Meelopen met onze wandelgroep

Praktische informatie
Vacature • Vaste activiteit
Contactpersoon
Yvette en Sonja Florence verpleeghuis Mariahoeve
Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0707546666.
Voorwaarden
#98888
Scan me of ga naar www.denhaagdoet.nl/o/Florence-Expertisecentrum-Mariahoeve/activiteiten/Meelopen-met-onze-wandelgroep/98888 om je aan te melden
Bij de dagbehandeling voor mensen met dementie op jonge leeftijd van Verpleeghuis Mariahoeve maken we elke dag een wandeling in de ochtend van 10.30 - 12.00 uur
Bij de dagbehandeling voor mensen met dementie op jonge leeftijd van Verpleeghuis Mariahoeve maken we elke dag een wandeling in de ochtend van 10.30 - 12.00 uur.
Voor de maandagochtend zijn we nog op zoek naar een vrijwillig(ster) die mee wil wandelen. Je maakt een praatje, let op dat cliënten niet weglopen en zorgt voor een gezellige sfeer.
Er loopt altijd een medewerker van de dagbehandeling mee, dus je bent niet alleen.
Gerelateerd aan
Over Florence Expertisecentrum Mariahoeve
Florence verpleeghuis Mariahoeve in den Haag is verpleeghuis met 130 bewoners en een dagbehandeling voor jonge mensen met dementie. In verpleeghuis Mariahoeve wonen zowel oude als jonge mensen met dementie, mensen met een psychiatrische achtergrond en mensen met een somatisch achtergrond.
Doelstelling
Florence biedt een samenhangend aanbod van diensten op het gebied van zorg en welzijn. De bewoner moet het leven kunnen leiden zoals hem lief is.








