Vrijwilliger huiskamer "soos" - HMC Westeinde

Vrijwilliger huiskamer "soos" - HMC Westeinde

Vaste activiteit · 3–4 uur/week
Lijnbaan 32, 2512 HH Den Haag, Nederland
Gastheer/vrouwActiviteiten begeleidenSociaal contact
Welzijn
3 Goede gezondheid en welzijn

Contactpersoon

Kim van NeijhofStel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0889791669.
De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.
Activiteit Delen
Haaglanden Medisch Centrum
#65776
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Haaglanden-Medisch-Centrum/activiteiten/Vrijwilliger-huiskamer-soos---HMC-Westeinde/65776 om je aan te melden

Samenvatting

Wij zijn op zoek naar vrijwilligers voor onze huiskamer ‘soos’ op woensdag en vrijdag. Wil jij onze patiënten afleiding en gezelligheid bieden? Lees dan verder!

Uitgebreide omschrijving

Om onze patiënten afleiding te bieden en in beweging te houden hebben wij op onze verpleegafdelingen huiskamers (soos). In deze huiskamers kunnen patiënten die voor langere tijd in het ziekenhuis verblijven in contact komen met andere patiënten en onder de mensen zijn.


Als vrijwilliger weet jij in te spelen op de behoefte van de patiënt. De ene patiënt zal behoefte hebben aan een gesprek en ander aan het spelen van een bordspel, creatieve activiteit of beweging.Je krijgt te maken met intensief patiëntcontact op locatie HMC Westeinde. Veelal gaat het om oudere patiënten (geriatrisch). Daarnaast heb je veel contact met de verpleegkundige en trek je samen op met een collega vrijwilliger.


Vrijwilligers zijn onmisbaar voor HMC! Dankzij hun aanwezigheid, inzet en oprechte aandacht ontvangen onze patiënten extra service. De vrijwilligers in het HMC worden gewaardeerd door onze patiënten, bezoekers en medewerkers! Zo hebben we 4x per jaar een 'Vrijwilligerscafé', waar vrijwilligers elkaar ontmoeten én ontwikkelen. Ook krijg je toegang tot een digitale leeromgeving waar je toegang krijgt tot ontzettend veel e-learning modules (denk aan: persoonlijke effectiviteit, social media, Office 2016, gesprekstechnieken, et cetera). 

Wat vrijwilligers nodig hebben😇 Verklaring Omtrent Gedrag

Hoe kom ik er?

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.
Activiteit Delen

Over Haaglanden Medisch Centrum

Zorg is aandacht. In HMC kijken we met en door de ogen van de patiënt. We helpen iedere patiënt op de manier die bij hem of haar past. Innovatie, gastvrijheid en samenwerking dragen bij aan het realiseren van onze missie.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Mensen-mensen gezocht die in zijn voor zowel een praatje als een gesprek.
Vaste activiteit · Flexibele uren
Den Haag
Mensen-mensen gezocht die in zijn voor zowel een praatje als een gesprek.
Het Aandachtscentrum is een ontmoetingscentrum in het hart van de stad, onze bezoekers zijn op zoek naar een praatje of een gesprek maar ook naar stilte en rustGeplaatst door Aandachtscentrum
Maatschappelijke Diensttijd
Tijdelijke activiteit · 3–4 uur/week · Voor ongeveer 6 maanden
Den Haag
Maatschappelijke Diensttijd
Zet je in voor kwetsbare Hagenaars met een MDT bij Haagse Helpers! Kies je doelgroep en help via een organisatie die bij je past. Doe mee en maak impact!Geplaatst door Netwerk Haagse Helpers
Vind jij het leuk om gastvrouw/heer te zijn?
Vaste activiteit · Flexibele uren
Den Haag
Vind jij het leuk om gastvrouw/heer te zijn?
Vind jij het leuk om samen met onze leden een gezellige ochtend/middag in te vullen met creativiteit, samenzijn en even eruit te zijn? Dan maken we graag kennisGeplaatst door Mantelkring
Locatie Rivierenbuurt - Huiskamer ondersteuners op vrijwillige basis gezocht!
Vaste activiteit · 3–6 uur/week · Start vanaf 4 dec 2023
Den Haag
Locatie Rivierenbuurt - Huiskamer ondersteuners op vrijwillige basis gezocht!
Wij zoeken vrijwilligers die willen helpen in de huiskamers op de verschillende afdelingen.Geplaatst door HWW Zorg
Locatie Rivierenbuurt - Vrijwilligers voor HAAGS ONTMOETEN !
Vaste activiteit · 4–20 uur/week · Start vanaf 4 dec 2023
Den Haag
Locatie Rivierenbuurt - Vrijwilligers voor HAAGS ONTMOETEN !
Voor onze Haags ontmoeten groep zijn wij op zoek naar vrijwilligers die als gastvrouw of heer deze groepen willen ondersteunen.Geplaatst door HWW Zorg
Locatie Rivierenbuurt  - Gastheer/gastvrouw voor bij het buffet gezocht!
Vaste activiteit · 3–4 uur/week · Start vanaf 11 mrt 2025
Den Haag
Locatie Rivierenbuurt - Gastheer/gastvrouw voor bij het buffet gezocht!
Wij zijn op zoek naar vrijwilligers die willen helpen bij het buffet bij de receptie als gastvrouw/heer.Geplaatst door HWW Zorg