Schilder gezocht voor historisch museumschip Hendrina Johanna

Contactpersoon
Dagje Den Haag
Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of +31707470102.
#109842
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Ga-Den-Haag/activiteiten/Schilder-gezocht-voor-historisch-museumschip-Hendrina-Johanna/109842 om je aan te melden
Samenvatting
Help met schilderonderhoud aan het museumschip Hendrina Johanna en draag bij aan het behoud van Haags maritiem erfgoed.
Uitgebreide omschrijving
Het museumschip Hendrina Johanna is een historisch binnenvaartschip dat al meer dan een eeuw deel uitmaakt van de Haagse watergeschiedenis. Het schip ligt vast aangemeerd aan de Bierkade en wordt met zorg onderhouden door een vaste groep vrijwilligers. Om het schip in goede staat te houden, zoeken wij versterking van iemand die verstand heeft van schilderwerk en graag met zijn of haar handen werkt.
Wat ga je doen?
Je werkzaamheden zijn vooral uitvoerend en praktisch:
- Schilderwerk aan dek, opbouw en andere onderdelen van het schip
- Voorbereidend werk zoals schuren, afplakken en bijwerken
- Klein onderhoud dat logisch aansluit bij het schilderwerk
- Samenwerken met andere vrijwilligers, in een klein en overzichtelijk team
Je werkt aan duidelijke klussen met zichtbaar resultaat. Er is geen coördinerende rol: doen staat centraal.
Wat zoeken wij?
- Je hebt ervaring met schilderen (bijvoorbeeld hout, staal of buitenwerk)
- Je werkt zorgvuldig en vindt kwaliteit belangrijk
- Je vindt het prettig om in een rustige, overzichtelijke omgeving te werken
- Ervaring met schepen is mooi meegenomen, maar geen vereiste
Wat bieden wij?
- Vrijwilligerswerk op dinsdag en donderdag van 10.00 tot 17.00 uur
- (meer dagen in overleg mogelijk)
- Een vaste werkplek aan het water, zonder hectiek
- Bedrijfskleding
- Een informele en gezellige werksfeer
- Zinvol werk waarbij je direct bijdraagt aan het behoud van Haags erfgoed
Wat wij vrijwilligers aanbieden
💸 Vrijwilligersvergoeding
Over Dagje Den Haag
Dagje Den Haag is hét collectief achter iconische Haagse activiteiten zoals rondvaarten met De Ooievaart, fietstochten met De Haagse Stadsfiets en rondleidingen op De Haagse Toren. Met een hecht team van vrijwilligers en medewerkers laten we bezoekers het beste van Den Haag ontdekken, van historische highlights tot verborgen parels. Of je nu gids, baliemedewerker of coördinator bent, bij Dagje Den Haag werk je mee aan unieke Haagse ervaringen – met passie voor de stad en zijn verhalen.







