Maak het verschil als buurthuis vrijwilliger (eenmalig, soms of vast)

Maak het verschil als buurthuis vrijwilliger (eenmalig, soms of vast)

Vaste activiteit · Flexibele uren
Flexibele locatie
Activiteiten begeleidenGastvrijheid en ontvangstKoken & eten
OuderenBuurt & omgeving
Geschikt voor mensen met een visuele beperkingGeschikt voor mensen met een auditieve beperkingGeschikt voor mensen met een verstandelijke beperkingGeschikt voor mensen met een psychische kwetsbaarheidGeschikt voor bedrijfsvrijwilligers

Contactpersoon

Personeelszaken Schroeder

Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0703300222.

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen
Haags Ontmoeten

#89225
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Haags-Ontmoeten/activiteiten/Maak-het-verschil-als-buurthuis-vrijwilliger-eenmalig-soms-of-vast/89225 om je aan te melden

Samenvatting

Wat leuk dat je interesse hebt in een vrijwilligersfunctie bij Schroeder! We heten je graag welkom in onze unieke buurthuizen, gevestigd in de kringloopwinkels

Uitgebreide omschrijving

Wat leuk dat je interesse hebt in een vrijwilligersfunctie bij Schroeder! We heten je graag welkom in onze unieke buurthuizen, gevestigd in de kringloopwinkels van Schroeder. Omdat de buurthuizen in de kringloopwinkels gevestigd zijn is er een breed publiek en een fijne huiselijke sfeer waar iedereen welkom is.


Functieomschrijving:

Als buurthuis vrijwilliger speel je een cruciale rol in het creëren van een warme en gastvrije sfeer voor alle buurtbewoners. Je bent het gezicht van ons buurthuis en helpt bij het organiseren van diverse activiteiten en evenementen. Of het nu gaat om het schenken van koffie en thee, het verwelkomen van bezoekers, het assisteren bij workshops of het bieden van een luisterend oor, jouw bijdrage maakt echt het verschil.


Wij zijn flexibel in werkdagen en tijden, alles is bespreekbaar. Natuurlijk ben je van harte welkom om als vaste vrijwilliger op bepaalde dagen of dagdelen te komen. Maar als je bijvoorbeeld een mooi idee hebt voor een eenmalige activiteit in het buurthuis en die wilt uitvoeren is dat ook van harte welkom. Mocht je interesse hebben, laat het ons weten en dan kunnen we samen kijken naar de verschillende opties.


Kom bij ons team en maak een verschil in het leven van anderen! Neem vandaag nog contact met ons op om je aan te melden als buurthuis vrijwilliger en samen bouwen we aan een sterkere en hechtere gemeenschap. We zoeken op alle locaties vrijwilligers.


De verschillende Schroeder buurthuizen zijn gevestigd op de volgende locaties:

• Loosduinsekade 156 (Transvaal)

• Torenstraat 2 (Centrum)

• Kerketuinenweg 21 (Loosduinen)

• Westduinweg 196 (Scheveningen)

• Fahrenheitstraat 343 (Segbroek)

Wat vrijwilligers nodig hebben

😇 Verklaring Omtrent Gedrag

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen

Over Haags Ontmoeten

Haags Ontmoeten is een plek in de wijk waar alle ouderen en hun mantelzorgers vrij binnen kunnen lopen. Het is een plek om te ontmoeten, ervaringen te delen en te ontspannen. U kunt er samen iets drinken en/of meedoen aan allerlei activiteiten.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Help buurtbewoners om actief en gezond te blijven

Tijdelijke activiteit · 2—4 uur/week · Start vanaf 14 dec Voor ongeveer 3 maanden

Den Haag

Help buurtbewoners om actief en gezond te blijven

Vanaf januari starten we Goede Gezonde Voornemens 2026. Wil jij afvallen, stoppen met roken of gezonder leven? Wij helpen je erbij. Doe je mee?

Geplaatst door Buurtkamer de Luyk
Eet je mee bij Haags Ontmoeten Carel van den Oever?

Vaste activiteit · 2—4 uur/week

Den Haag

Eet je mee bij Haags Ontmoeten Carel van den Oever?

We kunnen hulp gebruiken bij activiteiten waarbij eten gegeten wordt. Zoals eten bereiden, tafeldekken, helpen aan tafel en weer opruimen. Natuurlijk eet je mee

Geplaatst door Haags Ontmoeten
Help je ons mee met emancipatie workshops organiseren?

Vaste activiteit · 4—6 uur/week · Start vanaf 14 dec

Den Haag

Help je ons mee met emancipatie workshops organiseren?

Wil jij vrouwen en jonge meiden dichter bij elkaar brengen in Moerwijk? Organiseer inspirerende activiteiten waarin iedereen zichzelf kan zijn.

Geplaatst door Buurtkamer de Luyk
Houd jij van koken en verschillende culturen?

Vaste activiteit · 6—8 uur/week

Den Haag

Houd jij van koken en verschillende culturen?

Houd jij van koken en verschillende culturen? Breng smaken van over de hele wereld naar onze gezellige eetmomenten!

Geplaatst door Buurtkamer de Luyk
Geen dag hetzelfde! Help bij activiteiten, evenementen of kleine klussen en maak

Vaste activiteit · 4—16 uur/week

Den Haag

Geen dag hetzelfde! Help bij activiteiten, evenementen of kleine klussen en maak

Vind jij het leuk om te helpen en afwisseling te hebben? Geen dag hetzelfde! Help bij activiteiten, evenementen of kleine klussen en maak het verschil!

Geplaatst door Buurtkamer de Luyk
Vrijwilliger bakactiviteiten – Vrijdagochtend

Tijdelijke activiteit · 2—3 uur/week

Den Haag

Vrijwilliger bakactiviteiten – Vrijdagochtend

Word bak-vrijwilliger! Op vrijdagochtend maak je samen met bewoners van Jonker Frans in Den Haag heerlijke baksels en mooie momenten.

Geplaatst door Florence, Woonzorgcentrum Jonker Frans