uur/week

Den Haag

Tuin/speelplaats basisschool zoekt fundraiser en projectleiding realisatie

Voor een basisschool in de Schilderswijk zoeken we iemand die geld kan opsporen en de projectleiding van de realisatie van de tuin/speelplaats op zich wil nemen

Geplaatst door Iedereen een Meester
Voorlezer stadsdeel Loosduinen - Wil jij een groot verschil maken voor een kind?

Vaste activiteit · 1 uur/week

Den Haag

Voorlezer stadsdeel Loosduinen - Wil jij een groot verschil maken voor een kind?

Dit kan door bij een gezin thuis voor te lezen aan kinderen (leeftijdsgroep 2 t/m 8 jaar) met een taalachterstand.

Geplaatst door VoorleesExpress Den Haag
Gezocht: Voorleesverbinder voor kwetsbare kinderen in Den Haag

Vaste activiteit · 2 uur/week

Den Haag

Gezocht: Voorleesverbinder voor kwetsbare kinderen in Den Haag

Voorlees Express zorgt ervoor dat kinderen die moeite hebben met taal extra aandacht krijgen. Dat kunnen wij niet doen zonder de inzet van coördinatoren.

Geplaatst door VoorleesExpress Den Haag
Theaterliefhebbers opgelet!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Den Haag

Theaterliefhebbers opgelet!

Theatergroep DRANG is op zoek naar vrijwilligers die mee willen helpen met diverse werkzaamheden in ons theater.

Geplaatst door Theatergroep DRANG

Vind Trainingen (denhaagdoetacademie.nl) die bij jou passen

Mrt

21

Kom jij gezinnen coachen bij het Eigen Toekomst Plan in Den Haag of Delft?

Training · 21 mrt, 10:00 — 28 mrt, 16:00

Den Haag

Kom jij gezinnen coachen bij het Eigen Toekomst Plan in Den Haag of Delft?

Wil jij gezinnen leren coachen bij het Eigen Toekomst Plan? Volg dan nu onze training en sluit je aan bij ons team!

Geplaatst door Eigen Toekomst Plan

Mrt

21

Nieuw
Altijd al schrijver willen worden?

Training · 21 mrt, 13:30 - 15:00

Den Haag

Altijd al schrijver willen worden?

Ieder mens is uniek en achter elk mens schuilt een verhaal. Wil jij je eigen levensverhaal of dat van een ander schrijven?

Geplaatst door Stichting Haagse Levensboeken

Apr

3

Nieuw
Basiscursus Stichting Haagse Levensboeken

Training · €20 · 3 apr, 14:00 - 16:30

Den Haag

Basiscursus Stichting Haagse Levensboeken

Maak kennis met onze Stichting en het vrijwilligerswerk in Den Haag, Rijswijk, Leidschendam-Voorburg als levensboekenschrijver via de verplichte basiscursus.

Geplaatst door Stichting Haagse Levensboeken

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

2—8 uur/week
Flexibele locatie

Contactpersoon

Roy van der Putten

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 06 34788424.

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag