Help Ouderen Digitaal Vaardiger te worden

Help Ouderen Digitaal Vaardiger te worden

Tijdelijke activiteit · 2—4 uur/week
Kon. Julianalaan 257, 2273 JG Voorburg, Nederland
Activiteiten begeleidenComputer
OuderenOnderwijs

Contactpersoon

Lina de Graaff

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0647107379.

Activiteit Delen
Het Nationaal Ouderenfonds

#94952
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Het-Nationaal-Ouderenfonds1/activiteiten/Help-Ouderen-Digitaal-Vaardiger-te-worden/94952 om je aan te melden

Samenvatting

Onze samenleving digitaliseert, maar nog lang niet iedereen vindt zijn of haar weg in de digitale wereld. Kom ouderen helpen met hun digitale vaardigheden!

Uitgebreide omschrijving

Tijdens de Welkom Online workshops bij Bibliotheek Voorburg, helpen wij ouderen in 1,5 uur op weg door bij elkaar te komen en samen te oefenen.


Op dit moment zijn er acht workshops:

- De eerste stappen, leer je toestel kennen

- Zoeken op internet

- Mobiliteit (o.a. Google maps, [website verborgen])

- Gezondheid (o.a. online afspreken met de huisarts)

- QR-code

- Herinneringen (foto's maken, etc.)

- Digitale Veiligheid

- Online Winkelen


De workshops vinden plaats op verschillende dagdelen plaats en natuurlijk is er altijd ruimte voor een kop koffie of thee!


Wij hebben de locatie, het materiaal, en de deelnemers. We nemen je mee in een korte training om je voorbereid op pad te sturen. De stof is laagdrempelig voor de deelnemers als voor jou en het is vooral heel leuk om te doen. Ook bieden wij een reiskostenvergoeding aan.


Help jij ouderen tijdens een workshop op locatie met hun digitale uitdagingen?

Stuur een bericht of meld je direct aan via onze website: https://ouderenfonds.nl/vrijwilligerswerk/vrijwilliger-welkom-online-workshop/

Wat vrijwilligers nodig hebben

😇 Verklaring Omtrent Gedrag

Hoe kom ik er?

Activiteit Delen

Over Het Nationaal Ouderenfonds

Het Nationaal Ouderenfonds verbindt ouderen met elkaar én de maatschappij. Wij geloven namelijk dat verbinding het medicijn is tegen eenzaamheid. Door projecten zoals samen sporten met OldStars en samen op pad met de PlusBus, maken we het verschil. Onze vernieuwende initiatieven brengen mensen in beweging en bij elkaar.

We creëren betekenisvolle ontmoetingen voor sociaal contact vandaag en een sterk (sociaal) netwerk voor morgen. Onze oplossingen zijn schaalbaar en dus gaan ook andere partijen er zelfstandig mee aan de slag. Nationaal ontwikkeld, lokaal inzetbaar. Hierdoor blijven meer ouderen sociaal, vitaal én verbonden met de maatschappij. Zo blijven ze meetellen en meedoen.



Wij wachten niet en gaan voorop in de strijd tegen eenzaamheid. Of je nu een kleine donatie doet, je inzet als vrijwilliger of als organisatie de verbinding mogelijk maakt voor ouderen: samen zorgen we ervoor dat geen oudere zich meer eenzaam hoeft te voelen. Waar wacht je nog op? Doe mee!

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vrijwilliger INSTAP (bijstand) met vergoeding

Vaste activiteit · 2—5 uur/week

Den Haag

Vrijwilliger INSTAP (bijstand) met vergoeding

Woon je in Mariahoeve en zit je in de bijstand. Wil je weer iets doen, maar zonder druk of sollicitatieplicht. Welkom bij Lichtpuntjes!

Geplaatst door Stichting Lichtpuntjes van Mariahoeve
Vrijwilliger basisschool De Bras

Vaste activiteit · 2—8 uur/week

Den Haag

Vrijwilliger basisschool De Bras

“Breng een glimlach op het gezicht van kinderen tijdens de pauze op school!”

Geplaatst door Stichting Brood en Spelen
 Ben jij 'n kei in organiseren van activiteiten bij onze afdeling Haagse Hout?

Vaste activiteit · 4 uur/week

Den Haag

Ben jij 'n kei in organiseren van activiteiten bij onze afdeling Haagse Hout?

Vind je het leuk om gezellige activiteiten te organiseren voor onze doelgroep; mensen die door een lichamelijke beperking er niet alleen erop uit kunnen?

Geplaatst door De Zonnebloem
Vrijwilliger Basisschool De Drie Linden

Vaste activiteit · 2—8 uur/week

Den Haag

Vrijwilliger Basisschool De Drie Linden

“Breng een glimlach op het gezicht van kinderen tijdens de pauze op school!”

Geplaatst door Stichting Brood en Spelen
Ben je op zoek naar zinvol en prettig vrijwilligerswerk?

Vaste activiteit · Flexibele uren

Voorburg

Ben je op zoek naar zinvol en prettig vrijwilligerswerk?

Florence biedt uitdagende en heel diverse vrijwillige werkzaamheden. Als vrijwilliger ben je voor ons bijzonder waardevol!

Geplaatst door Florence, Woonzorgcentrum De Mantel Voorburg
'Proef'tuin (schooltuin) Obs de Leeuwerikhoeve zoekt coördinator!

Vaste activiteit · 8 uur/week

Den Haag

'Proef'tuin (schooltuin) Obs de Leeuwerikhoeve zoekt coördinator!

Voor Obs de Leeuwerikhoeve zoeken we een coördinator voor de 'proef'tuin (schooltuin).

Geplaatst door Iedereen een Meester

Vind Trainingen (denhaagdoetacademie.nl) die bij jou passen

Apr

3

Nieuw
Basiscursus Stichting Haagse Levensboeken

Training · €20 · 3 apr, 14:00 - 16:30

Den Haag

Basiscursus Stichting Haagse Levensboeken

Maak kennis met onze Stichting en het vrijwilligerswerk in Den Haag, Rijswijk, Leidschendam-Voorburg als levensboekenschrijver via de verplichte basiscursus.

Geplaatst door Stichting Haagse Levensboeken

Mrt

21

Nieuw
Altijd al schrijver willen worden?

Training · 21 mrt, 13:30 - 15:00

Den Haag

Altijd al schrijver willen worden?

Ieder mens is uniek en achter elk mens schuilt een verhaal. Wil jij je eigen levensverhaal of dat van een ander schrijven?

Geplaatst door Stichting Haagse Levensboeken

Mrt

21

Kom jij gezinnen coachen bij het Eigen Toekomst Plan in Den Haag of Delft?

Training · 21 mrt, 10:00 — 28 mrt, 16:00

Den Haag

Kom jij gezinnen coachen bij het Eigen Toekomst Plan in Den Haag of Delft?

Wil jij gezinnen leren coachen bij het Eigen Toekomst Plan? Volg dan nu onze training en sluit je aan bij ons team!

Geplaatst door Eigen Toekomst Plan

Feb

23

Training Omgaan met verlies

Training · 23 feb, 10:00 - 12:00

Den Haag

Training Omgaan met verlies

Hoe kun je de draad weer oppakken na een verliesmoment in jouw leven? Tijdens deze training ga je aan de slag met deze vraag.

Geplaatst door Indigo Preventie